Роботу сайту тимчасово призупинено
у зв’язку з несплатою за подовження терміну дії доменного імені та хостингу.

Календар оновлень:

Новини:05.03.2018, 17:09
Анонси:12.02.2018, 16:16
Статті:26.10.2016, 14:56
  
Останнє оновлення: 05.03.2018, 17:09
 

Громадські організації прозвітували про реалізацію у 2016 році проектів за кошти обласного бюджету

13.03.2017, 12:27

10 березня 2017 року у приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулося п'яте підсумкове засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2016 році Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за участі 8-и членів з кількісного складу 12 осіб.

Під час засідання громадські організації, які реалізовували проекти, прозвітували про їхнє виконання з показом презентаційних матеріалів. Рішенням конкурсної комісії одностайно затверджено Підсумковий висновок за результатами моніторингу реалізації проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2016 році.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів

у 2016 році

Протокол № 5 від 10 березня 2017 року

Підсумковий висновок

за результатами моніторингу реалізації проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2016 році

На виконання на виконання пункту 1.3.1 Напрямів діяльності та заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки, керуючись Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049», відповідно до наказу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації № 30-Од 07.06.2016 «Про оголошення конкурсу» було оголошено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об'єднаннями, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році. Затверджено перелік цілей та пріоритетних завдань, на реалізацію яких мають спрямовуватися програми (проекти, заходи), перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані у межах конкурсу, умови проведення конкурсу, аплікаційні форми.

Встановлено граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, у сумі 20 тис. грн.

Захист проектів відбувся на третьому засіданні конкурсної комісії 25 серпня 2016 р., за підсумками якого, з урахуванням кількості набраних балів, рішенням комісії від 30.08.2016 ухвалено рішення про фінансування 10-ти проектів на загальну суму 200 тис. грн. Разом з тим одна організація відмовилася від отримання коштів, внаслідок чого у 2016 р. реалізовано 9 проектів семи громадських організацій на суму 180 тис. грн.. З усіма громадськими об'єднаннями – учасниками конкурсу було укладено договори на реалізацію проектів.

Протягом вересня – грудня 2017 р. реалізовувалися проекти громадських організацій – переможців. Всі виконавці у термін до 15 січня 2017 року подали звіти про реалізацію проектів.

Моніторингом результатів виконання проектів встановлені такі результати реалізації програм:

Проект «Сучасний медіасвіт як простір для творчості активної молоді» (ПОО НСПУ)

Проведено: семінар-тренінг: "Сучасне прочитання публіцистичної спадщини", майстер-клас: "Слідами знайденого автора: взаємодія з художньо-публіцистичним текстом", семінар-тренінг "Літературна критика: персоналії, жанри, проблеми", тренінги "Техніка проведення інтерв'ю" та «Соціальні мережі – платформа для побудови репутації», Літературну майстерню, семінари "Творчість як спосіб самореалізації" та "Поетичний текст і його складові», автограф-сесії з полтавськими письменниками, флеш-моб "Територія медіакультури" школах області. Згідно із планом діяльності розроблено брошуру "Абетку медіакультури" та листівку медіаграмотності, які розповсюджено серед шкіл області. При укладанні брошури було залучено викладачів кафедри журналістики Полтавського педагогічного університету ім. В.Г. Короленка. Брошура також доступна в електронному варіанті на сторінці Полтавської обласної організації НСПУ «Територія голосу».

Проект «Прометей» - школа лідерів для людей з інвалідністю (ПОО ВОІ «Союз організацій інвалідів України»).

Проведено 6 навчальних модулів а також два виїздних засідання в Хорольському та Лубенському районах. Здійснювалася організація системної роботи по наданню юридичної, психологічної, інформаційної допомоги. В кожному номері газети «Сила духу» публікувався матеріал по даній тематиці. Кожного дня вівся прийом он-лайн заявок, кожного останнього вівторка місяця проводилась зустріч людей з інвалідністю, які мають проблеми із юристами Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Проект «Популяризація туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві» (ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

Створено туристичний маршрут; розроблено та надруковано туристичну карту з путівником; проведено три пізнавальні тематичні велотури по розробленому маршруту; створено та розповсюджено в мережі Інтернет електронну версію карти з нанесенням маршруту та точок історичних місць а також опис до неї; створено та доповнено новими даними з фотографіями статті у Вікіпедії про історичні події та місця; проведено презентацію туристичного путівника; розповсюджено друковану продукцію по об'єктах туристичного спрямування, бібліотеках, музейних закладах, тощо. У ПолтНТУ під час ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції "Фізична реабілітація та здоров'язберігаючі технології: реалії й перспективи" було анонсовано вихід путівника та презентовано фільм про велопокатеньку «Козацька Покрова».

Проект «Енергонезалежна громада» (ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»)

Проведено 2 кущові семінари з представниками органів місцевого самоврядування, державних органів влади, по впровадженню муніципального енергоменеджменту (м. Кременчук, смт Нові Санжари, 210 учасників). Проведено навчальні семінари «Школа управдома» (Полтава, Кременчук, Кобеляки, Лубни, до 500 осіб). Проведено інформаційні акції з популяризації альтернативних джерел енергії, розповсюдження інформаційних матеріалів (с. Березова Рудка Пирятинський р-н; смт Нові Санжари; м. Полтава). 210 представників бюджетних установ пройшли навчання на семінарах з енергоефективності будівель (Планувалися представники органів місцевого самоврядування та державної влади, депутати – не менше 100); 25 голів ОСББ та представники ініціативних груп пройшли навчання, 175 проінформовані про управління будинком та проведення енергоефективних заходів (Планувалося Голови ОСББ (управителі) – не менше 200); 10 000 жителів області проінформовані про створення та управління багатоквартирним будинком та проведенню енергоефективних заходів, впровадженню альтернативних джерел енергії.

Проект «Електронні сервіси – це просто» (ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

Під час проведення зустрічей з представниками активу бібліотек, навчальних закладів та на території місцевих органів виконавчої влади було презентовано 22 відкриті державні реєстри та електронні сервіси. 19.01.2016 р. проведено телепередачу на ТРК "Лтава" за ініціативи ГС "Полтавська громада", БО "Полтавська громада разом" та ГО "Інститут фінансів та права». Видано та розповсюджено брошуру "Електронні сервіси – це просто". У проекті були задіяні 32 громадські організації, що співпрацюють у Полтавській області. Інформацію розміщено в друкованих 24-х ЗМІ області, в Інтернет-виданнях, на власній сторінці в Facebook. Відео-сюжет по обласному телебаченню. Надруковано 75 плакатів, 625 інформаційних буклетів. Близько 1125 часників семінарів отримали відповідні знання та зможуть поширювати інформацію про державні послуги та сервіси, які надаються в електронній формі на державних і недержавних веб-порталах серед своїх друзів і знайомих.

Проект «Майбутнє з ОСББ, для УПРАВИТЕЛЯ» (Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»)

Проведено 6 навчальних тренінгів для бажаючих управляти в ОСББ (охоплення регіонів: Кобеляки, Гадяч, Лубни, Гребінка, Пирятин, Горішні Плавні, Кременчук, Миргород, Глобино, Машівка, Нові Санжари (178 осіб) на теми: «Правові основи управління житловим будинком», «Організація і форми управління житловим будинком», «Управління фінансовою діяльністю», «Організація професійного управління», «Діловодство», «Енергоефективні заходи для ОСББ».

Проект «Практичний семінар-тренінг для редакторів районних газет Полтавської області «Основи роботи якісного регіонального медіа» (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

Захід проведено 17.11.2016 у конференц-залі у м.Полтаві (вул.Гоголя, 33). Результат; підвищення поінформованості редакторів державних/ комунальних друкованих ЗМІ Полтавської області, результативний. Показник: 18 підготовлених керівників державних/комунальних друкованих ЗМІ Полтавської області, а отже, перспективне покращення контенту газет-учасниць проекту.

Проект «Школа волонтерів» (ГО «Інститут фінансів та права»)

Під час проведення зустрічей з представниками активу бібліотек, навчальних закладів та на території місцевих органів виконавчої влади було презентовано інформації про волонтерську діяльність. Виготовлено брошуру – «Довідник волонтера» з методичними матеріалами та прикладами добрих справ (наклад 500 прим.), яку розповсюджено під час проведення заходу до Міжнародного дня волонтерів, що проводився 05 грудня 2017 року. Частину накладу передано до бібліотек області. Виготовлено 1000 нагрудних значків, 100 фотографій, 2 банери. Інформацію розміщено: відеозапис телемосту на ТРК "Лтава", на сторінці проекту "Школа волонтера" у Facebook, на веб-сторінці ГО "Інститут фінансів та права", на сторінці ГС "Полтавська громада" у Facebook, на веб-сторінках Гадяцької, Чутівської та інших державних адміністрацій, бібліотек та навчальних закладів; в інших електронних ресурсах.

У проекті були задіяні 32 громадські організації, що співпрацюють у Полтавській області. Інформацію розміщено в друкованих 24-х ЗМІ області, в Інтернет-виданнях, на власній сторінці в Facebook. Відео-сюжет по обласному телебаченню. Особливо великою була аудиторія під час проведення заходів у Гадяцькому, Карлівському, Машівському, Новосанжарському та Решетилівському районах, також як у професійно-технічних училищах міста Полтави №№ 4 та 21.

Результат: 2500 осіб отримали інформацію про громадські волонтерські рухи в районах області. Не менше 50 учасників організували на місцях волонтерські рухи, залучивши жителів своїх районів до добрих справ волонтерів.

9. Хто ці люди (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

Проведено 3 науково-популярних лекцій із заданої проблематики (124 глядача) з метою донесення ідей проекту до якомога ширших верств населення. В рамках проекту проведено зйомку відеосюжетів з лідерами думок, істориками, науковцями, які розказали глядачам про тих чи інших історичних діячів. Також, розповсюджено інформаційні матеріали (статті) проекту в друкованих засобах масової інформації (17 публікацій), для більш широкого залучення різних цільових груп аудиторії. Охоплено 20 тис. осіб інтернет-аудиторії.

Висновок:

1. Проекти громадських організацій, на виконання (реалізацію) яких було надано фінансову підтримку у 2016 році, вважати такими, що виконані.

2. Зазначений Підсумковий висновок за результатами моніторингу реалізації проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2016 році пропонується затвердити.

3. Підсумковий висновок за результатами моніторингу реалізації проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2016 році пропонується та звіти виконавців конкурсу оприлюднити у триденний термін від дня засідання конкурсної комісії на офіційному веб-сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Секретар комісії, заступник начальника управління

– начальник відділу комунікацій з громадськими

об'єднаннями управління з питань внутрішньої політики

Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю облдержадміністрації О.А. Отич


ЗВІТИ ОРГАНІЗАЦІЙ – ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

 

Реєстраційний номер конкурсної пропозиції

Назва проекту / громадського об'єднання, що подало конкурсну пропозицію

15

Сучасний медіасвіт як простір для творчості активної молоді (ПОО НСПУ)

13

«Прометей» - школа лідерів для людей з інвалідністю

(ПОО ВОІ «Союз організацій інвалідів України»)

10

Популяризація туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві

(ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

9

Енергонезалежна громада

(ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»)

18

Електронні сервіси – це просто

(ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

3

Майбутнє з ОСББ, для УПРАВИТЕЛЯ

(Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»)

16

Практичний семінар-тренінг для редакторів районних газет Полтавської області «Основи роботи якісного регіонального медіа» (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

17

Школа волонтерів (ГО «Інститут фінансів та права»)

8

Хто ці люди  (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)


Громадськість запрошують «моніторити» стан реалізації проектів ІГС, які отримують кошти з обласного бюджету у 2016 році

 З метою здійснення незалежного громадського моніторингу реалізації програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, визнаних переможцями конкурсу проектів, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році, на виконання пункту 26 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 194) від 16 березня 2016 р. № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049», Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оприлюднює конкурсні пропозиції, які подавалися інститутами громадянського суспільства на розгляд конкурсної комісії:

 

Реєстраційний номер конкурсної пропозиції

Назва проекту / громадського об'єднання, що подало конкурсну пропозицію

Посилання для перегляду конкурсної пропозиції

1

Сьомий екологічний Всеукраїнський  фестиваль документального фільму «ПОЛТАВА-ДОК» (ГО «ПОЛТАВА-ДОК») (від отримання бюджетного фінансування відмовилося)

переглянути

3

Майбутнє з ОСББ, для УПРАВИТЕЛЯ (Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»)

переглянути

8

Хто ці люди  (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

завантажити

9

Енергонезалежна громада (ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»)

переглянути

10

Популяризація туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві (ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

переглянути

13

«Прометей» - школа лідерів для людей з інвалідністю

(ПОО ВОІ «Союз організацій інвалідів України»)

переглянути

15

Сучасний медіасвіт як простір для творчості активної молоді (ПОО НСПУ)

переглянути

16

Практичний семінар-тренінг для редакторів районних газет Полтавської області «Основи роботи якісного регіонального медіа» (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

завантажити

17

Школа волонтерів (ГО «Інститут фінансів та права»)

переглянути

18

Електронні сервіси – це просто (ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

переглянути

 

 


ІЗ ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКЛАДЕНО УГОДУ НА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЮ

 2 вересня у облдержадміністрації відбулася зустріч директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Вадима Штефана із представниками 10-ти відібраних проектів громадських організацій Полтавщини на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету у 2016 році.

— На кінець року ми маємо повністю реалізувати усі 10 проектів. Пріоритетом для нас зараз є їх вдале втілення у життя. Головне — їх ефективність та результативність, — наголосив Вадим Штефан.

 Представники відібраних проектів мають розміщувати на власному офіційному веб-сайті плани заходів, прес-анонси та прес-релізи заходів та іншу інформацію, пов'язану із виконанням проекту. Однією із головних умов реалізації кожного із проектів є фото- та відеофіксація проведених заходів у рамках проекту.

Для широкого інформування громадськості зі сторони Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації переможцям конкурсу проектів буде надана консультативна, методично-інформаційна та медіапідтримка.

 


Визначено переможців конкурсу проектів громадських організацій 

30 серпня директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації В.Штефан за участі голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв'язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО І.Авраменко провів четверте засідання конкурсної комісії з розгляду проектів громадських організацій, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету у 2016 році. У засіданні взяли участь 10 з 12 членів комісії.  

Розглянуто питання:

1. Про результати другого і третього етапу  розгляду конкурсних пропозицій та відкритого захисту конкурсних пропозицій, які допущені до участі у другому етапі конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2016 році.

 2. Про результати третього етапу розгляду конкурсних пропозицій та визначення переможців відкритого захисту конкурсних пропозицій, які допущені до участі у другому етапі конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету  у 2016 році, та складання рейтингу конкурсних пропозицій.

 Секретар конкурсної комісії О.А.Отич оголосив інформацію про результати конкурсного оцінювання проектів громадських органіазцій: 

Реєстраційний номер конкурсної пропозиції

Назва проекту / громадського об'єднання, що подало конкурсну пропозицію

Сумарний бал

1

Сьомий екологічний Всеукраїнський  фестиваль документального фільму «ПОЛТАВА-ДОК» (ГО «ПОЛТАВА-ДОК»)

143

2

Підвищення рівня обізнаності молоді Полтавщини щодо поточної державної молодіжної політики (Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»)

107

3

Майбутнє з ОСББ, для УПРАВИТЕЛЯ (Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»)

146

4

Майбутнє з ОСББ (Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»)

130

7

Перший форум ОСББ Полтавщини (Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»)

131

8

Хто ці люди (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

143

16

Практичний семінар-тренінг для редакторів районних газет Полтавської області «Основи роботи якісного регіонального медіа» (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

145

9

Енергонезалежна громада (ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»)

157

10

Популяризація туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві (ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

158

18

Електронні сервіси – це просто (ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

153

11

Полтавщина – Мекка медичного туризму (ГО «Водолії та інші»)

97

12

Подаруймо любов» або «Соціальна реабілітація учасників АТО  (ГО «Водолії та інші»)

103

13

«Прометей» - школа лідерів для людей з інвалідністю

ПОО ВОІ «Союз організацій інвалідів України»

166

14

Вшанування пам'яті поета-неокласика Михайла Зерова (Михайла Ореста). Перевидання книги «Душа і доля»

ПОВ товариства зв'язків з українцями за межами України

93

15

Сучасний медіасвіт як простір для творчості активної молоді (ПОО НСПУ)

173

17

Школа волонтерів (ГО «Інститут фінансів та права»)

145

19

Старими вулицями з новими назвами (ГО «Інститут фінансів та права»)

135

 

Комісія одноголосно визначила переможцями конкурсу 10 проектів громадських організацій, які набрали найбільший рейтинг:

 

Реєстраційний номер конкурсної пропозиції

Назва проекту / громадського об'єднання, що подало конкурсну пропозицію

Сумарний бал (рейтинг)

15

Сучасний медіасвіт як простір для творчості активної молоді (ПОО НСПУ)

173

13

«Прометей» - школа лідерів для людей з інвалідністю

(ПОО ВОІ «Союз організацій інвалідів України»)

166

10

Популяризація туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві

(ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

158

9

Енергонезалежна громада

(ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»)

157

18

Електронні сервіси – це просто

(ГО «ВЕЛОПОЛТАВА»)

153

3

Майбутнє з ОСББ, для УПРАВИТЕЛЯ

(Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»)

146

16

Практичний семінар-тренінг для редакторів районних газет Полтавської області «Основи роботи якісного регіонального медіа» (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

145

17

Школа волонтерів (ГО «Інститут фінансів та права»)

145

1

Сьомий екологічний Всеукраїнський  фестиваль документального фільму «ПОЛТАВА-ДОК» (ГО «ПОЛТАВА-ДОК»)

143

8

Хто ці люди  (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)

143

  


Відбувся публічний захист конкурсних проектів громадських організацій

25 серпня за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації В.Штефана, голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв'язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО І.Авраменко відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проектів громадських організацій, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету. Розглянуто та обговорено 17 проектів на предмет їх відповідності визначеним цілям та пріоритетам, ефективності використання бюджетних коштів тощо. Публічний захист демонструвався у прямому ефірі на офіційному веб-сайті Полтавської облдержадміністрації та на відео-сервісі YouTube на каналі облдержадміністрації за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=CDoH-3E6WwI

Перелік конкурсних пропозицій

№ проекту

Назва проекту

Назва громадської організації, хто представляє проект

1

Сьомий екологічний Всеукраїнський ФЕСТИВАЛЬ документального фільму «ПОЛТАВА-ДОК»

Громадська організація «ПОЛТАВА-ДОК»,

КАЛАШНИК Олександр Павлович

2

Підвищення рівня обізнаності молоді Полтавщини щодо поточної державної молодіжної політики

Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ»,

ЧЕПУР Олександр Сергійович

3

Майбутнє з ОСББ, для УПРАВИТЕЛЯ

Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків»,

ТЕРТИШНИК Олег Анатолійович

4

Майбутнє з ОСББ

7

Перший форум ОСББ Полтавщини

8

Хто ці люди

ГО «Інститут аналітики та адвокації»,

НЕСТУЛЯ Юрій Олексійович

16

Практичний семінар-тренінг для редакторів районних газет Полтавської області «Основи роботи якісного регіонального медіа»

9

Енергонезалежна громада

ГО «Товариство охорони природи»,

СПОДІН Юрій Микитович,

ГАПОН Олег Миколайович

10

Популяризація туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві

Громадська організація «ВЕЛОПОЛТАВА»,

НУРУМОВ Валерій Жекевич,

РЕПАЛО Юрій Миколайович,

18

Електронні сервіси – це просто

11

Полтавщина – Мекка медичного туризму

Громадська організація «Водолії та інші»,

УЛЬШИН Юрій Віталійович,

ЧЕРПАКОВА Лідія Василівна

12

Подаруймо любов » або «Соціальна реабілітацію учасників АТО

13

«Прометей» - школа лідерів для людей з інвалідністю

Полтавський обласний Осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»,

ЧУМАК Сергій Андрійович

14

Вшанування пам'яті поета-неокласика Михайла Зерова (Михайла Ореста). Перевидання книги «Душа і доля».

Полтавське обласне відділення товариства зв'язків з українцями за межами України,

КОШОВА Віра Михайлівна

15

Сучасний медіасвіт як простір для творчості активної молоді

Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України,

КІРЯЧОК Наталія Василівна

17

Школа волонтерів

Громадська організація «Інститут фінансів та права»,

ЛЮБИЧ Андрій Васильович

БЕНЬКОВСЬКИЙ Станіслав Богданович

 

 


УВАГА: ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ РЕАЛІЗОВУВАТИМУТЬСЯ БЮДЖЕТНИМ КОШТОМ

22.08.2016, 11:22

25 серпня 2016 р. у к.621 Полтавської облдержадміністрації (вул.Соборності, 45) о 13.00 відбудеться третє засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році, та публічний захист конкурсних пропозицій, поданих на конкурс.

Публічний захист демонструватиметься у прямому відео-ефірі на офіційному веб-сайті Полтавської облдержадміністрації та на відео-сервісі YouTube на каналі облдержадміністрації  (http://www.adm-pl.gov.ua/advert/tretie-zasidannya-konkursnoyi-komisiyi-departamentu-informaciynoyi-diyalnosti-ta-komunikaciy-)


ДО НАСТУПНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ КОМІСІЯ ДОПУСТИЛА 17 З 19 ПРОЕКТІВ

17.08.2016, 15:59

17 серпня у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору проектів громадських організацій. Члени конкурсної комісії відібрали проектні заявки, що відповідають формальним критеріям – пріоритетам конкурсу, територіальність та відповідність самих організацій критеріям конкурсу. За результатами відбору до наступного етапу з 19 було допущено 17 проектів.

Кошти обласного бюджету мають витрачатися на пріоритетні завдання та на благо якомога більшої кількості жителів області. Також проекти мають виконуватися інституційно спроможними досягти результатів, заявлених проектними пропозиціями організаціями. Наскільки ці параметри враховані у заявках громадських організацій, поданих на конкурс, власне, і визначала комісія.

Перед початком розгляду конкурсних пропозицій всі ч

лени конкурсної комісії повідомили про відсутність конфлікту інтересів та надали пояснення щодо обставин, які можуть перешкоджати об'єктивному виконанню ними обов'язків.

За результатами розгляду формальних критеріїв було визначено, що 17 з 19 поданих заявок відповідають цим критеріям . Оскільки виявилось, що дві організації – заявники не мають терміну дворічного існування на момент подання документів.

Наступне засідання комісії відбудеться 25 серпня 2016 року. На ньому у форматі публічного захисту керівники 17 проектів представлять свої пропозиції.

Про перше засідання можна почитати тут. (/news/provedeno_pershe_zasidannya_konkursnoi_komisii/)

Довідково: оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету оприлюднене 13 червня 2016 року у Інтренет-виданні «Полтавщина», «Новини Полтавщини» та на сайті ОДА та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Після місячного терміну проведення конкурсу надійшло всього 4 пропозиції, тому було продовжено термін подання документів до 29 серпня 2016 р. Наразі надійшло 19 конкурсних пропозицій.

Також затверджено Регламент роботи конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році.

 


Проведено перше засідання конкурсної комісії

15.08.2016, 11:05

11 серпня 2016 року під головуванням директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадима Штефана за участі депутата обласної ради, голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв'язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО Інни Авраменко відбулося перше засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році.

Заслухано інформацію про проведення конкурсу проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2016 році. Зазначено, що відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 194, на виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки, Наказом начальника Головного управління інформаційної та внутрішньої політики ОДА від 10.06.2016 № 30-ОД «Про оголошення конкурсу» оголошено конкурс проектів, розроблених громадськими організаціями на 2016 рік. Затверджено перелік цілей та пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися програми (проекти, заходи) громадських організацій, що подаються для участі у конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році. Затверджено перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані у межах конкурсу з визначення проектів, розроблених громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2016 році. Встановлено граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, у сумі 20 тис. грн. Затверджено форму заяви про участь у конкурсі, що має подаватися громадською організацією для участі у конкурсі, форму опису проекту та кошторису витрат для його реалізації, що має подаватися громадською організацією для участі у конкурсі. Затверджено склад конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації проектів за рахунок бюджетних коштів у 2016 році у кількості 12 осіб.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету оприлюднене 13 червня 2016 року у Інтренет-виданні «Полтавщина», «Новини Полтщини» та на сайті ОДА та Департаменту.

Після місячного терміну проведення конкурсу надійшло всього 4 пропозиції, тому було продовжено термін подання документів до 29 серпня 2016 р. Наразі надійшло 19 конкурсних пропозицій.

Також затверджено Регламент роботи конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році.

На 17 серпня 2016 р. призначено проведення другого засідання конкурсної комісії та проведення першого етапу розгляду конкурсних пропозицій.


Увага: прийом документів на конкурс проектів інститутів громадського суспільства продовжено

12.07.2016, 15:46

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації повідомляє про продовження термінів прийому документів на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році, до 29 липня 2016 року.

Конкурс оголошено на виконання пункту 1.3.1 Напрямів діяльності та заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки.

До уваги громадськості доводимо наступне:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році.

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подати інститути громадянського суспільства, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей.

2. Формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.

3. Електронне урядування.

4. Підтримка реформ на регіональному рівні.

5. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у державотворчих процесах.

6. Роз'яснення чинного законодавства щодо декомунізації.

Порядок проведення конкурсу регламентується Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049».

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА: http://publicpolinfo.gov.ua у розділі «Конкурси, оголошення» (/konkursi_ogoloshennya/).

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09-00 до 12.00 та з 13.00 до 16-00, за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45, каб. 132. Терміни подання документів на конкурс – з 13 червня 2016 р. до 29 липня 2016 року включно.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації


Оголошено конкурс проектів інститутів громадського суспільства

13.06.2016, 09:51

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році.

Конкурс оголошено на виконання пункту 1.3.1 Напрямів діяльності та заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки.

До уваги громадськості доводимо наступне:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка

за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році.

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подати інститути громадянського суспільства, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей.

2. Формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.

3. Електронне урядування.

4. Підтримка реформ на регіональному рівні.

5. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у державотворчих процесах.

6. Роз'яснення чинного законодавства щодо декомунізації.

Порядок проведення конкурсу регламентується Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049».

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю http://publicpolinfo.gov.ua у розділі «Конкурси, оголошення».

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09-00 до 12.00 та з 13.00 до 16-00, за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45, каб. 132. Терміни подання документів на конкурс – з 13 червня 2016 р. до 29 липня 2016 року включно.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації


Громадських активістів навчали, як отримати кошти з обласного бюджету на реалізацію проектів громадських організацій

09.06.2016, 14:31

9 червня у приміщенні Полтавської облдержадміністрації з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбувся безкоштовний семінар-тренінг «Як отримати кошти з обласного бюджету на реалізацію заходів громадських організацій», який провів виконавчий директор Творчого центру ТЦК (м.Київ) Володимир КУПРІЙ.

Участь у семінарі взяли близько 50-ти представників громадських об'єднань, які планують взяти участь у конкурсі проектів громадських організацій, що фінансуватимуться з обласного бюджету на виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018.

Зокрема, заплановано фінансування 10-ти проектів на загальну суму 200 тис. грн.

Пріоритетними завданнями конкурсу визначені: утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей, формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки, електронне урядування, підтримка реформ на регіональному рівні, підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у державотворчих процесах, правова просвіта, надання правової допомоги, роз'яснення чинного законодавства щодо декомунізації.У Полтаві навчатимуть писати гранти

03.06.2016, 15:01

9 червня 2016 року у м.Полтава з 09.00 до 13.00 у каб. 333 облдержадміністрації (вул. Соборності, 45) відбудеться безкоштовний семінар-тренінг «Як отримати кошти з обласного бюджету на реалізацію заходів громадських організацій».

Його ініціатором виступив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

На запрошення департаменту семінар-тренінг проведе виконавчий директор Творчого центру ТЦК (м.Київ) Володимир КУПРІЙ.

Як зазначив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим ШТЕФАН, «необхідність у навчанні громадських діячів навичкам написання грантових документів є актуальною. Адже на виконання нещодавно ухваленої Полтавською обласною радою Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки департаментом оголошується конкурсу проектів громадських організацій, на реалізацію яких надаватимуться кошти з обласного бюджету.

На 2016 рік заплановано профінансувати 10 проектів громадських організацій на загальну суму 200 тис. грн.

Відбір проектів відбуватиметься на конкурсній основі».

Порядок проведення конкурсу унормовано Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049».

Запис на семінар-тренінг проводитиметься за попереднього запису.

Бажаючі взяти участь у семінарі мають звернутися електронною поштою otych@ukr.net у термін до 16-ї години 8 червня 2016 р. Кількість місць обмежено.Дивіться також: 

ПРОТОКОЛ  № 4 засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році (від 30 серпня 2016 року


ПРОТОКОЛ  № 3 засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році (від 25 серпня 2016 року)


П Р О Т О К О Л № 2 засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році (від 17 серпня 2016 р. ) 


 

П Р О Т О К О Л №1 засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році (від 11 серпня 2016 року


Розділ "ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ПРОЕКТІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА" на сайті Полтавської ОДА

(http://www.adm-pl.gov.ua/advert/tretie-zasidannya-konkursnoyi-komisiyi-departamentu-informaciynoyi-diyalnosti-ta-komunikaciy-)

 

Анонси