Календар оновлень:

Новини:12.01.2018, 15:32
Анонси:08.12.2017, 11:33
Статті:26.10.2016, 14:56
  
Останнє оновлення: 12.01.2018, 15:32
 

Серед видавничих проектів 2016 року — фотопоема К.Бобрищева «Війна і мир», присвячена подвигам українських воїнів, які віддали своє життя на Сході України, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Костянтин Бобрищев — відомий полтавський фотохудожник, лауреат міжнародних фотоконкурсів, журналіст і громадський діяч упорядкував збірку своїх унікальних світлин про війну і мир, героїзм простих українців, материнське горе і всеперемагаюче кохання.

Більшість знімків у фотоальбомі є чорно-білими, що переломлює наші уявлення про навколишній світ і дає можливість по-новому поглянути на звичайні і раніше непомітні речі. На відміну від кольорових фото, тут немає відволікаючих кольорових плям, а видно тільки сюжет. Завдяки своїй двокольоровості чорно-білі фотографії мають кращу чіткість і контрастність зображення, при цьому глядач зможе повністю сконцентруватися на суттєвих елементах фотографії та художньої композиції.

Досвідченому фотографу варто взяти в руки фотоапарат і весь світ для нього стає чорно-білим. Дехто вважає, що працювати з багатьма кольорами простіше, ніж з двома. Чорно-біла фотографія — складніша за кольорову, хоча з'явилась набагато раніше. Колір — це інструмент фотохудожника, а якщо інструментів менше, значить і працювати складніше. Донести ідею потрібно так, щоб глядач повірив, що троянда на чорно-білому знімку — червона, трава — зелена, а небо — блакитне.

Чорно-білі фото поєднують у собі простоту і одночасно сильну емоційну виразність. Недарма художній портрет у чорно-білому фото вважається класикою у професійних фотографів, оскільки таке зображення допомагає не лише детально передати характер, настрій, особисті переживання та істинну суть людини, але й повною мірою відобразити особистий погляд фотографа та його емоційний посил.

Двокольорові фото володіють власною аурою старовини, від якої віє таємничим сумом та теплом.

Фотоальбом «Війна і мир» К.Бобрищева обсягом 200 сторінок вийде у полтавському видавництві «АСМІ» у кількості 375 примірників.