Календар оновлень:

Новини:12.01.2018, 15:32
Анонси:08.12.2017, 11:33
Статті:26.10.2016, 14:56
  
Останнє оновлення: 12.01.2018, 15:32
 

З вірою в перемогу йдуть у зону АТО мобілізовані військовослужбовці та добровольці, з надією на швидкий мир ми проводжаємо їх зі сльозами на очах. Мільйони гривень пожертвували на їх потреби ті, хто служити не може. Проте рана на Сході України і далі кровоточить. Кажуть, що саме так гартується справжня нація.

Якби ж мені, синку, не жаль?
Ти ж на моїм серцю лежав...

Ці рядки з тужливої народної пісні «Плине кача по Тисині», що стала неофіційним гімном, який виконують в пам'ять за загиблими активістами Євромайдану (Небесної сотні) та полеглими під час війни на сході України, мимоволі спадають на думку, коли береш до рук книгу Надії Гринь «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк.»

У коротких біографічних відомостях Вікіпедії зазначено, що Дмитро Коряк — український громадський та військовий діяч, вояк полку «Азов», позивний «Брат». Осколок обірвав життя молодого полтавця у зоні АТО на Донеччині, під час боїв за селище Саханка поблизу Маріуполя.

Красивий українець, розумний і хоробрий,
Й душа була у нього — весняний соловей!

                                      (з книги Н.Гринь)

На момент смерті йому було лише 25...

Залишилися посмертні державні нагороди, могила на Алеї Героїв центрального міського кладовища у Полтаві та згорьовані батьки, у яких війна забрала сина, а з ним і надії, майбутнє, спокій. А ще світла пам'ять рідних, знайомих, однокурсників, побратимів...

Їхні спогади, фото, вірші зібрані у першій книзі-реквіємі, упорядником якої є полтавська поетеса, член Полтавської спілки літераторів Надія Гринь.

Книга вийде у видавництві «КОПІ-ЦЕНТР» тиражем 500 примірників.