Роботу сайту тимчасово призупинено
у зв’язку з несплатою за подовження терміну дії доменного імені та хостингу.

Календар оновлень:

Новини:05.03.2018, 17:09
Анонси:12.02.2018, 16:16
Статті:26.10.2016, 14:56
  
Останнє оновлення: 05.03.2018, 17:09
 

Розпочинається прийом видавничих проектів на 2018 рік

17.11.2017, 11:40

На Полтавщині розпочинається прийом видавничих проектів для формування Плану випуску соціально значущих видань на 2018 рік, який реалізується за кошти обласного бюджету.

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації розпочинається прийом заявок від видавництв (видавничих організацій) Полтавщини з пропозиціями щодо включення видавничих проектів до Плану випуску соціально значущих видань на 2018 рік, який реалізується за кошти обласного бюджету.

Прийом заявок триватиме з 01 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року за адресою: м. Полтава, вул.Соборності, 45, к.505.

Довідки за тел. (0532) 56-41-16.

На виконання Указу Президента України від 09.11.2000 №1217/2000 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки національного книговидання і книгорозповсюдження», в області починаючи з 2000 року розробляються та успішно виконуються програми підтримки книговидання.

Фінансова підтримка видавничих проектів місцевих авторів здійснюється щороку за кошти обласного бюджету у рамках Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки. Рішенням 15 сесії VII скликання Полтавської обласної ради затверджене Положення про підготовку та реалізацію Плану випуску соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету.

Не приймаються заявки і пропозиції на випуск навчальної літератури (підручників, навчальних посібників) та періодичних видань.

Для розгляду заявок від видавництв та видавничих організацій неодмінною умовою є внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

Розгляд запропонованих видавничих проектів проводиться на засіданні Експертної ради – консультативно-дорадчого органу при Полтавській облдержадміністрації.

За результатами розгляду заявок визначається список видавничих проектів, які пропонується включити до Плану випуску соціально значущих видань, що видаються за рахунок бюджетних коштів.

З урахуванням висновків, зауважень та рекомендацій членів Експертної ради, після здійснення остаточних економічних обрахунків Департамент складає проект Плану, який погоджується з постійними комісіями обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО і з питань бюджету та управління майном.

До компетенції названих постійних комісій обласної ради відноситься проблематика визначення пріоритетності видань винятково за рівнем їхньої соціальної значущості та фінансового супроводу реалізації Плану.

Остаточний варіант Плану затверджується наказом Департаменту – після затвердження обласного бюджету на наступний рік і виділення відповідних сум на видавничі проекти.

Департамент повідомляє заявників про включення видань до Плану випуску соціально значущої літератури на наступний рік.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної

адміністрації


Директору Департаменту

інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

ЗАЯВКА

на соціально значуще видання

1. Назва книги___________________________________________________________________.

2. Прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів), укладача (укладачів), представника юридичної особи, їх паспортні дані, контактний телефон і адреса місця проживання;

3. Анотація до книги.

4. Рецензії або відгуки на книгу (у кількості не менше двох), які розкривають творчі досягнення авторів та характеризують суспільну і художню цінність, значущість твору.

5. Видавництво __________________________________________________________________.

6. Запланований обсяг в авторських аркушах ________________________________________.

7. Кількість малюнків, схем, світлин _______________________________________________.

8. Готовність рукопису до друку на дату подачі заявки ________________________________.

9. Передбачуваний наклад видання _________________________________________________.

10. Орієнтовна вартість видання (кошторис та технічне завдання додається) ______________.

11. Можливості співфінансування видання спонсорами.

дата П.І.Б. і підпис керівника

До заявки додаються:

- текст твору на паперовому носії (згідно з вимогами до авторських і видавничих оригіналів за ДСТУ 3772-98 „Оригінали для поліграфічного відтворення. Загальні технічні вимоги") та в електронному виді (на оптичному диску, USB – накопичувачі тощо);

- рецензії або відгуки на книгу (у кількості не менше двох), які розкривають творчі досягнення авторів та характеризують суспільну і художню цінність і значущість твору;

- кошторис та технічне завдання;

- нотаріально завірена копія авторського договору.

Усі подані за установленою формою заявки проходять у Департаменті первинну обробку та оформлення у вигляді попереднього Переліку видань, що надійшли від видавництв і видавничих організацій.

Календар новин

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<лютий 

Анонси