Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/publicpo/public_html/adminarea/core.php on line 40
Діяльність органів виконавчої влади / Внутрішня політика / Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації
Роботу сайту тимчасово призупинено
у зв’язку з несплатою за подовження терміну дії доменного імені та хостингу.

Календар оновлень:

Новини:03.03.2014, 09:39
Статті:22.01.2014, 10:43
  
Останнє оновлення: 03.03.2014, 09:39
 

Поточна діяльність органів влади


● 13.02.2014 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України О.Вілкула з питань проходження опалювального сезону, забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення населення, облаштування мобільних пунктів обігріву тощо. Обговорено стан готовності області до весняної повені та оповіщення населення в разі виникнення надзвичайної ситуації.

● 13.02.2014 у Полтаві за участю голови ОДА О.Удовіченка, заступників голови ОДА, ветеранів-афганців, представників громадськості та ЗМІ відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Воїнів-афганців нагороджено відзнаками обласної та міської влади. Завершився захід святковим концертом.

● 12.02.2014 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко за участю головних архітекторів міст обласного значення та районів, представників головного управління статистики у Полтавській області провів розширене засідання колегії Управління містобудування та архітектури ОДА. Йшлося про стан введення в експлуатацію житлових об’єктів та виробничих потужностей на території області у 2013 році, обговорено проблемні питання, пов’язані з передачею завершених будівництвом об’єктів експлуатуючим організаціям, дотримання законодавства у сфері містобудування та інше. Дано відповідні доручення.

● 12.02.2014 у Полтаві за участю першого заступника голови облради В.Онищенка, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиці, голови Громадської ради при голові ОДА В.Голуба, керівників установ та закладів культури відбулося розширене засідання колегії управління культури ОДА. Розглянуто питання «Про підсумки роботи сфери культури області у 2013р. та завдання на 2014р. відповідно до Указу Президента України від 30.12.2013 №717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні». Прийнято відповідні рішення.

● 12.02.2014 у Полтавському художньому музеї ім. М.Ярошенка за участю першого заступника голови облради В.Онищенка,  керівників управління культури ОДА, структурних підрозділів РДА (міськвиконкомів) з питань культури, представників творчої інтелігенції, громадськості, журналістів, студентської молоді відбулося урочисте відкриття виставки обласного фестивалю художників-аматорів ім. Григорія Ксьонза. У рамках заходу В.Онищенко провів прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ, де наголосив, що одним із пріоритетних завдань діяльності владних структур краю є сприяння розвитку самобутньої народної культури, збереження духовної спадщини нації та популяризація народного мистецтва.


● 10.02.2014 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні. Дано відповідні доручення.

● 10.02.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участю керівників структурних підрозділів ОДА, голови обласної організації УСВА Ю.Цомартова, представників громадськості провів нараду з питань організації та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Обговорено робочі плани та ухвалено відповідні рішення.

● 07.02.2014 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА та обласних служб провів нараду з питань ведення та наповнення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Дано відповідні доручення щодо вдосконалення вказаної роботи.

● 07.02.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА та представників громадських організацій області, де проаналізовано стан підготовки до проведення урочистостей з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Зазначено, що органи державної виконавчої влади вагому увагу зосереджують на соціальному захисті вищевказаних категорій населення. (Довідково: у 2013 році у санаторіях, підпорядкованих  Мінсоцполітики, оздоровлено 455 інвалідів війни, у т.ч. 21 воїн-афганець та 293 учасники бойових дій, з них 72 – воїни-афганці).

● 08.02.2014 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, голови обласної ради І.Момота, представників депутатського корпусу обласної та міськрайонних рад, політичних партій та громадських організацій, студентської молоді відбувся мітинг під державними та прапорами ПР, гаслами «Майдан стоп», «Екстремізм – це незаконно» (8 тис. осіб). У виступах керівників області, районів, промислових підприємств, ветеранів війни, праці,  громадських активістів, колишніх воїнів-афганців, відомих спортсменів-земляків закликано громаду полтавського краю докласти усіх зусиль для збереження громадянського миру і спокою в державі та області, недопущення застосування силових методів для вирішення конфліктних ситуацій, згуртуватись навколо виваженого курсу Президента України та керівництва області для збереження територіальної цілісності країни, подолання існуючих як політичних, так і соціально-економічних викликів та забезпечення подальшого поступального розвитку країни та регіону

07.02.2014 у Полтавській філії АТ «Укртелеком» заступник голови ОДА О.Коваль у розвиток всеукраїнської селекторної наради з питань соціального захисту ветеранів, яку провела Міністр соціальної політики України Н.Королевська, провів нараду з представниками структурних підрозділів ОДА та обласних служб, причетних до соціального захисту ветеранів. У нараді також взяли участь  голова облвідділення УСВА Ю.Цомартов та голова облорганізації ветеранів О.Мельник. Доручено вжити заходів щодо належного соціального захисту ветеранів, забезпечення офісними приміщеннями місцевих осередків УСВА, збільшення фінансової допомоги ветеранським ГО тощо.


● 04.02.2014 у Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулося засідання колегії Держархіву області, де підбито підсумки роботи у 2013 році, схвалено проекти Плану розвитку архівної справи на 2014 рік, Плану науково-дослідної та методичної роботи на 2014 рік та Плану науково-видавничої роботи на 2014 рік.

● 04.02.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участю керівництва Великобагачанського району, представників облорганізації УСВА провів нараду щодо відзначення 25-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Обговорено організаційні аспекти проведення обласних заходів та виділення регіону одиниці військової техніки, яку пропонується встановити як музейний експонат у селищі Велика Багачка. Дано відповідні доручення.

● 04.02.2014 у Полтаві заступник міського голови Ю.Левченко за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, представників громадськості та ЗМІ провів нараду, де розглянуто питання статусу міського парку культури та відпочинку «Перемога», розширення можливостей проведення культурно-мистецьких заходів та здійснення торгівлі на його території. Прийнято відповідні рішення.

● 04.02.2014 у Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері заступник голови ОДА О.Коваль спільно з директором Департаменту охорони здоров'я ОДА В.Лисаком, у рамках реалізації завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування населення у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань, провели прес-конференцію для представників ЗМІ з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку. Окреслено пріоритетні напрямки роботи з цих питань в поточному році.  


● 30.01.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів засідання Координаційної ради регіонального етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Йшлося про підготовку плану заходів на поточний рік та визначення відповідальних за реалізацію проекту в області.

● 29.01.2014 у Полтаві заступник голови   ОДА Б.Галушко взяв участь в засіданні Державної  комісії з питань ТЕБ і НС з питань стану каналізаційних систем та очисних споруд стічних вод у населених пунктах, де затверджено Плану дій центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до льодоходу та повені у 2014 році, яку в режимі відеоконференції провів Віце-прем'єр-міністр Кабінету Міністрів України О.Вілкул. Потому  Б.Галушко провів аналогічне засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, де особливу увагу приділено забезпеченню оперативних заходів у разі різкого погіршення погодних умов чи виникнення аварій на мережах життєзабезпечення.

● 30.01.2014 відбулося пленарне засідання позачергової тридцять восьмої сесії Полтавської міської ради шостого скликання за участю 34 депутатів з 49 обраних, яке провів міський голова О.Мамай. Депутатами розглянуто 23 питання, зокрема, затверджено міський бюджет на 2014 рік, затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік і розглянуто низку земельних та інших питань, пов'язаних з життєдіяльністю міста.  Депутати не підтримали пропозицію фракції ВО «Батьківщина» у міськраді щодо включення до порядку денного «Вимоги Полтавського Євромайдану». У роботі сесії взяли участь заступник голови ОДА О.Коваль, голова ПОО ПП «УДАР Віталія Кличка», депутат облради П.Ворона, заступник голови облорганізації ВО «Батьківщина»  М.Білоконь.

● 30.01.2014 на Полтавщині відбулося пленарне засідання ХХІІІ сесії Кременчуцької райради шостого скликання. Затверджено районний бюджет на 2014 рік. Ухвалено заяву депутатів, де висловлено стурбованість загостренням суспільно-політичної ситуації в країні і закликано Президента України, Уряд, ВРУ разом з опозиційними силами якнайшвидше зупинити протистояння мирним шляхом. У роботі сесії взяв участь перший заступник голови облради В.Онищенко.

● 29.01.2014 на Полтавщині відбулося засідання XXVI позачергової сесії Решетилівської районної ради шостого скликання, де затверджено районний бюджет на 2014 рік. Також більшістю депутатів підтримано заяву опозиційних сил про суспільно-політичну ситуацію в країні, де закликано чинну владу і опозицію розпочати реальний діалог із власним народом щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації в країні,  звільнення всіх «незаконно засуджених громадян України,  притягнення до відповідальності винних у жорстокому побитті і вбивстві людей», удосконалення виборчого законодавства тощо.

● 29.01.2014 об 11.00 у Полтаві відбулося пленарне засідання 17-ї сесії Полтавської райради шостого скликання, де затверджено районний бюджет на 2014 рік та розглянуто ряд питань життєдіяльності району.

● 30.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль взяв участь у засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду у Полтавській області. Підбито підсумки роботи у минулому році та визначено пріоритети діяльності на 2014 рік. О.Коваль у виступі дав оцінку суспільно-політичній ситуації в країні та наголосив, що органи державної виконавчої влади в області вживають всіх необхідних заходів для зняття соціальної напруги та забезпечують своєчасність всіх соціальних виплат.


● 27.01.2014 у селищі Котельва голова РДА Т.Корост спільно з головою райради В.Тимошенком провела нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, підприємств, установ та організацій району, де окреслено ряд завдань щодо забезпечення ефективності роботи соціально-економічної сфери  та збереження стабільності суспільно-політичної ситуації на Котелевщині. Закликано всіх присутніх забезпечувати інтереси громади району, а не політичні забаганки опозиціонерів, підтримувати порядок та дисципліну.

● 27.01.2014 на Полтавщині голова Чорнухинської РДА А.Бойко спільно з головою райради О.Кривенком зустрілися з представниками Чорнухинського штабу національного спротиву - головами райосередків ПП «За Україну!», ВО «Свобода», ПП «УДАР» відповідно М.Лисенком, М.Саганем та В.Бибиком.  Обговорено суспільно-політичну ситуацію в країні та районі. Представники опозиційних сил висунули ряд вимог до керівників району, які були відхилені як неприйнятні. Також досягнуто домовленостей щодо утримання опозиції від протиправних дій задля збереження громадянського миру та стабільності. 

● 27.01.2014 на Полтавщині відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Диканської районної ради шостого скликання, де прийнято районний бюджет на 2014 рік та ухвалено рішення щодо ряду актуальних питань життєдіяльності районної територіальної громади.


● 22.01.2014 у Полтаві за участю голови ОДА О.Удовіченка, голови облради І.Момота, міського голови О.Мамая, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ (1,5 тис. осіб) відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку з нагоди Дня Соборності та Свободи України. В інтерв'ю О.Удовіченка ЗМІ наголошено, що будь-які деструктивні прояви, а тим більше силове протистояння, можуть зірвати сьогодні той мир і спокій, який є в Україні, і лише в єдності дій і соборності душ можна зробити Соборну Україну могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

● 22.01.2014 у Полтаві за участю заступника голови - керівника апарату  ОДА В.Пархоменка, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, студентів, громадськості та представників ЗМІ (500 осіб) відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника відомому громадсько-політичному діячу, голові Ради міністрів УНР Б.Мартосу з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

● 22.01.2014 у Полтаві за участю голови ОДА О.Удовіченка, голів фракцій, голів постійних комісій обласної ради, керівників структурних підрозділів ОДА відбулося розширене засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, де обговорено питання «Про обласний бюджет на 2014 рік» і «Про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки».

● 21.01.2014 в ОКІА «Новини Полтавщини» голова ОДА О.Удовіченко провів прес-конференцію щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. Наголошено, що опозиційні сили втратили контрольованість ситуації і необхідно знайти важелі впливу для зупинки ескалації екстремізму. Зазначено, що вимоги лідерів опозиції, метою яких є захоплення влади в державі,  є неприйнятними для влади. Завданням виконавчої влади регіону О.Удовіченко вбачає забезпечення належного функціонування всіх сфер життєдіяльності області.

● 21.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів робочу нараду за участю керівництва Департаменту охорони здоров'я ОДА та Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Полтавській області, де проаналізовано стан захворюваності на грип та ГРВІ в регіоні, охоплення профілактичними щепленнями різних груп населення. Дано відповідні доручення.

● 21.01.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів тематичну зустріч зі слухачами обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, які навчаються за програмою розвитку лідерства «Формування регіонального лідера-управлінця». Обговорено актуальні питання соціально-політичної ситуації в країні та розвиток лідерських якостей у політиці.  


● 21.01.2014 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів особистий прийом громадян. Клопотання 10 заявників стосувалися сфери ЖКГ, житлового будівництва, надання матеріальної допомоги та дотримання чинного законодавства.

● 21.01.2014 у Полтаві в ході робочої поїздки Радник Президента України В.Зубанов провів тематичну зустріч «Реалізація в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України та 95-річчя проголошення Акта злуки)» з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області. Також посадовець зустрівся з керівництвом, викладачами та студентами Полтавської державної аграрної академії, де йшлося про співпрацю громадян і держави щодо виховання патріотичних почуттів, провів прес-конференцію в ОКІА «Новини Полтавщини» для представників регіональних ЗМІ і дав інтерв'ю для ОДТРК «Лтава».

● 21.01.2014 у Полтаві за участю Радника Президента України В.Зубанова, заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, представників структурних підрозділів ОДА, науковців,  громадськості,  ЗМІ урочисто відкрито документальну виставку до Дня Соборності та Свободи України. Зазначено, що успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на спільних зусиллях усіх громадян, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

● 20.01.2014 у Полтаві за участю заступника директора Департаменту економічного розвитку ОДА М.Бугрія, голови Громадської ради при голові ОДА В.Голуба,  представників правоохоронних та контролюючих органів, громадськості, ЗМІ відбулося засідання «круглого столу» з питань дотримання чинного законодавства щодо захисту прав споживачів. Представниками владних структур та громадськості наголошено на доцільності удосконалення чинного законодавства в частині підвищення відповідальності за виробництво та реалізацію неякісної продукції.

● 20.01.2014 у Полтаві на щотижневій нараді у голови ОДА О.Удовіченка за участю керівників структурних підрозділів ОДА обговорено питання «Про підсумки проведення осіннього 2013 року призову громадян області на строкову військову службу», «Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій», «Про реалізацію в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки)» та «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». Дано відповідні доручення.

● 20.01.2014 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні. Дано відповідні доручення.

● 20.01.2014 у Полтаві за участю голови ОДА О.Удовіченка відбулося розширене засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Обговорено профільні питання, які виносяться на розгляд   ІІ пленарного засідання ХХ сесії обласної ради шостого скликання.

● 20.01.2014 голова Полтавської облради І.Момот підписав повідомлення про проведення 23.01.2014 ІІ пленарного засідання ХХ сесії обласної ради шостого скликання, на розгляд  якої винесено питання  «Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік», «Про обласний бюджет на 2014 рік», «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік».

● 20.01.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА, голів РДА, ректорів полтавських вузів провів нараду, де розглянуто пропозиції до проекту державної цільової програми «Шевченківський дім». Обговорено виконання плану заходів щодо відзначення 200-річного ювілею Т.Шевченка в області. Дано відповідні протокольні доручення.

● 20.01.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-онлайн-конференцію з питань діяльності органів виконавчої влади щодо забезпечення в регіоні соціальної єдності та громадської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки). Наголошено, що в області напрацьовано позитивний досвід взаємодії з громадськими радами при місцевих держадміністраціях, Гуманітарною радою при голові ОДА, іншими консультативно-дорадчих органами.

● 19.01.2014 у Полтаві з нагоди Хрещення Господнього на території водозабору ОКП «Полтававодоканал» за участю секретаря Полтавської міськради О.Деркач, керівників структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування та громадськості відбулися святкові заходи. Високопреосвященнішим митрополитом Полтавським і Миргородським Филипом проведено чин освячення води.

● 20.01.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА, голів РДА, міських голів мм.Полтави та Лубен в рамках підготовки до відзначення в області 200-річного ювілею Т.Шевченка та виконання відповідного Указу Президента України провів нараду з питань виготовлення та встановлення пам'ятних знаків Т.Г.Шевченку. Обговорено шляхи реалізації запланованих заходів, визначено терміни.

● 20.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, де обговорено пріоритетні напрями фінансування та розвиток галузей соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти і науки у 2014 році. Акцентовано увагу на безумовному забезпеченні в області ефективної та стабільної роботи зазначених галузей та виконанні відповідних соціальних ініціатив Президента України. 


● 16.01.2014 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України О.Вілкула. Йшлося про контроль за проведенням опалювального сезону, станом розрахунків за природний газ та теплову енергію, перегляд тарифів на послуги з теплопостачання.

● 16.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів особистий прийом громадян. Питання 6 заявників стосувалися соціального та медичного забезпечення.

● 15.01.2014 у Полтаві за участі заступників голови ОДА Б.Галушка та В.Замикули, керівників причетних структурних підрозділів ОДА та обласних служб відбулася нарада з питань організації передачі водних об'єктів у оренду з урахуванням нових вимог чинного законодавства. За результатами наради вирішено створити робочу групу з підготовки відповідного проекту розпорядження голови ОДА та розгляду питань, що можуть виникати у процесі реалізації поставлених завдань.

● 16.01.2014 у Котелевській РДА (Полтавська обл.) обговорено хід підготовки та проведення районних заходів, присвячених 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.  Також йшлося про організацію тематичної екскурсії школярів на Черкащину до Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» та до музею Т.Шевченка у м.Канів.

● 15.01.2014 у м.Лубни голова РДА В.Алєксєєнко спільно з головою райради О.Дядечком зустрівся з активом Лубенської районної спілки ветеранів Афганістану. Обговорено відповідні заходи з відзначення у районі Року учасників бойових дій на території інших держав, зокрема, соціальної підтримки воїнів-інтернаціоналістів, удосконалення медичного обслуговування 127 лубенців - учасників бойових дій на території інших держав, підготовки урочистостей з нагоди 25-ї річниці початку виведення радянських військ з Афганістану.            


● 15.01.2014 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко взяв участь у презентації видавничого проекту «Тарас Шевченко і Полтавщина». Зазначено, що видання здійснено у контексті виконання доручень Президента України та у рамках виконання Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери на 2013-2015 роки і спрямоване на гідне пошанування визначної постаті, яка своєю творчістю консолідує націю, є взірцем громадянської мужності та безмежної любові до України.

● 15.01.2014 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Йшлося про підготовку головних культурно-мистецьких заходів області з нагоди відзначення значної ювілейної дати та видання тематичної друкованої продукції. У засіданні взяв участь перший заступник голови облради В.Онищенко.

● 15.01.2014 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко за участю керівників ряду структурних підрозділів ОДА провів нараду з питань організації та проведення заходів щодо відзначення в області релігійного свята  Водохреща. Йшлося про заходи безпеки учасників біля водних об'єктів, упорядкування територій, забезпечення громадського порядку та безпеку руху тощо. Дано відповідні доручення.

● 14.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації. Йшлося про

надання відповідно до чинного законодавства дозволів на сплату митних платежів спадкоємцям померлих інвалідів війни з метою переоформлення їх автомобілів, отриманих у якості гуманітарної допомоги.            Прийняті відповідні рішення.

● 15.01.2014 у Полтаві з ініціативи обласної вірменської організації «Ванк» за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, віце-президента вірменського товариства культурних зв'язків «АОКС», куратора проекту «Параджанов-арт» О.Оганесян, представників вірменських громадських організацій з Харківської, Донецької, Чернігівської областей, керівників ряду громадських організацій національних меншин області відбувся вечір пам'яті С.Параджанова з нагоди 90-річчя від дня його народження. Відзначено значний культурний вклад відомого режисера та висловлено переконання, що активна співпраця, об'єднання творчих потенціалів громадян усіх національностей, які населяють наш край, забезпечуватимуть його подальший поступальний розвиток і процвітання. 


● 11.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду з керівниками причетних структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо пріоритетних напрямків роботи соціальної сфери області у 2014 році. Проаналізовано діяльність галузі у 2013 році. Дано відповідні доручення.

● 11.01.2014 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів нараду з питань підготовки та відзначення в області Дня Соборності та Свободи України та Дня пам'яті Героїв Крут. Обговорено та затверджено відповідний план заходів.

● 10.01.2014 у селищі Чутове голова райдержадміністрації Ю.Третяк у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України щодо реформування медичної галузі урочисто вручив ключі від нового авто місцевому центру первинної медико-санітарної допомоги.

● 10.01.2014 на Полтавщині у с.Варварівка Карлівського р-н у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо реформування медичної галузі першим заступником голови РДА С.Якубою та заступником голови райради В.Каплоухим урочисто передано місцевій амбулаторії загальної практики сімейної медицини сучасний електрокардіограф «Донікс», що дозволить медикам проводити своєчасну діагностику серцево-судинних захворювань пацієнтів з виїздом додому.

● 10.01.2014 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка відбулося засідання обласного відділення НОК України. Підбито підсумки роботи за 2013 рік, затверджено план заходів на 2014 рік.

● 08.01.2014 у селищі Семенівка перший заступник голови Полтавської облради В.Онищенко провів нараду з питання газифікації населених пунктів району. Визначено пріоритетний напрямок газифікації (Семенівка - Оболонь), акцентовано на важливості забезпечення фінансування проекту Держбюджетом. Запропоновано внести зміни до районної Програми газифікації населених пунктів, що передбачають участь місцевих бюджетів відповідних сільських рад у проведенні окремих робіт. Також йшлося про фінансову участь у проекті газифікації підприємств та приватних підприємців, що планують у перспективі використовувати газ для виробничих потреб. За підсумками наради дано відповідні доручення.


● 09.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА В.Животенко провів засідання обласної комісії з питань забезпечення житлом осіб із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів війни, військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, для відселення їх із закритих та віддалених населених пунктів військових гарнізонів. Підбито підсумки роботи за 2013 рік та окреслено напрямки діяльності у поточному році.

● 08.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів оперативну нараду за участю директора обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Дяченка О.М. та голови обласного осередку Союзу організацій інвалідів України Чумака С.А., де обговорено питання пільгової передплати періодичних видань для інвалідів в області та порядку отримання фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів. Дано відповідні доручення.

● 09.01.2014 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів оперативну нараду з керівництвом Департаменту охорони здоров'я ОДА, де обговорено проект бюджету галузі на поточний рік та практичну реалізацію соціальних ініціатив Президента України з питань охорони здоров'я.


● 08.01.2014 на Полтавщині за участю директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиці, керівництва району, громадськості у с.Тарандинці Лубенського району у музеї ім. Василя Симоненка у рамках районного свята «Виростеш ти, сину»  відбулося вручення щорічної премії імені видатного земляка, заснованої райрадою. Серед 10 номінантів лауреатами стали письменниця Р.Плотникова за книгу поезій «Без фіранок» та В.Семенюта за цикл художніх полотен із зображенням краєвидів Лубенщини.


● 30.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні. Дано відповідні доручення.

● 27.12.2013 на Полтавщині відбулися чергові сесії Шишацької та Котелевської районних рад шостого скликання, де розглянуто програми економічного та соціального розвитку районів на 2014 рік та заслухано звіти голів райрад про діяльність у 2013 році.

● 30.12.2013 в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-онлайн-конференція з питань соціального захисту дітей, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, у якій взяли участь начальник відділу у справах сім'ї та молоді ОДА Н.Шкоденко та начальник служби у справах дітей апарату ОДА І.Конончук. Окреслено шляхи вирішення зазначених питань в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України.

● 30.12.2013 у Полтаві начальник служби у справах дітей ОДА І.Конончук в рамках програми «Полтавщина – дітям!» на виконання в області нових соціальних ініціатив Президента України привітала вихованців обласного притулку для дітей з новорічними святами та вручила солодкі подарунки. 


● 26.12.2013 у с. Піщане Решетилівського району заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко привітав з новорічними святами дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Наголошено, що влада, реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України», і надалі надаватиме вагому підтримку таким сім'ям.

● 26.12.2013 у Полтавському облмуздрамтеатрі ім. М.В.Гоголя заступник голови ОДА О.Коваль на святі Головної ялинки області привітав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з новорічними і різдвяними святами, вручив солодкі подарунки.

● 26.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль передав обласній дитячій клінічній лікарні медичне обладнання, придбане за рахунок коштів, зібраних під час благодійного концертного туру «Поділись своїм серцем» В.Дороша та гурту «Гармонія», який пройшов за підтримки голови Полтавської облдержадміністрації. Наголошено, що завдяки подібним акціям та небайдужим людям є можливість допомагати новонародженим дітям, які мають проблеми зі здоров'ям. 

● 25.12.2013 у Полтаві в облмуздрамтеатрі ім. М.В.Гоголя відбулася прем'єра вистави «Ханума» грузинського режисера Цицино Кобіашвілі. В заході спільно з офіційними представниками посольства Грузії в Україні взяв участь заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко. Наголошено на зміцненні дружніх відносин між Полтавщиною та Грузією, утвердженні міжнаціональної злагоди та толерантних відносин на Полтавщині.

● 26.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль взяв участь у роботі колегії Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА «Про підсумки дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в установах системи соціального захисту населення». У вступному слові О.Коваль дав оцінку суспільно-політичної ситуації в країні та акцентував на неухильному виконанні завдань і продовженні реалізації соціальних ініціатив Президента України в наступному році.

● 26.12.2013 у Полтаві за участю заступника голови ОДА О.Адамович відбулося підписання Меморандуму про взаємне співробітництво Департаменту економічного розвитку ОДА, Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва та місцевих фондів підтримки підприємництва у Полтавській області. Головною метою Меморандуму стало створення належних умов для розвитку бізнесу, а також забезпечення максимальної концентрації бюджетних фінансових ресурсів, виділених на розвиток підприємництва.

● 26.12.2013 на Полтавщині у селищі Шишаки за участю керівників Шишацького району, представників ПрАТ «Нафтогазвидобування», медиків та громадськості урочисто  передано місцевій ЦРЛ 2 сучасні автомобілі швидкої допомоги, придбані за кошти нафтогазовидобувників.

● 25.12.2013 у Полтаві Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні М.Уклеба відвідав Грузинський культурно-освітній центр у Полтавському університеті економіки і торгівлі, де зустрівся зі співвітчизниками (27 осіб). В ході зустрічі йшлося про діяльність грузинської діаспори на Полтавщині. За вагому підтримку культурно-освітніх стосунків між Україною та Грузією відзначено ректора ПУЕТ О.Нестулю. 


● 25.12.2013 у Полтаві за участю голови ОДА О.Удовіченка відбулося пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання, яке провів голова облради І.Момот. Розглянуто питання, що стосуються соціального сектора, внесено зміни та доповнення до ряду комплексних регіональних програм, також ухвалено рішення щодо низки питань соціально-економічного  розвитку області у 2014 році. У засіданні взяв участь народний депутат України С.Гордієнко (фракція КПУ).

●  25.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні паном М.Уклебою. Обговорено торговельно-економічні відносини, міжнародне співробітництво та іноземне інвестування, а також питання пожвавлення культурно-мистецької співпраці, зокрема, проведення у 2014 році Днів Грузії в Україні, якими передбачається відвідання делегацією Міністерства культури і охорони пам'ятників Грузії Миргородського літературно-меморіального музею Давида Ґурамішвілі.

● 24.12.2013 у Полтаві за участю голови облради І.Момота та заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулося  засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Депутатами розглянуто та взято до відома питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік. У засіданні взяв участь народний депутат України С.Гордієнко (фракція КПУ).

● 25.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль на відкритті Головної ялинки області привітав з новорічними та різдвяними святами дітей пільгових категорій та вручив їм солодкі подарунки.

● 25.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко взяв участь у заходах з нагоди святкування річниці відкриття обласного притулку для дітей. Наголошено, що в області забезпечується виконання соціальних ініціатив Президента України, зокрема, збільшено розмір соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

●  24.12.2013 на Полтавщині відбулося розширене засідання колегії Диканської РДА, де розглянуто питання «Про хід виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Диканського району за підсумками 2013 року», «Про хід виконання розділу районної комплексної програми «Здоров'я людей Диканщини – здоров'я нації на 2012 – 2015 роки», «Протидії захворювання на туберкульоз» та ряд інших.

● 25.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко в рамках програми «Полтавщина – дітям!» на виконання в області нових соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини «Діти – майбутнє України» провів зустріч з представниками громадських організацій, діяльність яких спрямована на підтримку, розвиток обдарованих дітей та молоді. Наголошено, що організація змістовного дозвілля дітей та молоді - запорука формування гармонійної особистості. Також йшлося про заплановані заходи та винагороди, які отримала Полтавщина у вигляді обладнання для спортивних майданчиків в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».


● 23.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні. Дано відповідні доручення.

● 23.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з питань виконання Указу Президента України від 22 листопада 2013 року №646/2013  «Про заходи щодо відзначення 400-річчя заснування Мгарського монастиря». Окреслено відповідний план заходів та механізми його реалізації. Дано відповідні доручення.

● 22.12.2013 у м.Глобине за участю голови ОДА О.Удовіченка,  заступника голови ОДА В.Замикули, керівників району, гендиректора агропромхолдингу «Астарта-Київ» В.Іванчика відбулися урочистості з нагоди закінчення сільськогосподарського року та підбиття підсумків роботи ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», яке  є одним із найбільших агроформувань регіону. Довідково: госпструктура орендує 30 тис. га землі у Глобинському та Семенівському районах, де працює 2 тис. осіб, нараховується 8 тис. пайовиків. До складу товариства входить 9 агрофірм, а також Глобинський цукровий завод, ТОВ «Глобинський переробний завод» та елеваторне господарство «Глобине».

● 20.12.2013 у Полтаві за участю голови облради І.Момота відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Депутатами розглянуто та погоджено проекти сесійних рішень «Про звіт голови обласної ради про свою діяльність за 2013 рік», «Про зміни в складі постійної комісії», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки».

● 23.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-онлайн-конференцію в рамках програми «Полтавщина – дітям!» на виконання в області нових соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини «Діти – майбутнє України». Йшлося про відкриття 13 нових дошкільних навчальних закладів та 4 навчально-виховних комплексів в області, модернізацію та відновлення спортивних майданчиків навчальних закладів тощо.


● 18.12.2013 у Полтаві за участю голови ОДА О.Удовіченка, голови облради І.Момота відбулися урочистості з нагоди Дня міліції України. Наголошено на збереженні стабільної оперативної обстановки, налагодженні  співпраці міліції з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськістю, на чесності та порядності при виконанні службових повноважень особовим складом міліції Полтавщини. Кращих правоохоронців нагороджено відзнаками обласної влади.

● 17.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів особистий прийом громадян. Питання заявників стосувалися організації святкування Дня Святого Миколая та Новорічних свят.

● 17.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль за участю керівників Головного управління Пенсійного фонду України в області, Полтавської дирекції «Укрпошта», облуправлінь Національного банку України та Ощадбанку провів нараду, де обговорено питання фінансування і своєчасної доставки пенсійних виплат на території області. Визначено першочергові завдання, зокрема, забезпечення банківськими установами доставки готівки до відділень поштового зв'язку безпосередньо у день проведення пенсійних виплат, проведення платіжних документів поза операційним часом, розробку гнучких графіків роботи відділень зв'язку.

● 18.12.2013 у Полтаві за участю заступника голови ОДА О.Коваля, заступника прокурора області Д.Тарана, керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування відбулося засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, де проаналізовано ситуацію на підприємствах-боржниках області та результативність вжитих заходів щодо зменшення розмірів існуючої заборгованості.

● 17.12.2013 у Полтаві за участю заступника голови ОДА В.Замикули, заступника голови облради В.Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, де проаналізовано хід виконання обласної програми розвитку галузі тваринництва на період 2011-2015 рр. Йшлося про впровадження промислових технологій виробництва продукції тваринництва, сучасних наукових досягнень у селекційно-племінній роботі, залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій у будівництво нових та реконструкцію існуючих виробничих об'єктів.

● 17-18.12.2013 у Полтаві за участю директора Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович, представників структурних підрозділів ОДА, Полтавської та Миргородської міських рад, представників усіх районів та підприємств централізованого теплопостачання області, наукових установ, ЗМІ відбувся семінар на тему «Виробництво теплової енергії з біомаси: аналіз законодавства, регуляторних аспектів і податкової політики та рекомендації щодо необхідних змін у чинному законодавстві для сприяння впровадженню пілотного проекту в м.Миргород». Обговорено правові аспекти реалізації та розвитку проекту в області, ціноутворення та ліцензування у сфері теплопостачання.

● 18.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко за участю представників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів влади, громадських організацій, членів Громадської ради при ОДА провів засідання Ради гуманітарного розвитку при голові ОДА, де розглянуто питання «Про соціальний захист та соціалізацію осіб з обмеженими фізичними можливостями», «Про стан реалізації в області державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності» та «Про реалізацію обласної Програми з питань молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012-2014 роки». За підсумками засідання дано розгорнуті протокольні доручення.

● 18.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль взяв участь у відкритті навчального закладу №4  «Золотий колосок». Наголошено, що влада дбає про підвищення якості життя сімей з дітьми та вживає всіх заходів для розвитку мережі сучасних дитячих дошкільних установ.

● 17.12.2013 у селищі Котельва (Полтавська обл.) у рамках святкування дня Святого Миколая активісти місцевого шкільного самоврядування 5-8 класів  ознайомилися з діяльністю РДА та районної ради, поспілкувались з Героєм України, головою РДА Т.Корост, яка зазначила, що, виконуючи відповідні завдання Президента України, районна влада докладає максимум зусиль для всебічного розвитку підростаючого покоління. Внесено пропозицію щодо проведення районного  конкурсу на кращий шкільний парламент.  За сприяння РМГО «Молодіжний регіон» дітям вручено солодкі подарунки. 


● 17.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко за участі заступника голови ОДА В.Замикули, керівників структурних підрозділів ОДА провів обласну селекторну нараду щодо підбиття підсумків роботи агропромислового комплексу області в 2013 році та визначення пріоритетних завдань галузі на 2014 рік. Також проаналізовано стан земельних відносин та проблемні питання з охорони праці на підприємствах АПК регіону. О.Удовіченком наголошено, що стратегія розвитку АПК регіону є вірною, зокрема, технологічність агровиробництва, виважений підхід до формування структури посівних площ, курс на підвищення родючості ґрунтів дали можливість у 2013р. наростити валове виробництво продукції сільського господарства на 18,2%, намолотити майже 5,7 млн. тонн зерна, що є найвищим валовим збором зерна в державі.

● 17.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участю керівників ряду структурних підрозділів ОДА зустрівся з представниками обласної козацької організації «Полтавська паланка». Обговорено шляхи подальшої співпраці та участі зазначеної козацької організації у роботі Громадської ради при ОДА.

● 17.12.2013 у Полтаві за участі заступника голови ОДА О. Коваля відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури. Обговорено пропозиції до плану роботи обласної ради на 2014 р., внесено  зміни до Положень про обласні премії та стан реалізації регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.   

● 17.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів нараду з питань організації та проведення заходів до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Йшлося про належний рівень підготовки головних культурно-мистецьких заходів та забезпечення виготовлення тематичної друкованої продукції.

● 17.12.2013 у Полтаві за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо захисту прав дітей з метою формування правової культури молоді відбувся звіт-презентація провідних бібліотек. В рамках обласного конкурсу на кращий сценарій масового заходу з правового виховання юнацтва та молоді серед центральних районних та міських бібліотек вручено відзнаки обласної влади установам, які підготували найкращі роботи. 

●16.12.2013 у м.Глобине (Полтавська обл.) за участю заступника голови РДА О.Шайноги  у рамках відзначення Міжнародного дня спільних дій в інтересах дітей відбувся інформаційно-просвітницький  захід «Великі права маленької людини» для  учнів  7-9  класів  Глобинської  ЗОШ  №3. У рамках заходу з  учнями проведена бесіда та ігротека, які в цікавій формі підвищили рівень знань дітей про власні права, також поширено інформаційні буклети щодо захисту прав дітей.


● 16.12.2013 у Полтаві на щотижневій нараді у голови ОДА О.Удовіченка за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА обговорено питання «Про стан виплати орендної плати за використання земель власників земельних часток (паїв) у поточному році та виконання відповідного Указу Президента України від 02.02.2002 № 92/2002», «Про підготовку та проведення новорічних та різдвяних свят, шкільних канікул на виконання відповідного Указу Президента України від 27.11.2013 року № 653/2013», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». Дано відповідні доручення.

● 16.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні. Дано відповідні доручення.

● 13.12.2013 у Полтаві за участю заступника голови ОДА Б.Галушка відбулося засідання колегії теруправління Держгірпромнагляду у Полтавській області, де  підбито підсумки комплексних перевірок стану промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «Ізумруд ЛТД» та ПАТ «Завод «Лтава». Керівникам підприємств доручено підвищити рівень контролю щодо безпеки праці та усунути виявлені порушення, забезпечивши неухильне виконання приписів інспекторів Держгірпромнагляду.

● 13.12.2013 на Полтавщині у Лубенському р-ні за участю керівників району, народного депутата України В.Пилипенка (фракція ПР), чорнобильців, представників громадськості та духовенства відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У рамках заходу найбільш активних представників чорнобильських громадських організацій нагороджено відзнаками районної влади, відбулися урочисте покладання квітів до підніжжя пам'ятного знаку «Лубенцям - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС» та Пам'ятної стели на Зажур-горі поблизу м.Лубни, концертна програма.

● 13.12.2013 на Полтавщині відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії Чорнухинської районної ради, де внесено зміни до  районного бюджету  на 2013 рік та розглянуто питання «Про суспільно-політичну ситуацію в країні». Депутатами всіх фракцій прийнято узгоджену заяву з висловленням стурбованості щодо зростання соціальної напруги в країні та підтримано проведення всеукраїнського «круглого столу» за участю представників всіх політичних партій, громадських об'єднань з метою налагодження конструктивного діалогу в питанні євроінтеграції України.

● 16.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-онлайн-конференцію на тему «Реалізація в області завдань та доручень Президента України щодо захисту прав дитини». Йшлося про виконання в області організаційних заходів для забезпечення виконання соціальних ініціатив Президента України, про стан забезпечення дітей з особливими потребами всіма необхідними засобами реабілітації, посилення державної підтримки сімей, які виховують дітей-інвалідів, та запровадження комплексної системи реабілітаційних заходів з метою повного охоплення реабілітацією дітей-інвалідів.


● 13.12.2013 у Полтаві Міністр охорони здоров'я України Р.Богатирьова спільно з головою ОДА О.Удовіченком та головою облради І.Момотом урочисто передала обласному центру екстремальної медичної допомоги та медицини катастроф 25 автомобілів швидкої допомоги. Наголошено, що ця подія є вагомим кроком у реалізації стратегії, визначеної Президентом та Урядом України, спрямованої на модернізацію служби екстреної медичної допомоги. Також Р.Богатирьова зустрілася з викладачами та студентами ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» та провела брифінг для представників центральних та регіональних ЗМІ.

● 13.12.2013 у Полтаві за участю Міністра охорони здоров'я України Р.Богатирьової, голови ОДА О.Удовіченка відбулося виїзне розширене засідання Колегії МОЗ України. Йшлося про стан медичного забезпечення хворих з ендокринною патологією та стан і подальший розвиток медичної допомоги дітям та матерям. Прийнято відповідні рішення.

● 13.12.2013 у Полтаві Міністр молоді та спорту України Р.Сафіуллін за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка провів зустріч з керівництвом, викладачами та студентами Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого», а також ознайомився зі спортивною інфраструктурою закладу.

● 13.12.2013 у Полтаві Міністр молоді та спорту України Р.Сафіуллін за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка зустрівся з представниками студентського самоврядування, молодіжними громадськими організаціями області. Обговорено питання реалізації державної молодіжної політики та відповідних соціальних ініціатив Президента України.

● 12.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко зустрівся з пастором релігійної громади «Царство Бога» О.Чаплинським. Обговорено питання взаємодії влади з релігійними організаціями.

● 13.12.2013 у Полтаві директор обласного центру зайнятості К.Клавдієва взяла участь у проведенні обласного ярмарку вакансій в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України «Забезпечення громадян гідною роботою». Наголошено, що одним із першочергових завдань діючої влади є створення нових робочих місць та забезпечення роботою працездатного населення, особливо молоді.

● 12.12.2013 у селищі Шишаки (Полтавська обл.) за участі представників РДА Ю.Матяша відбулося засідання «круглого столу» з питань детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати у рамках реалізації у регіонах соціальних ініціатив Президента України «Забезпечення громадян гідною роботою». Представники органів виконавчої влади, громадських організацій, бізнесу прийшли до спільної думки, що існуванню нелегального ринку праці сприяють недоліки нормативно-правової бази та низький рівень правової культури громадян.


● 11.12.2013 у телеефірі ОДТРК «Лтава» оприлюднено звернення голови Полтавської ОДА О.Удовіченка до жителів області. Наголошено, що, незважаючи на погодні умови, підприємства області працюють в штатному режимі. Місцева влада спрямовує діяльність на благо громади і країни в цілому та утримує стабільну ситуацію в регіоні.   

● 11.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль взяв участь у прямому телеефірі передачі «Ранок на Лтаві» ОДТРК «Лтава» за темою «Суспільно-політична ситуація, аналіз історичних понять: революція, переворот». Обговорено актуальні питання сьогодення, дано оцінку дій владних структур та опозиції в контексті суспільно-політичної ситуації, яка склалася в країні. Наголошено, що Президент України має чітку позицію стосовно вирішення конфлікту, а органи державної виконавчої влади в області вживають всіх заходів для забезпечення стабільності в регіоні.  

● 11.12.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко провів прес-онлайн-конференцію, де обговорено питання ситуації в житлово-комунальному господарстві й будівництві, перебігу опалювального сезону, стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць в області.  

● 10.12.2013 у Полтаві за участю заступника голови ОДА О.Коваля,  заступника голови облради В.Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, де розглянуто профільні питання, внесені до проекту порядку денного ХХ сесії обласної ради. Проаналізовано та підтримано внесення змін до обласної Програми в частині відзначення кращих медичних працівників на 2011-2015 роки, Положення про Полтавську обласну премію імені М.В.Скліфосовського, Порядку забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет у 2014 році, Порядку реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

● 10.12.2013 на Полтавщині голова Лубенської РДА В.Алєксєєнко та представники місцевих ЗМІ у с.Литвяки ознайомились з ходом будівництва нового свинокомплексу ТОВ «Національний смак», розрахованого на утримання 20 тис. голів свиней. Першу чергу будівництва планується здати в експлуатацію у грудні ц. р., що забезпечить створення додаткових 30 робочих місць. Керівником району наголошено, що це важливий крок у реалізації завдання Президента України щодо підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.

● 10.12.2013 у м.Глобине за участі представників підприємств, установ та організацій, які мають можливості для створення нових робочих місць та працевлаштування громадян вразливих категорій, відбулося засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення при РДА. Розглянуто питання реалізації соціальної ініціативи Президента України «Забезпечення громадян гідною роботою». Йшлося про забезпечення роботою громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, стимулювання зацікавленості роботодавців щодо створення нових робочих місць, розвиток підприємницької ініціативи у відповідності до Закону України «Про зайнятість населення».


● 10.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко за участю голови облради І.Момота, першого заступника голови ОДА В.Животенка, директора Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович, представників профільних структурних підрозділів ОДА, ряду міст області провів зустріч з експертами Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах», під час якої йшлося про його реалізацію в містах регіону. Окреслено шляхи подальшої співпраці.

● 10.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль за участю представників органів виконавчої влади міст та районів області, головних лікарів ЦРЛ, міських ЛПЗ, головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги, районних та міських кардіологів, терапевтів провів селекторну нараду, де обговорено ряд питань, зокрема, щодо захисту бездомних осіб установами соціального захисту  та готовності до розгортання наметів на час сильних морозів, а також стан впровадження проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Доручено посилити контроль за вказаними напрямами роботи.

● 09.12.2013 у Полтаві перший заступника голови ОДА В.Животенко за участі керівників управління містобудування та архітектури ОДА, Інспекції ДАБК у Полтавській області, Головного управління статистики у Полтавській області провів нараду, де підбито підсумки введення в експлуатацію об'єктів житлового будівництва в 2013 році, а також виконання в області соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло». Констатовано, що показник спорудження житла за рахунок усіх джерел фінансування очікується на рівні прогнозованого - 177,0 тис. кв. м.

● 10.12.2013 у Полтаві начальник відділу у справах сім'ї та молоді ОДА Н.Шкоденко за участю представників громадських організацій, голів сільських та селищних рад провела засідання «круглого столу» за темою: «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми та дієві механізми їх вирішення на місцевому рівні». Обговорено стан реалізації Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року як базову складову системи заходів щодо забезпечення ґендерної рівності у регіоні.


● 09.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні.

● 09.12.2013 у селищі Нові Санжари заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів виїзний прийом громадян. Питання 3 заявників стосувалися соціального захисту та сфери ЖКГ.

● 08.12.2013 у м.Кобеляки за участі керівників району та міста, народного депутата України О.Лелюка (фракція ПР), депутатів всіх рівнів  відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Кращих фахівців нагороджено відзнаками районної влади. Також О.Лелюку вручено нагрудний знак «Почесний громадянин Кобеляцького району» на виконання відповідного рішення ХХV сесії  ІV скликання  Кобеляцької райради  від 19.11.2013р.

● 08.12.2013 у м.Глобине відбулася зустріч керівництва району з представниками райосередків політичних сил і громадських організацій, депутатського корпусу, керівниками установ, що займаються питаннями соціального захисту громадян. Обговорено суспільно-політичну ситуацію у контексті попередження її дестабілізації та недопущення розбрату між прибічниками провладних і опозиційних сил, прихильниками форсованого євроінтеграційного курсу держави та їх опонентами. Керівники Громадської ради при РДА, громадських організацій воїнів-афганців, ветеранів, галузевих профспілок медиків і аграріїв підтримали  пропозицію голови райради О.Феденка щодо об'єднання зусиль влади і громадськості у цьому напрямі, а  також створили штаб швидкого реагування на суспільні настрої у районній громаді та забезпечення стабільності функціонування всіх сфер життєдіяльності району.

● 06.12.2013 у Полтавському національному техуніверситеті ім. Ю.Кондратюка завершилася дводенна ІV Міжнародна наукова конференція молодих вчених та студентів «Екологія. Енергозбереження. Довкілля. Молодь». 113 молодих вчених та студентів із ВНЗ України, Німеччини, Угорщини, Боснії та Герцоговини, Росії  обговорили міжнародні та регіональні проблеми розвитку екології та енергозбереження. Учасників конференції привітав директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів ОДА І.Піддубний. За результатами роботи видано збірник наукових праць.

● 09.12.2013 у Полтаві директор обласного центру зайнятості К.Клавдієва провела он-лайн-прес-конференцію за темою «Реалізація завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, завдання і перспективи на 2014 рік». Оприлюднено результати реалізації та впровадження в області соціальної ініціативи Президента України В.Януковича «Забезпечення громадян гідною роботою» та наголошено, що в області проводиться активна робота щодо детінізації трудових відносин.


● 05.12.2013 голова Полтавської ОДА О.Удовіченко у ході робочої поїздки ознайомився з ходом капітального  ремонту автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Керівник області відзначив належну якість робіт та високі темпи їх виконання. Також оперативно розглянуто питання облаштування підземного переходу для безпеки пішоходів.

● 06.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко за участі першого заступника голови ОДА В.Животенка провів нараду з керівниками причетних структурних підрозділів ОДА та посадовими особами міських та міськрайонних  рад мм. Полтава та Кременчук щодо реформування місцевого самоврядування в частині організації утримання житлового фонду. Обговорено стан ЖКГ в області та наголошено на якісному реформуванні існуючих та новостворених ОСББ. Дано відповідні доручення.

● 05.12.2013 голова Полтавської облради І.Момот у ході робочої поїздки  до Лохвицького району взяв участь в урочистостях, присвячених 90-річчю утворення району та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Наголошено, що органи місцевого самоврядування в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

● 06.12.2013 у Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, науковців, правознавців, представників громадськості, студентської молоді відбулася  II Міжнародна науково-практична конференція «Правові засади гарантування та захисту прав і свобод людини і громадянина». Обговорено питання формування і розвитку доктрин прав людини, позитивні заходи державного впливу на суспільні відносини з метою забезпечення правових гарантій прав людини, як на національному, так і на міжнародному рівнях.

● 06.12.2013 у Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Коваль   зустрівся з головним лікарем обласного кардіологічного диспансеру К.Вакуленком. В ході зустрічі обговорено питання реконструкції лікувального закладу, в тому числі добудови ще одного корпусу.

● 06.12.2013 у Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Коваль   провів засідання Наглядової ради з питань діяльності інтернатних установ системи органів праці та соціального захисту населення області при ОДА. В ході засідання обговорено питання дотримання прав підопічних та вихованців в інтернатних закладах, їх медичне забезпечення, а також навчання вихованців. Прийнято відповідні рішення.

● 06.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко відвідав ряд освітніх закладів, зокрема, обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді облради, обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді облради, міське відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та ознайомився із станом удосконалення їхнього матеріально-технічного оснащення. Зазначено, що кожній молодій людині повинно бути забезпечено право на самореалізацію і це є пріоритетним напрямом діяльності владних структур краю в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

● 05.12.2013 заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко виступив у прямому вечірньому телеефірі програми  «Виконавча влада: щоденні будні» ОДТРК «Лтава» з питань реалізації в області завдань Президента України щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Обговорено питання реформування органів місцевого самоврядування. Поінформовано про перебіг підготовки Державного бюджету на 2014 рік та наголошено, що основний фінансовий документ країни буде бюджетом розвитку регіонів.

● 06.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА Б.Галушко провів засідання міжвідомчої комісії з питань залучення промислового потенціалу установ виконання покарань в економіку регіону з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Україна для людей». Підбито підсумки виконання Програми регіональних замовлень установами Державної пенітенціарної служби в Полтавській області за 10 місяців 2013 року.

Інше

● 06.12.2013 у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля, представників творчої інтелігенції, студентської молоді відбулося відкриття  тематичної виставки «Григорій Мясоєдов і Товариство пересувних художніх виставок» з фондів Полтавського художнього музею. В рамках заходу вручено  щорічну премію ім. Миколи Ярошенка у 6 номінаціях.          


● 05.12.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, начальника Полтавського гарнізону полковника Б.Павлова, військовослужбовців, ветеранів ВВв, ЗСУ, учасників бойових дій на території інших держав (понад 300 осіб) відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України. Кращим військовослужбовцям вручено відзнаки обласної влади. Завершилися урочистості святковим концертом.

● 05.12.2013 у Полтаві відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання, яке провів міський голова О.Мамай. Депутатами розглянуто 40 питань, серед яких внесення змін до показників бюджету міста поточного року,  порядок фінансування видатків міського бюджету у 2014 році, списання комунального майна, коригування генерального плану Полтави, надання земельних ділянок під будівництво та інші. Обрано заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ю.Левченка. У роботі сесії взяв участь заступник голови ОДА О.Коваль.

● 05.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів особистий прийом 6 громадян. Клопотання заявників стосувалися соціальної сфери.

● 05.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів зустріч з викладацьким складом ДЮСШ «Олімпійські надії». Обговорено перспективи розвитку закладу та його важливість у вихованні соціально активної молоді, пропаганді здорового способу життя та підвищенні рейтингу регіону в Україні.     

● 05.12.2013 у обласній газеті «Село полтавське» оприлюднено звернення голови ОДА О.Удовіченка до мешканців області. Наголошено, що Полтавщина завжди була і є потужним, економічно розвинутим регіоном держави, осередком стабільності та толерантності, де забезпечується конструктивний діалог з громадськістю, право на мирні зібрання та свободу слова, належний правопорядок. Закликано мешканців краю наполегливою працею, діями у рамках закону створювати гідні умови життя для кожної людини, що підтвердить європейський вибір українців.

● 04.12.2013 у Полтаві відбулося розширене засідання Секретаріату Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, яке провів голова Громадської ради В.Голуб. Обговорено та ухвалено Звернення Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації до громадськості Полтавщини у зв'язку з суспільно-політичною ситуацією, що склалася. Закликано громадськість області та органи влади до цивілізованих форм вирішення дискусійних питань зовнішньої та внутрішньої політики держави.

● 05.12.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль відвідав дитячий садок №4 «Золотий колосок», відкриття якого планується 18.12.2013. В ході зустрічі з адміністрацією закладу перевірено його готовність до роботи. Наголошено, що реалізація соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» є одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної влади. 

● 04.12.2013 заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко взяв участь у прямому вечірньому ефірі радіопередачі «На благо громади» ОДТРК «Лтава» на тему «Реалізація в області завдань Президента України щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Обговорено суспільно-політичну ситуацію в країні, дано відповідні роз'яснення.


4 грудня відбулося розширене засідання Секретаріату Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, яке провів голова Громадської ради В.Голуб. Обговорено та ухвалено Звернення Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації до громадськості Полтавщини у зв'язку з суспільно-політичною ситуацією, що склалася станом на початок грудня 2013 року в Україні, у якому, зокрема, зазначено, що  ескалація напруги, яка відбувається нині у суспільстві довкола подій на Майдані незалежності у Києві та біля приміщення Адміністрації президента України, ставлять Україну та її народ на поріг громадянського протистояння, наслідки якого важко передбачити. Зазначено також, що на сьогодні у державі напрацьовано достатню законодавчу базу, аби у законний спосіб забезпечити участь громадян у формуванні та реалізації державної, напрацьований значний позитивний досвід співпраці громадських рад як виразників волі громадськості на рівні області та районів з органами влади. Члени Громадської ради зазначили, що «такі методи «майданної» демократії, якими учасники Київського майдану намагаються змусити вищих посадовців держави змінити зовнішньополітичний курс держави, далекі від європейських. Підлягають осуду і покарання дії «беркутівців». Закликано громадськість області та органи влади до цивілізованих форм вирішення дискусійних питань зовнішньої та внутрішньої політики держави.

● 04.12.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів особистий прийом громадян. Питання 4 заявників стосувалися розвитку спорту, співпраці органів виконавчої влади і козацьких організацій та влаштування дітей у будинки сімейного типу.

● 04.12.2013 у Полтаві за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, представників громадських організацій відбувся Пленум ради обласної організації ветеранів (126 осіб) та збори волонтерів обласної організації ветеранів. Розглянуто питання стану ветеранських організацій в області, обговорено шляхи розвитку та перспективи діяльності. Прийнято звернення до Президента України щодо вирішення суспільно-політичних конфліктів у рамках Конституції і законів України та неприпустимості силових методів під час проведення мирних зібрань громадян.

● 03.12.2013 на Полтавщині Лубенський міський голова О.Грицаєнко провів позачергову п'ятнадцяту сесію міської ради шостого скликання. Прийнято заяву щодо недопустимості розпалювання громадянського протистояння та закликано Президента України вжити дієвих заходів до посадових осіб, винних у застосуванні сили до учасників мирної акції протесту.

● 03.12.2013 на Полтавщині відбулося позачергове засідання Котелевської районної ради шостого скликання, де обговорено питання про суспільно-політичну ситуацію в країні та внесено зміни до показників районного бюджету на 2013 рік. Прийнято заяву щодо забезпечення конструктивного діалогу між громадськістю і владою.

● 04.12.2013 у Полтаві перший заступник голова ОДА В.Животенко, за участю представників управлінь містобудування та архітектури ОДА, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА, МНС України в Полтавській області, представників Козельщинської РДА, Миргородської та Лубенської міських рад, УНДІПМ "Діпромісто" ім.Ю.Білоконя в рамках моніторингу реалізації у регіонах завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, провів нараду, де йшлося про розробку та оновлення містобудівної документації Полтавської області. За результатами обговорень надані відповідні доручення.


● 02.12.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні.

● 02.12.2013 у Полтаві під головуванням голови облради І.Момота, за участю голови ОДА О.Удовіченка, керівників районів, структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, відбулося засідання позачергової дев'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, де розглянуто суспільно-політичну ситуацію в області. Йшлося про стабілізацію суспільно-політичної ситуації в країні, дотримання конституційних прав і свобод громадян, неприпустимість порушень громадського порядку. Президією облради погоджено текст ухваленої Заяви депутатів Полтавської облради щодо недопустимості розпалювання громадянського протистояння, застосування сили в будь-яких формах та провокаційних дій.       

● 02.12.2013 голова Полтавської ОДА О.Удовіченко провів нараду за участю керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, ректорів ВУЗів. Обговорено питання суспільно-політичної ситуації в Україні і, зокрема, в області. Наголошено, що Полтавщина завжди була осередком стабільності та толерантності і «влада здатна забезпечити конструктивний діалог з громадськістю, право на мирні зібрання та свободу слова, належний правопорядок». Також розглянуто поточні питання «Про підсумки збирання пізніх сільськогосподарських культур, завершення комплексу осінньо-польових робіт», «Про стан реалізації житлового будівництва в області, введення в експлуатацію житла в 2013 році», «Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації за підсумками листопада 2013 року», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». Прийнято відповідні рішення.

● 01.12.2013 у Полтаві начальник УМВС у Полтавській обл. Е.Федосов зустрівся із організаторами полтавського євромайдану на чолі із народним депутатом України Ю. Бубликом (фракція ВО «Свобода»). В ході зустрічі обговорено питання взаємодії щодо попередження провокацій та конфліктів під час проведення масових акцій на території Полтавщини. Наголошено, що «міліція буде прикладати максимум зусиль, аби захистити права і свободи кожного громадянина і не допустити будь-яких конфліктів між громадськістю та правоохоронцями».

● 29.11.2013 у Лубенській РДА (Полтавська обл.) за участі голови ОДА О.Удовіченка, керівників району,  громадськості у рамках реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. О.Удовіченко наголосив, що створення належних умов для отримання громадянами адміністративних послуг - це реальна можливість перейти на принципово новий вимір ефективності роботи влади, а відкриття Центру – це ще один важливий крок щодо реалізації державної політики у сфері розвитку бізнесу, удосконалення системи дозвільних процедур, якісного надання адміністративних послуг мешканцям району.

● 02.12.2013 у Полтаві в ОКІА „Новини Полтавщини" в.о. директора Департаменту праці та соціального захисту населення Черняк Н.С. на прес-конференції на тему «Реалізація в області завдань Президента України щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» наголосила, що з метою реалізації в області ініціатив Президента України В.Януковича органами державної виконавчої влади проводиться значна робота у сфері соціального забезпечення інвалідів та їх інтеграції у суспільство. 


● 28.11.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко за участю керівників структурних підрозділів ОДА провів розширене засідання колегії ОДА, де обговорено питання «Про роботу реєстраційної служби Головного управління юстиції у Полтавській області, її взаємодію з іншими суб'єктами виконавчої влади та виконання відповідних Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 і постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 667», «Про стан безпеки дорожнього руху на автомобільному  транспорті на території області відповідно до Закону України «Про дорожній рух». Прийнято відповідні рішення.

● 28.11.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко привітав працівників прокуратури з їх професійним святом та вручив відзнаки від обласної влади.

● 27.11.2013 у Полтаві голова облради І.Момот та заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко зустрілися із заступником Голови Національного агентства України з питань державної служби М.Дячишиним, начальником відділу з питань державної служби та підготовки управлінських кадрів управління з питань кадрової політики Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Н.Титаренко, представником Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики С.Яременком. Під час зустрічі обговорено питання співпраці облради з управлінням державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області щодо розвитку кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування Полтавщини, реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування в Полтавській області на 2013-2015 роки та Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік.

● 28.11.2013 у Кременчуці перший заступник Міністра молоді та спорту України С.Глущенко зустрівся із заступником міського голови В.Малецьким, трудовими колективами комунальних закладів, підпорядкованих управлінню у справах сім`ї, дітей та молоді та відділу з питань фізичної культури і спорту виконкому Кременчуцької міської ради, молодіжним активом, а також ознайомився зі спортивною інфраструктурою міста. Наголошено на важливості підтримки владою розвитку молодіжного спорту.

● 28.11.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко взяв участь у презентації книги «Автограф на землі. Семен Антонець» із серії «Золоті імена Полтавщини». Відзначено вагомий вклад С.Антонця в розвиток агропромислового комплексу України.  

● 27.11.2013 у м.Лохвиця за участю заступника директора Департаменту-начальника управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку ОДА Д.Орлова, керівництва району, координатора впровадження Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Полтавській області Г.Бут, координаторів районних ресурсних центрів, експертів, представників ЗМІ відбувся інформаційний семінар з використання відновлювальної енергії на об'єктах соціальної сфери та сільських територіях у рамках впровадження даного проекту.

● 27.11.2013 у м.Миргород за участю керівництва району, представників органів місцевого самоврядування, ряду державних установ відбулося засідання Асоціації голів сільських, селищних рад Миргородського району, де підтримано дії Уряду стосовно євроінтеграційних процесів та позиції Президента України В.Януковича щодо відсутності альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні.

● 28.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко спільно з Першим заступником Міністра молоді та спорту України С.Глущенком зустрілися з представниками учнівського, студентського самоврядування, молодіжних, дитячих громадських організацій області з питань реалізації державної молодіжної політики. Наголошено, що виконання соціальних ініціатив Президента України в питаннях молодіжної політики є одним з пріоритетних напрямів роботи органів державної виконавчої влади.


● 27.11.2013 у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю.Кондратюка голова ОДА О.Удовіченко привітав учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Вивчення та впровадження в Україні іноземного досвіду удосконалення діяльності органів виконавчої влади». Керівник області наголосив, що модернізація країни з урахуванням передового європейського досвіду залишається пріоритетним напрямом діяльності владних структур. Перед початком заходу голова ОДА дав прес-конференцію, у ході якої прокоментував основні положення, висловлені Президентом України В.Януковичем під час зустрічі з журналістами провідних телеканалів України.

● 26.11.2013 голова Полтавської облради І.Момот провів скайп-конференцію з головою Новосанжарської райради В.Левицьким та головою Козельщинської райради Ю.Марченком, в ході якої обговорено стан виконання обласної Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки. Йшлося про кадровий потенціал, підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, розвиток активності територіальних громад, організацію та проведення громадських  і соціальних заходів.

● 27.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участі першого заступника  Міністра молоді та спорту України С.Глущенка, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств та установ області провів нараду, де обговорено питання, пов'язані з євроінтеграційними процесами в Україні. Проведено роз'яснення дій Президента та Уряду України щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС.   

● 27.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА, де йшлося про активізацію інформаційно-роз'яснювальної роботи у відповідних галузях щодо перебігу євроінтеграційних процесів в Україні.  

● 27.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О. Коваль за участю представників Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу провів засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при ОДА. Наголошено на необхідності поширення в інших регіонах України значного досвіду роботи полтавських медиків в питаннях боротьби з туберкульозом та  ВІЛ-інфекцією.

● 27.11.2013 у Полтавській ОДА за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, керівників структурних підрозділів ОДА, депутатів рад різних рівнів, лідерів обласних партійних та громадських організацій, в тому числі організаторів Євромайдану в обласному центрі, науковців, ЗМІ відбулося засідання «круглого столу» за темою «Україна на європейському шляху» (40 осіб). Всі присутні висловилися на підтримку євроінтеграційного курсу України, водночас озвучили різні погляди щодо необхідності відтермінування підписання договору про асоціацію України з ЄС. 

● 27.11.2013 у мм. Хорол та Пирятин (Полтавська обл.) голова ОДА О.Удовіченко урочисто відкрив спортивні майданчики зі штучним покриттям. Наголошено, що реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України, обласна влада всебічно сприяє формуванню здорового способу життя молодого покоління.

● 26.11.2013 у селищі Котельва за участі голови РДА Т.Корост відбулося позачергове засідання комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових та культурно-видовищних заходів. Йшлося про аварійний стан футбольних воріт, металевої огорожі майданчика із штучним покриттям для ігрових видів спорту на місцевому стадіоні «Колос». Прийнято рішення заборонити проведення тренувань та змагань на майданчику на час проведення ремонтних робіт, які здійснюються за  підтримки президента ФК «Маяк», директора ТОВ «Агрофірма «Маяк» В.Прийми. Члени комісії ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт на спортмайданчику.

● 26.11.2013 у Шишацькій РДА за участі керівників району, громадськості, представників ЗМІ урочисто відкрито Центр з надання адміністративних послуг. Голова РДА В.Білаш зазначив, що відкриття Центру є реальним кроком втілення в життя Програми Президента України В.Януковича «Україна – для людей».


● 25.11.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади провів засідання комісії з питань забезпечення житлом осіб із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів війни, військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, для відселення їх із закритих та віддалених від населених пунктів військових гарнізонів. Проаналізовано ситуацію з придбання квартир у рамках реалізації відповідних державних житлових програм у мм. Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород та у Гадяцькому, Зіньківському, Решетилівському, Шишацькому районах. Дано доручення щодо вдосконалення роботи.

● 26.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів нараду  з питань підготовки та проведення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У зібранні взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА та причетних обласних служб, представники полтавських обласних ГО «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ», «Фонд інвалідів Чорнобиля», Громадської ради при ОДА. Зазначено, що необхідно зосередити зусилля на вирішенні соціальних проблем чорнобильців та їх сімей,  продовжити діалог з громадськими організаціями ліквідаторів аварії на ЧАЕС. За підсумками наради узгоджено та затверджено відповідний обласний план заходів.

● 26.11.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА, державних установ та громадських організацій інвалідів  провів нараду, де обговорено стан розвитку спортивної інфраструктури області та доступності її для осіб з інвалідністю. Розглянуто питання створення сприятливих умов для підготовки кадрового резерву «Олімпійська надія - 2022» до участі у зимових  Паралімпійських іграх 2022 року.

● 26.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко у рамках реалізації регіонального проекту «Полтавщина – територія успіху: перші підсумки виконання завдань Президента України щодо розвитку спортивної інфраструктури» провів зустріч з педагогічним колективом обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.Остроградського, де обговорено ряд питань, зокрема, матеріально-технічного забезпечення закладів освіти та подальшого вдосконалення спортивної інфраструктури навчальних закладів.

● 26.11.2013 у селищі Диканька за участі керівників району, громадськості, представників ЗМІ у рамках реалізації соціально-економічних реформ та соціальних ініціатив Президента України В.Януковича відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. 


● 21.11.2013 у Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, працівників архівних установ, представників УСБУ, студентів, громадськості, ЗМІ відбулося урочисте  відкриття документальної виставки «Голодомор 1932-1933 років на Полтавщині» до 80-роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні. Зазначено, що вшанування пам'яті загиблих в роки Голодомору – святий обов'язок українців, невід'ємна складова політики української держави.

● 21.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула за участю представників органів виконавчої влади, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, громадських організацій, науковців провів «круглий стіл» за темою «Аграрний сектор України – на шляху євроінтеграції. Ризики та перспективи». Захід проходив на виконання завдань Президента України В.Януковича щодо комплексного розвитку сільських територій та сільськогосподарського виробництва. Обговорено ряд питань, що стосуються процесу євроінтеграції України. Висловлено думки на підтримку вступу України до ЄС.  

● 21.11.2013 у Полтаві за участю заступника голови ОДА О. Коваля відбувся семінар-практикум для наукових керівників та учнівської молоді відділень історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства Полтавської обласної Малої академії наук. Розглянуто інноваційні підходи в організації роботи, проблеми та здобутки діяльності зазначених наукових відділень, спрямування, перспективні напрямки сучасних досліджень у педагогіці. Представлено науковий проект «Топонімічна система Опішні та її округи. Ландшафтно-географічний аналіз».

● 21.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-конференцію, де привітав чотирикратного світового чемпіона з пауерліфтингу М. Буланого з перемогою на чемпіонаті світу з пауерліфтингу. Наголошено, що реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України, обласна влада всебічно сприяє розвитку молодіжного спорту і «часто Гімн України звучить на міжнародних аренах завдяки полтавським спортсменам».

● 20.11.2013 у Полтаві відбулася «гаряча» телефонна лінія за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка. Питання 4-х заявників стосувалися оформлення спадщини, надання матеріальної допомоги та соціально-побутової сфери.

● 20.11.2013 у Полтаві за участю заступника голови ОДА О. Коваля, фахівців Світового банку, представників органів влади, роботодавців, ЗМІ відбулося засідання «круглого столу» стосовно визначення шляхів соціального партнерства та діалогу зі Світовим банком. О. Коваль підкреслив, що в області пріоритетним визначено вирішення соціальних питань, впровадження програм соціальної спрямованості та здійснення заходів, спрямованих на підвищення соціальних стандартів життя, і в цьому контексті важливим кроком є налагодження співпраці зі Світовим банком.

● 20.11.2013, у Полтаві відбулося розширене засідання колегії обласної прокуратури, де розглянуто стан дотримання земельного законодавства. Заступник прокурора області А. Стойка повідомив, що попереджено незаконне надання майже 3 тис. га земель, задоволено позовів більше, ніж на 29 млн. грн., судові рішення за ними виконані повністю. Державі та територіальним громадам повернуто майже 2,5 тис. га землі вартістю понад 45 млн. грн.

● 21.11.2013 у Полтаві за участю заступника голови - керівника апарату ОДА В. Пархоменка, керівників структурних підрозділів РДА, представників ЗМІ в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України" відбулося нагородження переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі. В. Пархоменко відзначив, що влада готова підтримувати нові проекти, які сприяють розвитку творчого потенціалу молоді та дітей.

● 21.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко на виконання Указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» за участю керівників структурних підрозділів ОДА провів нараду, де обговорено питання підготовки та відзначення Дня Святого Миколая та свята обласної новорічної ялинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в загальноосвітніх закладах області. Визначено шляхи реалізації запланованих заходів, встановлено терміни виконання завдань, дано відповідні доручення.  

● 21.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участю представників органів виконавчої влади, представників громадських, спортивних, позашкільних організацій та їх спілок, ЗМІ провів засідання «круглого столу» за темою «Організація змістовного дозвілля молоді – шлях до формування гармонійної особистості». Зазначено, що відповідно до соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в області проводиться значна робота з організації змістовного дозвілля дітей та молоді. 


● 20.11.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко провів нараду, де обговорено питання пошуку шляхів погашення заборгованості з виплати заробітної плати в УЖКГ м. Зінькова та господарсько-фінансової діяльності МКП «Зіньківський комунгосп». Прийнято рішення зобов'язати підприємство в термін до 1 січня 2014 погасити заборгованість шляхом реалізації майна, яке включене до ліквідаційної маси підприємства.

● 20.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О. Коваль зустрівся з представниками Світового банку Індірою Сантос та Наталією Бородчук. В ході зустрічі обговорено шляхи втілення на Полтавщині проектів Світового банку, які пов'язані з ринком праці та професійним навчанням безробітних, соціальним партнерством та діалогом.

● 20.11.2013 у Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка  представниками Служби Розпорядника Реєстру ЦВК проведено навчання керівників та адміністраторів безпеки відділів ведення Державного реєстру виборців. Акцентовано увагу на неухильному виконанні плану заходів щодо захисту інформації.

● 20.11.2013 у Полтаві директор Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович провела нараду, де обговорено цінову ситуацію на споживчому ринку області. Зазначено, що на початку листопада поточного року підписано Меморандум про співпрацю між Полтавською облдержадміністрацією та ТОВ «Агротех-Гарантія» (Миргородський район), що дасть можливість зберегти стабільну цінову ситуацію на ринку овочів та забезпечити споживачів продовольчими товарами за доступними цінами.

● 20.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів засідання «круглого столу» за участю представників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, громадських організацій з нагоди відзначення 24-ї річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини. Обговорено питання практичної реалізації органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України». Прийнято резолюцію стосовно забезпечення благополуччя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та влаштування їх у сім'ї громадян України.

● 20.11.2013 на Полтавщині у м.Зіньків заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко взяв участь у презентації творчих дитячих колективів Зінківської дитячої музичної школи, де зазначено, що захід відбувається на виконання соціальних ініціатив Президента України „Діти – майбутнє України".

● 20.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О. Коваль привітав учасників обласного фестивалю дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами. Наголошено на важливості створення умов для розкриття талантів дітей з особливими потребами, щоб вони відчували себе рівними серед інших дітей.

● 20.11.2013 у смт Опішня за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, керівників структурних підрозділів РДА, представників ЗМІ на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» відбулася презентація Опішнянської дитячої музичної школи та Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні». Відзначено значний вклад педагогічних колективів у розвиток дитячої творчості.    

● 20.11.2013 у Полтаві директор Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович за участі представників структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади провела нараду, де розглянуто питання реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича на території області. Обговорено проблемні питання.

● 19.11.2013 на засіданні XXV сесії Кобеляцької районної ради підтримано подання районної організації ветеранів про присвоєння звання «Почесний громадянин Кобеляцького району» народному депутату України О.Лелюку (фракція Партії регіонів).


● 15.11.2013 у Полтавській ОДТРК «Лтава»  відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку. Заступник голови ОДА О. Коваль, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиця привітав працівників галузі, кращі з яких відзначені грамотами.

● 15.11.2013 у Полтаві за участі заступника голови ОДА О. Коваля, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиці відбулося розширене засідання президії Ради обласної організації ветеранів. Обговорено питання діяльності організації та перспективи її розвитку.

● 15.11.2013 у Полтаві за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиці, представників видавництв, поліграфічних підприємств, науково-дослідних, навчальних та бібліотечних закладів, громадських та творчих організацій відбулося засідання комісії обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини». Визначено переможців у 7 різних номінаціях.

● 15.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль за участі Комсомольського міського голови С.Супруна, керівників структурних підрозділів ОДА, керівників структурних підрозділів Комсомольського міськвиконкому та ОДА провів нараду, в ході якої розглянуто питання щодо створення в містах  Полтаві та Комсомольську центрів надання послуг у сфері соціального забезпечення. За результатами наради ухвалено відповідні рішення.

● 14.11.2013 у вечірньому телеефірі Полтавської ОДТРК «Лтава» директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиця проінформував про роботу влади щодо реалізації в області положень Указу Президента України «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації ».

● 15.11.2013 у Полтаві директор Департаменту економічного розвитку ОДА  О.Адамович провела нараду щодо підведення підсумків проведення в Полтавській області Європейського тижня місцевої демократії. Наголошено на актуальності проведення для населення області, і передусім молоді, роз'яснюючих заходів щодо принципів діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в процесі євроінтеграції.

● 16.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко відвідє фінал конкурсу обласного проекту «Краща студентська команда Полтавщини - 2013». Відзначено кращу студентську команду міста, переможців нагороджено грамотами та цінними подарунками.  


● 14.11.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка відбулося урочисте відкриття міжрегіональної виставки-презентації «АгроПром-Полтава». О.Удовіченко привітав аграріїв з Днем працівників сільського господарства та передав вітання Президента України хліборобам Полтавщини з намолотом п'ятого мільйона тонн зернових.

● 14.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко в приміщенні Державного архіву області провів зустріч за темою «Кадрове забезпечення державної служби та кадрова політика держави на сучасному етапі». Працівників архівної справи проінформовано про стан соціально-економічного розвитку області, реалізацію соціальних ініціатив Президента України  на Полтавщині та обговорено питання щодо стану архівної справи  за останні 3 роки.

● 14.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів зустріч із головами громадських рад при РДА та міськвиконкомах. Поінформовано про реалізацію в області завдань Президента України щодо залучення громадськості до процесів формування та реалізації державної політики та окреслено напрями подальшої роботи з цього питання.

● 14.11.2013 у м.Комсомольск заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко взяв участь в урочистостях з нагоди 40-річчя гімназії ім.В.Нижниченка. Наголошено на важливості вкладу освітян у   виховання підростаючого покоління. 

● 14.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду за участі керівників обласного центру зайнятості, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Полтавській області, виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Розглянуто та проаналізовано стан справ стосовно виплат соціальної допомоги безробітним, допомоги у зв'язку з захворюваннями, нещасними випадками на виробництві, лікарняних, допомоги при народженні дитини.

● 13.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль зустрівся з керівником Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів О.Дяченком. Розглянуто питання функціонування в області громадських організацій інвалідів, зокрема, підприємств системи УТОГ, УТОС. Доручено вивчити ситуацію щодо заборгованості із виплати заробітної плати на Лубенському УТОС.

● 13.11.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА, директорами  теплопостачальних підприємств області, де обговорено питання розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ та використання субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах на послуги з теплопостачання. Проаналізовано причин, що впливають на рівень розрахунків  за спожитий природний газ для вироблення теплової енергії, з'ясовано  наявні джерела погашення заборгованості за природний газ.

● 13.11.13 у Полтаві у приміщенні ОДА за участі заступника голови – керівника апарату ОДА В.Пархоменка, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.П.Перепелиці, начальника управління по зв'язках зі ЗМІ УМВС у Полтавській області Ю.Сулаєва, представників УСБУ в Полтавській області, проректорів вузів міста, де навчаються іноземні студенти, громадських організацій національних меншин, релігійних громад відбулося засідання «круглого столу» з питання «Роль громадськості області у міжнаціональних відносинах». В.Пархоменко зазначив, що в області успішно реалізовуються завдання Президента України щодо забезпечення прав національних меншин та  є «повна гармонізація між українцями та представниками інших національностей, які проживають на території області. Адже у нас однакові моральні цінності – патріотизм, сім'я, повага до оточуючих». Окреслено напрямки спільної роботи влади, громадськості та вузів щодо розвитку толерантності у суспільстві .

● 14.11.2013 у Полтаві директор департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович провела засідання «круглого столу» на тему «Про залучення громадськості до формування та реалізації державної регуляторної політики» за участю представників Громадської ради при ОДА, регіональної Ради  підприємців при ОДА, представника Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва у Полтавській області. Окреслено практичні напрями співпраці з громадськістю в питаннях економічного та соціального розвитку на наступний рік.     

● 15.11.2013 на Полтавщині за підтримки голови ОДА О.Удовіченка розпочинається благодійний концертний тур Володимира Дороша та гурту «Гармонія» під назвою «Поділись своїм серцем». Концерти відбудуться у містах Лубни (15.11.2013), Миргород (22.11.2013), Кременчук (8.12.2013) та Полтава (12.12.2013). Під час творчих вечорів відбудеться збір добровільних коштів, що будуть передані на закупівлю медичного обладнання для Полтавської обласної дитячої лікарні.


● 11.11.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні.

● 11.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участі голови Громадської ради при ОДА В.Голуба, представників громадськості, працівників структурних підрозділів ОДА, ЗМІ відкрив фотовиставку «Полтавщина – територія успіху: співпраця громадськості і влади». Акцентовано увагу на важливості взаємодії між громадськістю та владою та завданнях Президента України В.Януковича щодо подальшої роботи у зазначеній сфері.

● 11.11.2013 в ОКІА «Новини Полтавщини»  заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-онлайн-конференцію за темою «Розвиток громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики в Полтавській області».

● 08.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула провів нараду, де розглянуто питання організації на території області форвардних закупівель зерна врожаю 2014 року. Загальний обсяг закупівель становитиме 1,2 млн. тонн зерна. Авансові платежі виплачуватимуться в розмірі 50% від мінімальної інтервенційної ціни, яку визначено для поточного маркетингового періоду наказом Мінагрополітики України від  26.06.2013 № 394. В.Замикулою наголошено на необхідності активізації роботи відповідних обласних служб у напрямі проведення широкої роз'яснювальної роботи з виробниками зерна щодо умов укладення форвардних контрактів. Цього ж дня В.Замикула провів нараду з питання цінової ситуації на продовольчому ринку області, де йшлося про вжиття виконавчою владою регіону системних заходів щодо запобігання спекулятивним підвищенням цін та виникнення дефіциту сільгосппродукції на ринку на виконання відповідних доручень Глави держави та КМУ.

●07.11.2013 у м.Кобеляки за участі голови РДА А.Таранушича, істориків-краєзнавців, представників національних меншин, які проживають в районі, відбулося засідання «круглого столу»  за темою «Національні меншини: міжнаціональна злагода та порозуміння». На початку заходу ознайомлено присутніх з історією поселення таджиків, ромів, азербайджанців, білорусів, вірмен, грузин на Кобеляцькій землі. Також йшлося про традиції та культуру представників цих народів. Також А.Таранушичем наголошено, що Президентом України В.Януковичем у  соціальних ініціативах особлива увага приділяється питанням зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин.

● 10.11.2013 у Полтаві за участі керівників структурних підрозділів ОДА, Вірменської ГО «ВАНК», представників правоохоронних органів, депутатів обласної ради відбувся Полтавський обласний вірменський форум «Україна – територія толерантності» у рамках якого відбувся «круглий стіл» за темою «Перспективи роботи національних меншин в Полтавській області». Потому урочисто відкрито  вірменську недільну школу та відбувся святковий концерт. 


●07.11.2013 у Полтаві голова облдержадміністрації О.Удовіченко провів робочу зустріч з керівництвом ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів», де було обговорено перспективи розвитку сегменту виробництва продукції дитячого харчування на території області та питання насичення внутрішнього ринку якісним дитячим харчуванням власного виробництва.

● 07.11.2013 у м.Гадяч (Полтавська обл.) за участі директора Департаменту інформаційної  діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА  М.Перепелиці відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Обговорено питання підготовки до проведення урочистих заходів з нагоди 350-річчя від дня проголошення міста гетьманською столицею України, забезпечення матеріальної, інформаційної та технічної підтримки.

● 07.11.2013 в Полтавському облмуздрамтеатрі за участі голови ОДА О.Удовіченка, представників громадських організацій національних меншин області, органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад, студентів (500 осіб) відбувся II обласний Фестиваль національних культур «Ми – кожен в світі неповторний!». У вступному слові О.Удовіченко поінформував про реалізацію в області завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин. У концертній програмі представлено культури 15 громадських організацій національних меншин регіону.

● 07.11.2013 заступник голови Полтавської ОДА О.Коваль взяв участь у вечірньому прямому телеефірі програми «Виконавча влада: щоденні будні» ОДТРК «Лтава», де йшлося  про реалізацію в області завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо розвитку та утвердження самобутності національних громад. Зазначено, що на законодавчому рівні гарантуються права національних меншин, забезпечуються відповідні умови для їх самоорганізації та етнокультурного розвитку.

● 08.11.2013 у Полтаві директор Департаменту інформаційної  діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА  М.Перепелиця          провів семінар для керів- ників структурних підрозділів ОДА, де розглянуто питання інформування населення щодо практичних аспектів реалізації державної політики в області. 


● 06.11.2013 у  Полтаві голова ОДА О.Удовіченко, голова облради І.Момот та голова Державної Інспекції України з питань захисту прав споживачів С.Орєхов підписали меморандум про співпрацю. Заплановано розроблення спільного деталізованого плану дій  Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області та структурних підрозділів облдержадміністрації.

● 05.11.2013 у Полтаві за участі першого заступника голови облради В.Онищенка, директора Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович відбулося відкриття оновленого Полтавського лікеро-горілчаного заводу. Довідково: нещодавно ТОВ «Полтавський лікеро-горілчаний завод» увійшло до найбільшого у Східній Європі міжнародного алкогольного холдингу «Global Spirits». Завдяки отриманим інвестиціям підприємству вдалося оновити матеріально-технічну базу, встановити новітнє обладнання, яке відповідає світовим стандартам і у поєднанні з сучасними технологіями та натуральними інгредієнтами забезпечить виробництво якісної конкурентоспроможної продукції.

● 05.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула провів робочу зустріч з керівництвом ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод» (входить до складу компанії «Данон»), де було обговорено перспективи подальшого розвитку на території області заготівельної мережі шляхом створення сільськогосподарських обслуговуючих молочарських кооперативів. Також йшлося про розширення асортименту продукції, зокрема, дитячого харчування.

● 06.11.2013 в Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду, де проаналізовано стан погашення заборгованості із виплат заробітної плати на промислових підприємствах області, зокрема, ситуацію на підприємствах-банкрутах. Доручено вжити дієвих заходів щодо ліквідації  заборгованості.

● 06.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко зустрівся з представниками громадських організацій національних меншин, де обговорено питання системної роботи, спрямованої на міжетнічне і міжконфесійне порозуміння, упередження проявів нетерпимості на національному ґрунті в регіоні.

● 06.11.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату  ОДА В.Пархоменко провів зустріч з педагогічними працівниками. Обговорено питання реалізації у регіоні завдань Президента щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин.

● 05.11.2013 у вечірньому телеефірі Полтавській ОДТРК «Лтава» за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиці, науковців, правоохоронців та представників національних меншин краю  відбулося ток-шоу «Відверто про…». Обговорено  стан реалізації в області завдань Президента України В.Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин.

● 05.11.2013 в м.Глобино за участі керівників району, фахівців з соціальної роботи, правоохоронців відбулася нарада, де обговорено питання інтеграції в українське суспільство громадян ромської національної меншини Глобинщини.


● 05.11.2013 заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко у ході робочої поїздки до Лохвицького району спільно з його керівниками відкрив дошкільний навчальний заклад на базі Васильківської ЗОШ I-II ступенів.

● 04.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду з питань професійної підготовки і перепідготовки, підвищення кваліфікації громадян, зареєстрованих в службі зайнятості як безробітні. Йшлося про надання послуг з професійної орієнтації, сприяння у започаткуванні власної справи, надання консультацій з питань організацій та проведення підприємницької діяльності. Також на нараді проаналізовано стан фінансування страхових виплат та дотримання термінів фінансування цих виплат.

● Станом на 04.10.2013 у Полтавській області намолочено 4080 тис. тонн зерна врожаю ц. р. при середній урожайності зернових 53 ц/га. Наразі в області продовжується збір пізніх сільськогосподарських культур, зокрема, кукурудзи на зерно, валовий збір якої в регіоні очікується на рівні 3,8 млн. тонн. До збору в області залишилось 230 тис. га кукурудзи на зерно.

● 05.11.2013 у м.Лохвиця за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулася конференція для учнівської молоді за темою «Роль єврейської общини в історії Лохвиччини». Актуалізовано питання протидії антисемітизму та його проявів з метою становлення більш безпечного та толерантного суспільства. Наголошено, що Президент України В.Янукович і надалі докладатиме зусиль для забезпечення міжетнічного і міжконфесійного порозуміння, упередження проявів нетерпимості на національному ґрунті.

● 05.11.2013 у м.Лохвиця заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів виїзну нараду із соціальними працівниками Лохвицького територіального центру соціального обслуговування, фахівцями із соціальної роботи Лохвицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Обговорено  питання розвитку соціальної сфери в районі.  

● 04.11.2013 у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля, виконавчого директора БА «Світло надії» М.Демченка, регіонального директора організації «Німецьке об'єднання народних університетів» А.Якобсоне відкрито навчально-виробничий центр з метою підвищення доступу соціально уразливих груп населення до навчання, отримання професії та працевлаштування.

● 05.11.2013 у Полтаві за участі директора департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович відбулася нарада щодо виконання плану заходів з реалізації домовленостей засідання Спільної міжурядової українсько-киргизької комісії зі співробітництва.

● 04.10.2013 у с.Глинське Зіньківського району за участі місцевих дітей турків-месхетинців, їх батьків, громадськості відбулася година цікавих повідомлень за темою «Багато націй є на світі, але ми всі одна сім'я». Йшлося про історію турків-месхетинців, організовано пізнавальну дитячу вікторину, виставку тематичної літератури «Турецькі національні страви та одяг».

● 04.11.2013 у м.Лубни за участі голови райдержадміністрації В.Алєксєєнка, представників громадських об'єднань  відбулося засідання оргкомітету з підготовки заходів щодо популяризації творчого доробку відомого кінорежисера Сергія Параджанова. Обговорено організаційні питання, затверджено відповідний план заходів.   


● 01.11.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко провів засідання регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Обговорено питання створення приватних підприємств для обслуговування житлового фонду в області.

● 01.11.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко провів засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури ОДА, де обговорено питання спорудження пам'ятних знаків Т.Г.Шевченку в райцентрах області.  

● 31.10.2013  заступник голови Полтавської ОДА О.Коваль взяв участь у вечірньому прямому телеефірі програми «Виконавча влада: щоденні будні» ОДТРК «Лтава» з питань виконання в області завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. Також актуалізовано питання пенсійного забезпечення ветеранів, збереження історичної пам'яті українців та патріотичного виховання молодого покоління.

● 01.11.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів у селекторному режимі нараду з керівниками міськрайонних комісій  з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією, де обговорено стан роботи на місцях щодо співпраці з неурядовими організаціями та шляхи виконання відповідних цільових довгострокових програм.  

● 01.11.2013 у м.Карлівка (Полтавська обл.) за участі голови ОДА О.Удовіченка, керівників району та міста, представників громадськості та ЗМІ відкрито центр надання адміністративних послуг.

● 01.11.2013 у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля, керівників медичної галузі регіону, представників ветеранів, громадськості, ЗМІ відбулося засідання «круглого столу» за темою «Про виконання завдань Президента України щодо поліпшення медико-соціального забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни». Актуалізовано системність заходів щодо охоплення всіх ветеранів необхідною медичною допомогою та новації на Полтавщині у роботі з проживаючими у сільській місцевості, зокрема, запровадження мобільних денних стаціонарів профільних госпіталів. Також йшлося про тісну взаємодію лікувально-профілактичних закладів з ветеранськими організаціями та органами соціального захисту.

● 01.11.2013 на Полтавщині у м.Лубни за сприяння Департаменту охорони здоров'я ОДА відбувся святковий концерт для інвалідів війни, які перебувають на лікуванні в місцевому обласному госпіталі для інвалідів війни.  

● 01.11.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка та заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбувся вечір пам'яті, присвячений 65-річчю від дня народження поета-пісняра та заслуженого  працівника культури України В.Тарасенка.


● 29.10.2013 у Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Коваль провів засідання обласної Комісії з питань встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною. Розглянуто документи 47 претендентів та  46 багатодітних матерів, вдів учасників війни, осіб, які мають трудові відзнаки, прийнято позитивні рішення.

● 30.10.2013 у Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації В.Животенко провів нараду з питань забезпечення житлом осіб із числа  військовослужбовців, звільнених у запас або відставку,  відселення їх із населених пунктів військових гарнізонів. Йшлося про розподіл бюджетних коштів із відповідною Програмою на 2013 рік для придбання житла сім'ям зазначеної категорії військовослужбовців у м.Миргород.


● 29.10.2013 у Полтаві на базі ПНТУ ім. Ю.Кондратюка за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, ректора ПНТУ ім.Ю.Кондратюка В.Онищенка, голови Ради підприємців м.Полтава Ю.Левченка відбулося відкриття семінару для молоді «Школа успішного працівника». Протягом місяця випускники навчальних закладів області  отримають необхідні знання та навички для подальшого працевлаштування.

● 29.10.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів розширене засідання регіональної ради по роботі з кадрами. Актуалізовано нагальні питання реалізації кадрової політики на сучасному етапі державотворення.

● 29.10.2013 у Полтавському обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни за участі вихованців  Малої академії мистецтв відкрито тематичну виставку дитячого малюнку та документального фото про часи Великої Вітчизняної війни «Україна очима дітей». Захід організовано у рамках реалізації в області завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо посилення турботи про ветеранів Великої Вітчизняної війни.

● 28.10.2013 у м.Зіньків (Полтавська обл.) за участі керівників району, ветеранів, представників підприємств, установ, організацій, районних осередків громадських організацій та політичних партій, громадськості, районних  ЗМІ відбувся мітинг, присвячений 69-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Під час заходу біля братської могили, у супроводі почесної варти  «Київського клубу «Червона зірка»,  районної ГО «Меморіал» проведено перепоховання останків двох радянських воїнів, знайдених  на території  Зіньківського району. 


● 28.10.2013 у Полтаві за участі голови  облдержадміністрації О.Удовіченка, голови обласної ради І.Момота, Полтавського міського голови О.Мамая, ветеранів, громадськості з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави. Аналогічні заходи відбулися  у всіх містах обласного значення та районах області.

● 28.10.2013 у Полтаві за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, ветеранів Великої Вітчизняної війни, учнівської та студентської молоді урочисто відкрито документальну виставку з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

● 28.10.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні.

● 28.10.2013 перший заступник голови Полтавської облради В.Онищенко у ході робочої поїздки до Хорольського району ознайомився зі станом реконструкції ЦРЛ, де відремонтовано рентгенкабінет та придбано за кошти обласного бюджету нове обладнання вартістю 1 млн. 300 тис грн. Також йшлося про відкриття на базі медичної установи міжрайонного пологового відділення та добудови приміщення профілактично-реабілітаційного відділення.         Потому у с.Клепачі В.Онищенко оглянув школу, сільську амбулаторію, клуб та на зустрічі з керівником місцевого СВК «Перемога» обговорив питання подальшої підтримки об'єктів соціальної сфери села.

● 25.10.2013 у Полтавській області на виконання завдань Президента України В.Януковича щодо забезпечення гідних та безпечних умов проживання населення в Україні відбулося командно-штабне навчання за темою «Організація підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані із ризиками осінньо-зимового періоду. Налагодження тісної взаємодії між службами цивільного захисту Полтавської області при виникненні аварій, інших надзвичайних подій внаслідок ускладнення погодних умов». У ході навчань відпрацьовано алгоритм дій, вдосконалено практику та навички керівного складу, органів управління щодо організації проведення аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту населення.

● 27.10.2013 у Полтаві з нагоди 95-ї річниці Ленінського комсомолу за участі народного депутата України С.Гордієнка (фракція КПУ), першого секретаря обкому КПУ О.Масенка, секретаря ЦК ЛКСМУ О.Семененко, першого секретаря обкому ЛКСМУ Т.Смолійчука відбулися урочисті збори ветеранів і комсомольців нинішнього покоління. Активістів облорганізації ЛКСМУ нагороджено почесними відзнаками ЦК КПУ, ЦК ЛКСМУ та обкому КПУ. Відбувся святковий концерт за участі артистів обласної філармонії та дитячих самодіяльних колективів міста.

● 28.10.2013 в ОКІА «Новини Полтавщини» директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Л.Корнієнко провела прес-онлайн-конференцію з питань виконання в області завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо поліпшення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

● 25.10.2013 у с.Снітин Лубенського району за участі керівників району, афганців, чорнобильців, місцевих мешканців урочисто відкрито пам'ятний знак воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. Цього ж дня у селі відкрито дитячий майданчик та організовано дитячу розважальну програму за сприяння райосередку ПР.


● 24.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, голови облради І.Момота відбулося розширене засідання колегії ОДА, регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування й регіональної дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування України в Полтавській області. Розглянуто питання «Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 9 місяців 2013 року», «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Полтавській області за 9 місяців 2013 року», «Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області», «Про стан виконавської дисципліни за підсумками 9 місяців   2013 року», «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за  9 місяців  2013 року», «Про перегляд списків перспективних спортсменів області, які отримують стипендію голови ОДА». У  ході роботи О.Удовіченко повідомив про нещодавнє рішення Уряду стосовно виділення  65 млн. грн. субвенції полтавському регіону, які будуть також використані для оплати праці працівників бюджетної сфери.

● 23.10.2013 на Полтавщині у селищі Шишаки за участі першого заступника голови облради В.Онищенка відбувся кущовий семінар для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Шишацького, Миргородського, Лохвицького, Диканського та Великобагачанського районів регіонів за темою «Вузлові напрями проведення реформ в Україні та їх реалізація на Полтавщині». Розглянуто питання щодо ініціатив Президента України в сфері управління територіями, вузлові напрями реформування органів місцевого самоврядування та їх реалізація на Полтавщині, актуальні питання реформування органів влади на регіональному рівні та ін. По закінченню роботи проведено анкетування учасників семінару та прийнято відповідні рекомендації.

● 24.10.2013 у Полтаві за участі директора Департаменту інфраструктури та туризму ОДА В.Шадчнєва відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Кращих працівників галузі нагороджено відзнаками обласної влади.

● 23.10.2013 у Полтаві за участі директора Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович, представників чеської державної інспекції з питань органічного сільського господарства та  науковців відбувся семінар для полтавських аграріїв, де обговорено стан та перспективи розвитку органічного виробництва в Україні. Захід відбувся у рамках реалізації швейцарсько-українського проекту на 2012-2016 роки «Розвиток органічного ринку в Україні» за фінансової підтримки Швейцарської Конференції.

● 24.10.2013 у Полтаві у рамках реалізації Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015рр. за підтримки  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА,  обласною філією Суспільної служби України проведено семінар для голів громадських рад при РДА за темою «Сучасний стан і основні тенденції самоорганізації громадян та інституціонального розвитку громадянського суспільство в Україні. Коаліції, мережі ІГС, громадянське представництво» (35 осіб).

● 23.10.2013 на Полтавщині у Лубенському районі з ініціативи райосередку ВМГО «Молоді регіони»  та Молодіжної ради при голові РДА відбувся традиційний молодіжний велопробіг, присвячений 69-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. У рамках заходу біля пам'ятника Солдатської Слави у с.Засулля проведено урочистий мітинг, де виступили керівники району та представники громадськості. 


● 22.10.2013 у Полтаві за участі директора Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович, керівника Проекту ЄС «Додаткові заходи щодо виконання програми підтримки галузевої політики «Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар'єрів у торгівлі між Україною та ЄС» Стефаноса Іоакеімідіса, представників департаменту європейської інтеграції Мінекономрозвитку, промислових та бізнесових структур, ректорів місцевих ВНЗ відбувся семінар за темою «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: основні аспекти та переваги. Реформування системи технічного регулювання».

● 22.10.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко взяв участь у засіданні журі Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі. Конкурс сприяє заохоченню дитячої творчості, створенню умов для гармонійного розвитку дитини, піднесенню національних традицій, виявленню та підтримці талановитих дітей. Призовий фонд для переможців у кожній з 3 вікових категорій складає: І місце – до 3000 грн., ІІ місце – до 2000 грн., ІІІ місце – до 1000 грн., Гран-прі – до 500 грн.

● 21.10.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду з питань забезпечення вчасності виплат державних соціальних допомог у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, здійснення виплати матеріального забезпечення відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», відшкодування матеріальної шкоди потерпілим (членам їх сімей) від  нещасного випадку на виробництві  та професійного захворювання. Доручено керівникам причетних структур посилити співпрацю з органами держказначейства з метою недопущення затримки у виплатах.

● 22.10.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участі керівників причетних структурних підрозділів ОДА, голів РДА провів нараду з питань організації та проведення заходів до Дня визволення України від фашистських загарбників та заходів у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні. Проаналізовано хід виконання відповідних розпоряджень голови ОДА, зокрема, підготовку до проведення обласних та місцевих заходів щодо вшанування в регіоні подвигу воїнів-визволителів та пам'яті жертв трагедії 1932-1933 років в Україні.

● 22.10.2013 у Полтаві директор Департаменту інфраструктури та туризму ОДА В.Шадчнєв провів засідання робочої групи щодо інфраструктурного облаштування туристичних маршрутів, пов'язаних з ім'ям Т.Г.Шевченка. Проаналізовано стан основних  туристичних об'єктів на маршруті, необхідність встановлення дорожніх показників та знаків вздовж руху туристів за маршрутом, біг-бордів «Шевченківські місця на Полтавщині» у рамках програми «Полтавщина туристична» тощо. Також доручено посилити контроль над роботою щодо встановлення нових та реставрації існуючих пам'ятних знаків видатному поету, вирішенням питань щодо фінансування зазначених робіт.

● 21.10.2013 у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів тематичну зустріч з спеціалістами відділів освіти РДА та міськвиконкомів, де обговорено хід реалізації в області соціальних ініціатив Президента України В.Януковича у  контексті розвитку дошкільної освіти, позашкілля, реконструкції та побудови спортивних майданчиків. 


● 21.10.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів робочу зустріч з власником компанії «НАКА» паном Йозефом Хойфелем (Німеччина). Обговорено хід реалізації інвестиційного проекту з будівництва свинокомплексу потужністю 30 тис. свиней на рік, що здійснюється фермерським господарством «Хака УА. Свинокомплекси Полтава» у с.Ватажкове Полтавського району.

● 21.10.2013 у Полтаві на нараді у голови ОДА О.Удовіченка за участі керівників причетних структурних підрозділів ОДА розглянуто питання «Про хід виконання  обласної Програми розвитку тваринництва на період 2011-2015 років у районах області в контексті реалізації завдань Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності держави», «Про початок та проходження опалювального сезону  2013-2014 року», «Про вжиті заходи щодо боротьби з нелегальними перевізниками». У нараді взяв участь голова облради І.Момот.

● 21.10.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко  провів особистий прийом 7 громадян. Клопотання заявників стосувалися сфери ЖКГ.

● Станом на 21.10.2013 на Полтавщині намолочено понад 3 млн. тонн зерна врожаю 2013 року при середній урожайності 67,7 ц/га. Наразі триває збір пізніх сільськогосподарських культур, зокрема, кукурудзи на зерно, валовий збір якої в області прогнозується на рівні 3,8 млн. тонн.

● 21.10.2013 в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-онлайн-конференцію за темою «Виконання в Полтавській області регіональної програми – «Полтавщина – територія успіху». Актуалізовано реалізацію в регіоні соціальних ініціатив Президента України у сфері спорту, культури, молодіжної політики у контексті вказаної регіональної програми.

● 21.10.2013 у Полтаві голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів семінар-нараду директорів мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де підбито підсумки діяльності центрів за 9 місяців 2013 року, обговорено організацію кадрової роботи у зазначеній сфері, відбувся обмін досвідом практичної роботи.


● 17.10.2013  перший заступник голови Полтавської ОДА В.Животенко  провів засідання координаційної ради з контролю за виконанням заходів щодо підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року, де констатовано, що з 27.09.2013 в області розпочато подачу тепла на об'єкти соціальної сфери та житлового фонду. Станом на 04.10.2013 опалювалися всі лікарні, дошкільні та навчальні заклади, а з 08.10.2013 весь житловий фонд. Загальний борг теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ становить 260 млн. грн., у т.ч. , НАК «Нафтогаз України» - 221,6 млн. грн. (58, 9 млн. грн. - борг 2012р.), ПАТ «Полтавагаз» - 29,7 млн. грн. (борг 2012р.). Обговорено також механізми використання додаткових джерел (крім поточних платежів споживачів за надані послуги) погашення теплопостачальниками  боргів за спожитий газ, зокрема, невідшкодованих пільг і субсидій, заборгованості установ, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів, різниці в тарифах на теплову енергію для населення, які разом можуть становити суму близько 260 млн. грн.

● 17.10.2013  у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів особистий прийом 5 громадян. Клопотання заявників стосувалися сфери соціального захисту населення.

● 16.10.2013 у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветеранських та релігійних організацій, студентської молоді відбулася урочиста відправка призовників призову «Осінь-2013».  У рамках  заходу відбувся урочистий мітинг, для 90 юнаків-призовників організована концертна програма з елементами військово-патріотичної тематики.

● 16.10.2013 у Полтаві за участі заступника голови облради В.Марченка, директора Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович, голів РДА 11 районів відбулося  засідання обласної Координаційної ради з моніторингу реалізації в Полтавській області проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза ІІ». Підбито попередні підсумки реалізації другої фази Проекту, проаналізовано стан підготовки до моніторингу місії аудиторів Проекту, а також впровадження навчального курсу зі сталого розвитку в Полтавській державній аграрній академії. Довідково: у рамках другої фази Проекту (11.07.2011- 2015р.) в 11 районах області планується реалізувати 51 ініціативу громад.

● 17.10.2013  у Полтаві за сприяння Департаменту охорони здоров'я ОДА відбувся семінар для педіатрів області «Проблемні питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей».

● 17.10.2013 у селищі Диканька за участі керівників Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА, місцевих соціальних працівників відбулося засідання «круглого столу»  щодо вирішення проблемних питань з охоплення Диканським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) соціальними послугами вразливих верств населення.


16.10.2013  перший заступник голови Полтавської ОДА В.Животенко у ході робочої поїздки до Лохвицького району спільно з його керівниками провів нараду щодо вирішення проблемних питань проходження опалювального сезону у Лохвицькому районі. Також розглянуто питання щодо будівництва об'їзної дороги навколо м.Лохвиця. Йшлося про узгоджені та ефективні дії місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, причетних обласних структур задля вирішення нагального для територіальної громади райцентру питання.

● 16.10.2013 у Полтавському  облмуздрамтеатрі ім. М.В.Гоголя за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, представників творчої інтелігенції, науковців, студентської молоді обласного центру відбулися урочисті збори на вшанування пам'яті та з нагоди 70 - річчя з дня народження Героя України, повного кавалера ордена Княгині Ольги, народної артистки України Р.Кириченко. Потому відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на прикордонні XX-XXI століть».

● 15.10.2013 у Полтаві за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Громадської  ради при ОДА, у рамках проекту «Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування регіонів напередодні підписання Угоди про Асоціацію», що реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м.Чернігів) у співпраці з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (м.Київ) проведено «круглий стіл» за темою «Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування Полтавщини напередодні підписання Угоди про Асоціацію» (40 учасників). Участь у заході взяли  Перший секретар Полтавського ОК СПУ, голова комісії з питань житлово-комунального господарства облради С.Бульба, науковці-економісти  з ВНЗ мм. Полтава та Кременчук, представники ОДА, громадськості та ЗМІ.  Обговорено економічні перспективи для України та Полтавщини у разі підписання Угоди про Асоціацію Україна – ЄС. Зокрема, йшлося про ймовірні ризики у разі вступу до ЄС, проте наголошено на необхідності та невідворотності курсу євроінтеграції України, відкинуто перспективи розвитку України у рамках Митного союзу.

● 16.10.2013 у Полтаві за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулася нарада з фахівцями з соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де розглянуто питання «Ефективне впровадження моделі фахівця з соціальної роботи в м. Полтава». Актуалізовано відповідальність завдань роботи соціальних працівників у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича, доручень керівників Уряду та області.

● 16.10.2013 у м.Лубни за сприяння обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулося засідання «круглого столу» за темою «Профілактика соціальної дезадаптації проблемних сімей району». Обговорено питання взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

● 15.10.2013у м.Кобеляки за участі керівників району, представників громадськості та ЗМІ відбулося засідання  «круглого столу» з нагоди 20-ї річниці підписання договору про партнерство між Кобеляцьким районом і містом Зінген (Німеччина). Підбито підсумки проведеної роботи у зазначеній сфері, проаналізовано результативність двосторонніх відносин. Також актуалізовано питання євроінтеграції України.


● 14.10.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні.

● 14.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, голова облради І.Момота, представників творчої інтелігенції та громадськості відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника   Героя України, народної артистки України Р.О.Кириченко  з нагоди  70-річчя від дня її народження.

● 12.10.2013 у м.Комсомольськ керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній спільно з митрополитом Полтавським і Миргородським УПЦ Филипом провели чин освячення новозбудованого Трьохсвятительського храму при Полтавській місіонерській духовній семінарії. У заході взяли участь Міністр культури України Л.Новохатько, голова Київської МДА О.Попов, голова ОДА О.Удовіченко, голова облради І.Момот, Комсомольський міський голова С.Супрун.  Також високоповажні гості оглянули будинок семінарії, відвідали домовий храм на честь Преподобного Нестора Літописця, бібліотеку, актовий зал, кімнати гуртожитку семінаристів, а також іконописний клас. Потому відбулося ознайомлення із Спасо-Преображенським храмом у с.Келеберда Кременчуцького району.

● 13.10.2013 у  Полтаві  заступник-голови керівника апарату ОДА В.Пархоменко урочисто відкрив фінальні  змагання чемпіонату України з кільцевих гонок. У змаганнях взяли участь росіяни і білоруси, для гоночних авто та болідів класу «Формула» були використані злітні смуги колишнього Полтавського військового аеродрому. Захід сприяв популяризації цього виду спорту серед молоді та реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

● 12.10.2013 у м.Кобеляки відбулися змагання з гирьового спорту серед юнаків та дівчат (80 учасників) з Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської областей, присвячені пам'яті народного лікаря М.А.Касьяна. Привітали учасників змагань син народного лікаря Я.М.Касьян, керівники району та міста, відзначивши, що реалізація соціальних ініціативах Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» - це шлях до фізичної загартованості і всебічного розвитку особистості.

● 11.10.2013 у Полтавському міському парку, у рамках проекту міськорганізації Партії регіонів «Облаштуємо Дендропарк разом», відбувся майстер-клас з пленерного живопису за участі кращих художників міста, учнів Полтавської дитячої художньої школи та «Малої академії мистецтв». У заході взяла участь голова міськорганізації Партії регіонів, секретар міськради О.Деркач. Виконавців 14 кращих картин відзначено нагородами від міськосередку ПР.

● 12.10.2013 у с.Грабинівка Полтавського району за ініціативи місцевої громади та підтримки Полтавської РДА, представників громад Чутівського, Котелевського районів та Валківського району Харківської області на знак вшанування жертв фашистської окупації на місці Стехівської трагедії закладено «Сквер пам'яті».


● 10.10.2013 у Полтаві голова облради І.Момот у редакції обласної газети «Село полтавське» зустрівся із трудовим колективом часопису та вручив одному із постійних дописувачів видання М.Нечитайлу відзнаку за його активну громадянську позицію. Також обговорено перспективні плани газети щодо забезпечення висвітлення пріоритетних напрямів діяльності органів місцевого самоврядування регіону.

● 10.10.2013 у Полтаві голова облради І.Момот провів засідання організаційного комітету з присудження обласної премії імені Леоніда Бразова, заснованої облрадою на підтримку української мови та писемності. Після ознайомлення з матеріалами, поданими на здобуття цієї премії, розгляду літературної діяльності претендентів, обговорення представлених робіт, визначено переможців у 4 номінаціях.

● 10.10.2013 у Полтаві міський голова О.Мамай зустрівся з делегацією китайського міста Дзіньхуа, яку очолив постійний заступник мера Цзинь Чжунлян. Йшлося про укладення угоди  щодо співпраці між містами, зокрема, у сфері промисловості, інвестиційної діяльності, галузях медицини  та освіти.  Особливо зацікавила закордонних гостей ймовірна співпраця з Науково-дослідним інститутом свинарства та  медичною стоматологічною академією.

● 10.10.2013 заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко виступив у вечірньому телеефірі програми «Виконавча влада: ● щоденні будні» ОДТРК «Лтава», де обговорено питання соціального захисту найбільш уразливих верств населення та соціального сирітства.

● 10.10.2013 в ОКІА «Новини Полтавщини» начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА І.Петраш провів прес-конференцію, присвячену проведенню у Полтаві 12-13 жовтня Фінального етапу Чемпіонату України з кільцевих перегонів, що відбудеться у рамках фестивалю екстремальних видів спорту AdrenalinFest. Крім українських спортсменів, участь у фіналі братимуть росіяни і білоруси, для гоночних авто та болідів класу «Формула» будуть використані злітні смуги колишнього Полтавського військового аеродрому. Захід сприятиме популяризації цього виду спорту серед молоді та реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

● 10.10.2013 у Полтаві директор Департаменту економічного розвитку ОДА  О.Адамович провела нараду з питань реалізації в регіоні програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива», що передбачає одержання диплому про підвищення кваліфікації або диплому про другу вищу освіту та проходження стажування на провідних підприємствах країн Європи. За результатами роботи вирішено порушити перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі України питання щодо включення Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка до переліку вищих навчальних закладів, що здійснюватимуть перепідготовку управлінських кадрів для сфери підприємництва.

● 10.10.2013 у с.Головач Полтавського району за сприяння Департаменту освіти і науки ОДА відбувся 19 чемпіонат області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування. Захід проведено у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України».

● 11.10.2013 у м.Гадяч (Полтавська обл.) за участі керівників району та міста, студентів, представників шкільної молоді з нагоди 20-річчя відкриття спеціалізації декоративно-прикладного мистецтва у місцевому училищі культури ім. І.П.Котляревського відбулося ювілейне свято «Мистецтво єднає нас». Захід проведено у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України».

● 10.10.2013 у Полтаві за участі керівників Департаменту охорони здоров'я ОДА, медичних установ області, представників благодійних, релігійних організацій краю, ЗМІ відбулося засідання круглого столу за темою «Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги: паліативна педіатрія та надання паліативної допомоги людям молодого віку».  Обговорено шляхи консолідації зусиль владних структур та громадськості задля гуманістичного ставлення до невиліковно хворих пацієнтів. Також актуалізовано європейський досвід у зазначеній сфері.


● 09.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка та голови облради І.Момота відбулося засідання президії обласної ради, де узгоджено питання, внесені до проекту порядку денного вісімнадцятої сесії обласної ради VI скликання.

● 09.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, його заступників відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради, яке провів голова облради І.Момот. Розглянуто 40 питань порядку денного сесії, зокрема, внесено зміни до показників обласного бюджету на 2013 рік, Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки, комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки, обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки, Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки, підтримано рішення «Про відзначення на регіональному рівні 95-ї річниці створення ВЛКСМ» тощо.

● 08.10.2013 у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів засідання обласного організаційного комітету з питань увічнення пам'яті Володимира Тарасенка, де йшлося про забезпечення реалізації низки заходів (проведення вечора пам'яті в обласному центрі, виготовлення та встановлення меморіальної дошки, підготовка друкованого видання) щодо вшанування пам'яті автора гімну Полтавщини, який багаторічною працею правоохоронця, державного службовця та плідною творчою діяльністю здобув заслужену повагу колег і шанобливе ставлення мешканців краю.

● 08.10.2013 у Полтаві за участі заступника голови облради В.Марченка, директора Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Л.Корнієнко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, де розглянуто профільні питання, внесені до проекту порядку денного вісімнадцятої сесії обласної ради. Обговорено питання внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки у зв'язку  з новими соціальними ініціативами Президента України В.Януковича, спрямованими на підвищення рівня соціального захисту окремих категорій громадян.

● 08.10.2013 у Полтавській державній аграрній академії за підтримки стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука відбулась відкрита лекція Президента Київської школи економіки П.Шеремета за темою «Україна в пошуках «блакитних океанів». Лекція фахівця стратегічного менеджменту стосувалась шляхів пошуку інноваційних рішень з модернізації країни у різних секторах, зокрема, в аграрному. Також дано відповіді на питання слухачів щодо перспективних можливостей для розвитку економіки регіону у разі підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

● 09.10.2013 в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови ОДА В.Замикула провів прес-онлайн-конференцію з питань виконання в області нових соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини та ситуації в агропромисловому комплексі області.

● 09.10.2013 у с.Лазірки Оржицького району (Полтавська обл.) за участі керівників району, Департаменту освіти і науки ОДА, батьків, представників громадськості відбулося свято дитячої творчості «Багатогранний світ дитячої фантазії».

● 09.10.2013 у с. Щербані Полтавського району за сприяння управління культури ОДА відбулася спортивно-розважальна програма «Щасливе дитинство» для місцевих дітлахів та школярів.

● 08.10.2013 в ОКІА «Новини Полтавщини» начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Полтавській області В.Козуб провів прес-конференцію, де поінформовано про почесне п'яте місце Полтавщини у загальнокомандному заліку змагань першої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» для інвалідів праці та  людей, які отримали різні травми і втратили працездатність (м.Алушта). Наголошено, що захід відбувся у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича, спрямованих на інтеграцію осіб з особливими потребами у сучасне суспільство, забезпечення їх самореалізації, духовного зростання. 


● 07.10.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадовим, де обговорено перспективи освітянської співпраці, проголошеної президентами двох країн. Також йшлося про різні аспекти можливої економічного співробітництва.

● 07.10.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко провів особистий прийом 10 громадян. Клопотання заявників стосувалися сфери ЖКГ.

● 08.10.2013 у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула провів особистий прийом громадян. Клопотання заявника стосувалося земельної сфери.

● 07.10.2013 у Полтавському юридичному інституті Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, заступник голови облради В.Марченка відбулися обласні урочистості з нагоди Дня юриста.

● 08.10.2013 у Полтаві за участі директора Департаменту економічного розвитку ОДА О.Адамович, науковців та підприємців у рамках проекту «Сприяння економічному розвитку та зайнятості», що втілюється німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), відбулася обласна конференція з питань розвитку органічного сектору. Обговорено питання виробництва та реалізації органічної продукції, її сертифікації, підвищення іміджу полтавських товарів та перспективи розвитку органічного землеробства на Полтавщині.

● 08.10.2013 у Полтаві відбулося засідання Ради гуманітарного розвитку при голові облдержадміністрації, де розглянуто питання «Про роботу позашкільного закладу «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» щодо виконання Указу Президента України від 30.09.2011 № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення і підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», «Про реалізацію обласної Програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2012-2014 роки», «Про стан розвитку фізичної культури і спорту на Полтавщині». У ході роботи актуалізовано реалізацію в області соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України».

● 08.10.2013 у с.Фльорівка Чутівського району за участі керівників району, Департаменту освіти і науки ОДА, громадськості  урочисто відкрито дитячий дошкільний заклад на базі місцевої ЗОШ І-ІІ ступенів.

● 08.10.2013 у с.Світлогірське Кобеляцького району за участі керівників району, Департаменту освіти і науки ОДА, громадськості відбулося урочисте відкриття Кобеляцької філії обласного еколого-натуралістичного центру при Світлогірській ЗОШ  І-ІІІ ступенів.    


● 07.10.2013 у Полтаві на нараді у голови ОДА О.Удовіченка за участі керівників причетних структурних підрозділів ОДА розглянуто питання «Про стан забезпечення територій Полтавської області  містобудівною документацією регіонального та місцевого рівнів», «Про стан підготовки підприємств комунальної теплоенергетики області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року», «Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації за підсумками вересня 2013 року». У роботі наради взяв участь голова облради І.Момот.

● 07.10.2013 у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, де розглянуто питання дотримання правопорядку та безпеки у регіоні.

● 07.10.2013 у Полтавському університеті економіки і торгівлі за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Туркменістану в Україні пана Н.Аманмурадова, секретаря Полтавської міськради О.Деркач, представників ОДА та ЗМІ, студентів  відбулося урочисте відкриття Туркменського культурно-освітнього центру, створеного за ініціативи 600 студентів-туркменів, які здобувають освіту у ВНЗ обласного центру. У рамках заходу відбувся святковий концерт.

● 07.10.2013 у селищі Опішне Зіньківського району (Полтавська обл.) за участі начальника управління культури ОДА Г.Фасія урочисто відкрито виставку творчих робіт учнів випускного класу Державної спеціалізованої  художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні». Також випускники провели майстер-клас для дітей та присутніх.


● 03.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, заступника голови облради В.Марченка, працівників шкіл, вищих, інтернатних, професійно-технічних навчальних закладів, ветеранів педагогічної праці, представників педагогічної громадськості відбулися обласні урочистості з нагоди Дня працівників освіти. У рамках заходу педагогам вручено дипломи лауреатів обласної премії імені А.С. Макаренка та грошові винагороди, грамоти Міністерства освіти і науки України, відзнаки обласної влади та нагороди.  Відбувся святковий концерт.

● 04.10.2013 у Полтаві за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиці відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, де розглянуто питання «Про погодження проекту рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки», «Про забезпечення гласності та відкритості діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у мережі Інтернет та через друковані ЗМІ», «Про виконання Програми інформатизації Полтавської області на 2011-2013 роки» та ряд інших.

● 04.10.2013 Полтавським осередком ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» за сприяння ОДА для працівників системи соціального захисту області  проведено навчальний тренінг за темою «Догляд за паліативними хворими. Наша допомога.». Йшлося про надання соціальних послуг за місцем проживання особам, які мають невиліковні захворювання,  тісну співпрацю з закладами охорони здоров'я, недержавними організаціями з надання паліативної допомоги, в тому числі на волонтерських засадах.

● 04.10.2013 у Полтавському обласному відділенні фонду соціального захисту інвалідів відбулося засідання комісії з питань надання фінансової допомоги студентам-інвалідам для здобуття вищої освіти. Констатовано, що у 2012-2013 навчальному році отримали державну фінансову допомогу на навчання 65 студентів-інвалідів регіону.

● 04.10.2013 у Полтаві директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Л.Корнієнко провела засідання ради з питань соціального захисту бездомних осіб, де проаналізовано заходи щодо соціального захисту бездомних. Йшлося про зусилля щодо працевлаштування даної категорії осіб, направлення у спеціальні будинки-інтернати непрацездатних бездомних, надання допомоги у відновленні паспортів. 


● 03.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, першого заступника Голови Державної служби геології та надр України О.Падалки,  заступника голови правління НАК «Надра України» М.Максіменцева, заступника голови Сумської ОДА І.Яговдика, керівників районів, підприємств нафтогазового комплексу, науковців (понад 100 осіб) відбувся Міжгалузевий семінар-нарада за темою «Про досягнення та перспективи розвитку нафтогазовидобувної галузі Полтавщини». Проаналізовано причини, що призвели у 2012р. до зменшення обсягів видобутку газу та нафти (2,3% та 2,2% відповідно) у регіоні. Також йшлося про інтенсифікацію геологорозвідувальних робіт, на які вже у минулому році було витрачено близько 1 млрд. грн., що вдвічі перевищує показник 2011р. Актуалізовано питання впровадження інноваційних технологій у галузі, консолідації зусиль владних та комерційних структур задля покращення ситуації з видобутком нафти та газу, вдосконалення соціальної інфраструктури на територіях, де здійснюється видобуток вуглеводнів.

● 03.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, де розглянуто  питання «Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки», «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки», «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік» та ряд інших.

● 02.10.2013 у Полтаві  за участі голови облради І.Момота, керівників департаментів економічного розвитку, інфраструктури та туризму ОДА відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій; будівництва, транспорту та зв'язку. Йшлося про внесення змін і доповнень до Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки та цільової Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки. І.Момотом зазначено, що Президент України В.Янукович під час презентації інвестиційних можливостей держави в рамках шостого Світового економічного симпозіуму в Нью-Йорку наголосив, що Україна працює над тим, аби знайти такий формат стосунків, що повною мірою реалізував би принцип державно-приватного партнерства, сприяв залученню інвестицій.

● 02.10.2013 у Полтаві  за участі голови облради І.Момота відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, де розглянуто питання про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки. Йшлося про розв'язання комплексу завдань щодо ефективності виявлення та підтримки творчої праці учителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків. Комісією підтримано пропозицію профільного департаменту організувати проведення другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та нагородити учасників-переможців конкурсу грошовими преміями у розмірі 2 тис. грн. за рахунок коштів обласного бюджету.

● 02.10.2013 у Полтаві перший заступник голови ОДА В.Животенко провів засідання комісії з питань забезпечення житлом осіб із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів війни, військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, для відселення їх із закритих та віддалених від населених пунктів військових гарнізонів. В.Животенком наголошено, що у контексті реалізації в області соціальних ініціатив Президента України В.Януковича особлива увага приділяється питанню забезпечення житлом найбільш уразливих верств населення, зокрема,  інвалідів та ветеранів війни. Так, за бюджетні кошти у 2012 році для воїнів-інтернаціоналістів придбано 7 квартир на суму 1 537 тис. грн. На цей рік відповідним цільовим фінансуванням ОДА передбачено видатки  у сумі 1 653 тис. грн.

● 03.10.2013 у с. Кам'яні Потоки Кременчуцького району за участі заступника голови ОДА В.Замикули, керівників району, батьків відбулося урочисте відкриття додаткової групи у місцевому ДНЗ «Ялинка».

● 03.10.2013 на Полтавщині у с.Омельник Кременчуцького району начальник відділу у справах сім'ї та молоді ОДА Н.Шкоденко за участі представників регіональних ЗМІ провела зустріч з колективом та клієнтами Полтавського соціального центру матері та дитини з питань попередження соціального сирітства.

● 02.10.2013 на Полтавщині голова Лубенської РДА В.Алєксєєнко та голова райради О.Дядечко привітали зі 105-річним ювілеєм мешканку с.Лушники Г.Рудь. Ювілярці вручено вітальну адресу Президента України В.Януковича, квіти, матеріальну допомогу та подарунки. 


● 1 жовтня у Полтаві голова облради І.Момот спільно із заступником голови-керівником апарату ОДА В.Пархоменком відкрив шосту «Школу майбутнього депутата», яка проходить за участі студентів-активістів з усіх вищих навчальних закладів області. Основна мета заходу - підтримка молодіжних активістів, які завтра можуть стати депутатами рад різних рівнів.

● 30 вересня перший заступник голови Полтавської облради В.Онищенко у ході робочої поїздки до Семенівського району взяв участь у ряді святкових заходів з нагоди Дня бібліотек.

Резонансні політичні події в регіоні

● 30 вересня заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко у ході робочої поїздки до Козельщинського району спільно з його керівниками та офіційною делегацією Республіки Польща на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні паном Генриком Літвіном взяв участь у відкритті меморіальної дошки польським військовополоненим, які перебували у таборі НКВС на території Козельщинського монастиря восени 1939 року. Після церемонії відкриття польська сторона нагородила золотими та срібними медалями «Опікун Місць Національної Пам'яті» представників України, котрі брали участь у дослідженні подій, пов'язаних із польськими громадянами, та подарувала районній бібліотеці книги про Катиньську трагедію, табори військовополонених, а також про сучасну Польщу.

● 1 жовтня у Полтавському обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана за сприяння Департаменту охорони здоров'я ОДА відбулося поздоровлення та вшанування ветеранів, які знаходяться на лікуванні. Зокрема, для ветеранів організовано концерт студентів Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка. Цього ж дня аналогічні заходи відбулися в Кременчуцькому та Лубенському обласних госпіталях для інвалідів війни.

● 1 жовтня у Полтаві за сприяння Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА та участі представників громадських організацій інвалідів і ветеранів війни відбулося тематичне засідання «круглого столу» з нагоди Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана. 

● 1 жовтня у селищі Котельва за сприяння обласного та районного центрів зайнятості відбулося засідання «круглого столу» з актуальних питань соціального захисту осіб з інвалідністю. Напередодні у райцентрі за участі голови РДА,  Героя України Т.Корост відбувся IV пленум районної організації ветеранів, де обговорено питання медичного обслуговування та медикаментозного забезпечення ветеранів в умовах реформування медичної галузі, зокрема, ветеранами порушені проблемні питання щодо неналежного ставлення медичних працівників до людей похилого віку, обмежених можливостей для жителів віддалених сіл користуватися денним стаціонаром. Також йшлося про вивчення питання відкриття в районі хоспісного відділення  для перебування хронічних та невиліковно хворих ветеранів.

● 30 вересня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду з питань стану та перспектив погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області. Заслухано звіти представників галузевих департаментів ОДА, керівника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області щодо перспектив погашення зарплатних боргів на підприємствах-боржниках ДП «ВО «Знамя», ДП НАК «Надра України» „Полтаванафтогазгеологія", ТОВ «Завод ГРЛ», ДП ДАК «Хліб України» «Миргородський комбінат хлібопродуктів №1», ТОВ «Миргородм'ясопром», ДП СГП «Березівське», що мають загальну суму зарплатного боргу 6,6 млн. грн. (53%  від загальнообласного боргу).

● 30 вересня на Полтавщині голова Кобеляцької РДА А.Таранушич у ході робочої поїздки до с.Морози у День святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії відвідав прийомну родину Л.Повод, яка взяла під опіку А.Дарієву. Керівник району вручив подарунки сім'ї  та наголосив на  зусиллях Глави держави щодо забезпечення дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей-сиріт всіма належними умовами для їх всебічного розвитку. Довідково: у  районі усиновлені діти виховуються у 31 родині, 48 опікунів та піклувальників виховують 62 підопічних, створено 3 прийомні родини та 2 дитячі будинки сімейного типу, де виховуються 18 дітей. Цього ж дня А.Таранушич у с.Вільховатка відкрив капітально відремонтовану (використано 121,4 тис. грн. як бюджетних так і спонсорських коштів) місцеву спортивну залу, що  15 років не використовувалася за призначенням.


● 26 вересня у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів розширене засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації з питань забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича. Констатовано, що в області показник охоплення дітей дошкільного віку різними формами дошкілля складає 97,5% (всеукраїнський - 91,5%).

● 26 вересня у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко взяв участь у роботі семінару для працівників юридичних служб РДА, структурних підрозділів ОДА з актуальних питань щодо практичного застосування норм чинного законодавства щодо водних ресурсів, майнових прав, земельних відносин, законодавства про державну службу та протидії корупції.

● 25 вересня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду з питання «Про стан і перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області». Заслухано звіти представників галузевих департаментів ОДА щодо причин, які унеможливлюють погашення зарплатних боргів на 7 найбільших підприємствах-боржниках (ДП «ВО «Знамя», ДП НАК «Надра України» «Полтаванафтогазгеологія», ТОВ «Завод ГРЛ» та ін.) а також представлено заходи, що будуть вживатися для забезпечення прискорення вирішення питань погашення зарплатних боргів на зазначених підприємствах. Разом ці підприємства заборгували 7,4 млн. грн., що складає 58,7% від загальнообласного боргу.

● 26 вересня у Полтаві за участі науковців, педагогів відбулося засідання «круглого столу» за темою «Спадщина В.О.Сухомлинського у контексті пріоритетів розвитку освіти ХХІ століття». Актуалізовано ідеї видатного українського письменника і знаного у світі педагога щодо гуманістичного ставлення до дітей, гуманізації всього навчального процесу, окремі аспекти виховної роботи з дітьми.

● 25 вересня у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля відбулося засідання круглого столу за темою «Важливі кроки в забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України». Завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів регіону обговорили стан реалізації Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, досвід роботи дошкільних навчальних закладів щодо шляхів забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти у рамках реалізації відповідних соціальних ініціатив Президента України В.Януковича. Йшлося про відновлення раніше закритих дитсадків, відкриття закладів у пристосованих приміщеннях, створення навчально-виховних комплексів у сільській місцевості, повернення приміщень дитсадків з оренди та роботу щодо завершення формування єдиної регіональної системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ.

● 26 вересня у Полтаві директор Департаменту інфраструктури та туризму ОДА В.Шадчнєв провів нараду з питань виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області та їх готовності до перевезення школярів під час навчального року і дошкільнят до дитсадків, відкритих на базі шкіл.


● 25 вересня у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів розширене засідання колегії ОДА з порядком денним «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ області до опалювального сезону 2013-2014 року», «Про стан взаємодії обласної та районних державних адміністрацій з органами внутрішніх справ обласного та районного рівня у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян в області», «Про роботу Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Полтавській області щодо попередження та профілактики захворювань на території області». У роботі колегії взяв участь голова облради І.Момот.

● 24 вересня голова Полтавської ОДА О.Удовіченко провів нараду з питань реалізації інвестиційних проектів у агропромисловому комплексі Полтавської області, де обговорено питання реалізації проекту з будівництва свинокомплексу потужністю 30 тис. свиней на рік  із замкнутим виробничим циклом, який впроваджується фермерським господарством "HAKA.UA. Свинокомплекси Полтава" у с. Ватажкове Полтавського р-ну (загальний обсяг запланованих інвестицій - 142 млн. грн.) О.Удовіченком доручено керівникам відповідних обласних служб забезпечити подальшу підтримку реалізації проекту, зокрема, на стадії проходження необхідних погоджувальних процедур.

● 24 вересня у Полтавському облмуздрамтеатрі ім. М.В.Гоголя за участі голови облради І.Момота,  заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулися урочистості, присвячені 70-річчю заснування Полтавської обласної філармонії. У рамках заходу відбулася презентація та урочисте вручення групі полтавців книги «Полтавська філармонія – 70». Видання розкриває історію створення та становлення Полтавської філармонії як самобутнього висококваліфікованого колективу митців, який самовідданою працею, високим професіоналізмом, оригінальністю і неповторністю виконання здобув заслужену славу та визнання не лише в області та Україні, а й далеко за їх межами.

● 25 вересня у Полтавському краєзнавчому музеї за участі першого заступника голови облради В.Онищенка, керівників Семенівського району,  директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.Перепелиці відбулася презентація наукового видання «Звід пам'яток історії та культури України: Полтавська область. Семенівський район».

● 24 вересня у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула провів робочу зустріч з координатором Міжнародного проекту "СКОЛТ" (Ізраїль) Юрієм Шиф-Ємаковим, де актуалізовано перспективи розвитку співпраці у сфері АПК між українськими сільгосптоваровиробниками та ізраїльськими партнерами, зокрема, було обговорено проект створення сільськогосподарського виробничого кооперативу на території Лохвицького району.

● 25 вересня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль взяв участь у засіданні «круглого столу» за темою «Важливі кроки в забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України».

● 24 вересня у Полтаві директор Департаменту інфраструктури та туризму ОДА В.Шадчнєв за участі керівників ТДВ «Полтаваавтотранс» та управління Укртрансінспекції у Полтавській області провів нараду з питання покращення організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі області. В.Шадчнєвим наголошено, що діяльність галузі інфраструктури області направлена на виконання Програми Президента України «Україна для людей» та інших нормативно-правових актів, покликаних  покращити  якість пасажирських перевезень в області та в цілому життя мешканців краю. У ході роботи обговорено питання розвантаження руху пасажирського транспорту у центрі міста та виділення земельних ділянок на в'їздах в обласний центр для будівництва нових автостанцій, що обслуговуватимуть автобусні маршрути, що не виходять за межі області.


● 23 вересня на Полтавщині у Семенівському районі з нагоди 70-річчя визволення Семенівщини від фашистських загарбників за участі першого заступника голови облради В.Онищенка, керівників Семенівського та Хорольського районів, ветеранів, представників громадськості та учнівської молоді відбулася урочиста передача естафети пам'яті «Слава визволителям України» від Хорольського району. У рамках заходу покладено квіти до Меморіалу жертвам фашизму у с. Великі Липняги, відкрито реконструйований пам'ятник воїнам-визволителям у с. Веселий Поділ, висаджено саджанці дерев навколо пам'ятника жертвам нацизму у мікрорайоні цукрозаводу, де у роки війни розташовувався концтабір.

● 24 вересня у Полтаві заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА І.Чередниченко, голова спостережної ради ПАТ «Лтава», голова правління обвідділення УСПП С.Змієвець у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України» зустрілись з педагогами і вихованцями дитячого садка № 6 обласного центру та подарували кольоровий ксерокс, що потрібний дитячому закладу для вдосконалення навчально-виховного процесу.

● 23 вересня заступник голови Полтавської ОДА О.Коваль провів засідання Комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів. Йшлося про надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування Лубенському учбово-виробничому підприємству УТОГ ВГО інвалідів «УТОГ», Лубенському колективному учбово-виробничому підприємству Полтавського УВО УТОС, Центру соціальної та трудової реабілітації інвалідів «Інвасервіс» Кременчуцького міського товариства інвалідів ПОО інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Центру соціальної та трудової реабілітації інвалідів м. Полтави ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ». За результатами розгляду документів вирішено надати дозвіл на право користування пільгами з оподаткування трьом підприємствам терміном на один рік та одному підприємству на 9 місяців.

● 23 вересня на Полтавщині у селищі Диканька з нагоди 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників у рамках Всеукраїнської акції «Естафета воїнської слави» за участі керівників району, ветеранів, учнівської молоді, представників громадськості відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до меморіального комплексу Слави. Зі святом визволення диканчан привітав своїм виступом на військово-патріотичну тематику колектив Національного президентського оркестру.

● 23 вересня на Полтавщині за участі керівників району відбулося засідання Громадської ради при Миргородській райдержадміністрації, де розглянуто питання соціального захисту громадян, потерпілих від аварії на ЧАЕС, ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, перспектив розвитку дитячо-юнацького спорту у районі у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. 


● 23 вересня у Полтаві за участі заступника Міністра молоді та спорту України Є.Головіна, голови обласної ради І.Момота, першого заступника голови ОДА В.Животенка, міського голови О.Мамая, делегації Запорізької області на чолі із заступником голови ОДА А.Гамовим та заступником Запорізького міського голови З.Биковою, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, партійних, громадських організацій, мешканців міста (близько 5 тис. осіб) відбулися урочисте покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави, хвилина мовчання, присвячені 70-й річниці визволення обласного центру від фашистських загарбників та Дню міста. Також у рамках Меморіальної Всеукраїнської акції «Естафета Воїнської Слави»  Всеукраїнську капсулу доповнено полтавською землею та встановлено Прапор Перемоги, який буде передано запоріжцям.

● 22 вересня у селищі Котельва у День партизанської слави  за сприяння Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України перебували 22 представники  Київської міської організації ветеранів - учасники боїв за визволення мм. Київ, Полтава, Харків, Кременчук, колишні партизани-підпільники. Гості зустрілись з керівниками району та головою райради ветеранів, поклали квіти до погруддя двічі Героя Радянського Союзу С.А.Ковпака та пам'ятника Скорботній матері, ознайомились з об'єктами соціальної та культурної інфраструктури селища.

● 23 вересня в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-конференцію з питань забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

● 21 вересня на Полтавщині в смт Нові Санжари з нагоди 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників за участі керівників району, народного депутата України О.Лелюка (фракція Партії регіонів), представників депутатського корпусу облради, громадськості відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам'ятника Слави. Потому у місцевому парку «Перемога» відбулося офіційне відкриття оновленого меморіального комплексу загиблим воїнам-інтернаціоналістам, де за сприяння О.Лелюка встановлено бойову машину піхоти.

● 20 вересня  на Полтавщині в урочищі Шумейкове Лохвицького району у рамках Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України» та з нагоди 70-річчя визволення Лохвиччини від німецько-фашистських загарбників  вшановано подвиг воїнів та командирів Південно-Західного фронту.     Участь у мітингу-реквіємі взяли керівники району, представники пошукової районної організації «Щит», ветерани та молодь (400 осіб). Під час заходу оприлюднено звернення, надіслане онуками і правнуками генерал-полковника М.Кирпоноса до жителів Лохвиччини з нагоди вікопомної дати та урочисте перепоховання останків двох офіцерів, які загинули в урочищі у 1941р.        


● 20 вересня на Полтавщині з робочою поїздкою перебував Віце-прем'єр-міністр України К.Грищенко. Він зустрівся з головою ОДА О.Удовіченком та провів розширене засідання обласного Комітету економічних реформ з питання «Стан впровадження реформ та соціальних ініціатив Президента України В.Януковича в області. Забезпечення захисту дітей та підтримка сімей з дітьми». Також К.Грищенко взяв участь у відкритті травматологічного відділення І міської лікарні, ознайомився з роботою ДСЮШ № 3, зустрівся з викладачами та студентами ПНТУ ім. Ю.Кондратюка, провів брифінг для представників центральних та регіональних ЗМІ, ознайомився з роботою аптеки № 30, зокрема, впровадженням в області Пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою, умовами соціальної реабілітації дітей-інвалідів у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів та лікування хворих в обласному кардіологічному диспансері. К.Грищенко ознайомився з приміщенням облмуздрамтеатру ім. М.Гоголя, реконструйованого за кошти державного та обласного бюджетів, та записав інтерв'ю на ОДТРК «Лтава».

● 20 вересня у м.Лубни за участі голови облради І.Момота, першого заступника голови ОДА В.Животенка, завідуючого сектором Центральних та Північних регіонів відділу з питань організації діяльності місцевих державних адміністрацій Управління регіональної політики КМУ В.Тарасенка, керівників району та міста відбулися урочисті заходи з нагоди 1025-річчя заснування м. Лубни та 70-річчя його визволення від фашистських загарбників. Кращим представникам Лубенської громади вручено урядові, обласні та районні відзнаки. У заході взяв участь народний депутат України В.Пилипенко (фракція ПР), який оприлюднив привітання Президента України В.Януковича лубенчанам.

● 20 вересня у м.Миргород за участі голови облради І.Момота, першого заступника голови ОДА В.Животенка, завідуючого сектором Центральних та Північних регіонів відділу з питань організації діяльності місцевих державних адміністрацій Управління регіональної політики КМУ В.Тарасенка відбулися урочисті збори з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, церемонія закриття Міжнародного бізнес-турсалону «Полтавщина-2013» та виставки «Відпочивайте на Полтавщині».

● 19 вересня заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко взяв участь у прямому вечірньому телеефірі програми «Виконавча влада: щоденні будні» ОДТРК «Лтава». Актуалізовано питання відзначення в області 70-річчя визволення Полтавщини від фашистських загарбників, реалізації в регіоні завдань Президента України В.Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, регіонального проекту «Полтавщина – дітям» тощо.

● 20 вересня у Державному архіві Полтавської області за участі представників органів виконавчої влади, студентської та шкільної молоді урочисто відкрито документальну виставку за темою «Ми пам'ятаємо подвиг Ваш безсмертний», присвяченої 70-річчю визволення м. Полтава від фашистських загарбників.

● 20 вересня Інтернет-аганції  «Новини Полтавщини» та «Полтавщина» під назвою «Політичні сили, що заохочують вандалізм, нічого корисного суспільству не запропонують» оприлюднили заяву заступника голови - керівника апарату Полтавської ОДА та заступник голови облорганізації Партії регіонів В.Пархоменка з приводу руйнування пам'ятника В.Леніну у с. Петракіївка Хорольського району. Як зазначив В.Пархоменко, «різні політичні партії можуть мати власне бачення історії і по-різному оцінювати окремі історичні події, …проте для вирішення будь-яких подібних питань передбачені цивілізовані механізми – громадські обговорення, ініціативи. Виникає цілком логічне запитання – як далеко можуть заходити люди, що вночі трощать пам'ятники?...Тривожно, коли молоді люди та їх натхненники не можуть придумати ніяких корисних справ, крім незрозумілих вандальних «вилазок».… Вандалізм має отримати справедливу правову оцінку та осуд людей.»

● 20 вересня делегація від Полтавщини, яку очолив заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко, відбула для участі у меморіальному заході «Вшанування пам'яті жертв цивільного населення, вбитого під час нацистських каральних акцій знищення населених пунктів України: Житомирщина, Київщина, Сумщина, Полтавщина, Чернігівщина» у рамках Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України», що відбудеться у м.Корюківка Чернігівської області відповідно до Указу Президента України від 22.09.2011 №925 «Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії». 


● 18 вересня у Полтаві голова облради І.Момот спільно з першим заступником голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні О.Тертишною провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, де розглянуто питання «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Особливості проведення у 2014 році». Констатовано, що у 2013 році кількість поданих на конкурс проектів зросла до 52. На реалізацію 40 проектів-переможців виділено з обласного бюджету 1 млн. 220 тис. грн. У цьому році рада конкурсу розгляне 72 проекти, які будуть реалізовуватися у 2014 році.

● 18 вересня у м.Миргороді  за участі голови облради І.Момота, керівників міста, ветеранів Великої Вітчизняної війни, військовослужбовців, представників громадськості відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня міста та 70-ї річниці визволення Миргорода від фашистських загарбників. Ветеранам та військовослужбовцям вручено відзнаки районної влади, також відбулося покладання квітів до підніжжя Меморіалу Слави, завершився захід святковим концертом.

● 18 вересня у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула провів нараду з питань покращення роботи зі зверненнями громадян в органах Держземагенства. В.Замикула наголосив, що рівень життя населення безпосередньо залежить від якості надання органами виконавчої влади адміністративних послуг. Проаналізовано стан виконання відповідних доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо створення на місцях при кожному районному відділі Держземагенства операційних залів роботи з громадянами. Також обговорено результативність роботи органів Держземагенства при розгляді заяв на реєстрацію земельної ділянки та отриманні витягів про земельні ділянки з державного кадастру. Зокрема, звернення розглядаються у встановлений законодавством термін, з отриманих з початку року 77 тис. подібних звернень 76 тис. вже виконані.

● 18 вересня у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула спільно з головою постійної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування Т.Корост  провів робочу зустріч з радником голови Держводагенства України В.Мокіним, де обговорено питання запровадження інформаційних систем моніторингу стану водних ресурсів та покращення водогосподарської обстановки в області. Також йшлося про основні напрямки реалізації в області положень Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро в Полтавській області на період до 2021 року.

● 18 вересня у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула провів робочу зустріч із заступником голови Держлісагенства України В.Атаманчуком, де обговорено першочергові завдання лісівників краю стосовно розширення площ лісових насаджень та збереження лісу від вогню. Констатовано, що в регіоні  на кожний зрубаний гектар лісу насаджується 2 гектари нових, функціонує 18 постійних лісових розсадників загальною площею 62 га із щорічним обсягом вирощування близько 13 млн. сіянців 40 порід та 70 тис. саджанців для озеленення.

● 19 вересня на Полтавщині за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбувся прес-тур для представників всеукраїнських та регіональних ЗМІ до Оржицького району з метою актуалізації досвіду роботи щодо реалізації владними структурами на місцях соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо забезпечення якості життя людей незалежно від місця проживання.

● 18 вересня у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля, медиків обласного центру відбулося засідання «круглого столу» за темою  «Об'єднаймо зусилля для здоров'я дітей». Йшлося про ранню реабілітацію дітей-інвалідів та дітей з групи ризику, формування соціальної адаптації дітей-інвалідів лікувально-профілактичними закладами. О.Коваль зазначив, що  успішне майбутнє нашої держави і Полтавщини залежить від здоров'я наших дітей. Тому ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» – це стратегія діяльності органів виконавчої влади. За підсумками роботи вирішено створити міжвідомчу робочу групу з метою розробки комплексної концепції системи катамнестичного спостереження в області, затвердження обласних нормативних документів, необхідних для запровадження такої системи, а також навчання сімейних лікарів, педіатрів, фахівців реабілітаційних центрів особливостям комплексного спостереження за дітьми, які народилися передчасно або хворими.

● 19 вересня у Полтаві на нараді у заступника голови ОДА Б.Галушка розглянуто питання підвищення якості надання послуг населенню з газопостачання, готовності об'єктів газового господарства м.Карлівки до роботи в осінньо-зимовий період та відповідних звернень керівництва міста  та РДА, укладення ПАТ «Полтавагаз» договорів оренди на використання земельних ділянок під об'єкти газового господарства у м.Карлівка. Йшлося про співпрацю керівників ПАТ «Полтавагаз» та місцевих органів влади щодо вирішення наявних проблемних питань газопостачання міста, зокрема, як технічних, так і питань, пов'язаних з укладанням договорів на оренду земельних ділянок, де розміщені об'єкти газового господарства, та плати за їх використання.

● 19 вересня у Полтаві за участі представників причетних структурних підрозділів ОДА, правоохоронних органів, Громадської ради при ОДА, депутатів обласної ради відбулося засідання «круглого столу» за темою «Про стан реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень у 2013 році». За підсумками роботи ухвалено відповідні рекомендації.

● 18 вересня у м.Кобеляки голова РДА А.Таранушич спільно з керівниками причетних районних служб зустрівся з активом районної ради ветеранів війни та праці у контексті реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. Обговорено питання надання соціальних послуг жителям Кобеляччини, зокрема, у разі потреби за місцем проживання, збільшення разової допомоги ветеранам, інвалідам та дітям війни тощо.


● 17 вересня у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів особистий прийом 8 громадян. Клопотання заявників стосувалося земельної сфери, ЖКГ, пенсійного забезпечення та дотримання чинного законодавства.

● 18 вересня перший заступник голови Полтавської ОДА В.Животенко у ході робочої поїздки до Чутівського району з метою вивчення якості життя людей, отримання ними послуг незалежно від місця проживання, зустрівся з керівництвом району та трудовим колективом КП «Чутівське», медичними працівниками ЦРЛ та районного центру первинної медико-санітарної допомоги. У лікарні керівником також вивчено стан впровадження енергозберігаючих технологій. Також В.Животенко ознайомився з роботою Артемівської ЗОШІ-ІІІ ступенів та Чапаєвської сільради,  що має досвід створення комунальної служби.

● 18 вересня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів розширене засідання обласної призовної комісії, де підбито підсумки проведення весняного 2013р. призову громадян області на строкову військову службу та визначено завдання на осінній призов ц. р.

● 18 вересня у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля розпочала роботу дводенна науково-практична конференція з міжнародною участю «Шостий Український гастроентерологічний тиждень».

● 17 вересня у Полтаві міський голова О.Мамай, представники Департаменту освіти і науки ОДА, міського управління освіти зустрілися з батьками та учнями закритої філії ЗОШ №12 на Червоному Шляху (мікрорайон Полтави), де йшлося про перспективи відновлення навчального процесу в школі.

● 18 вересня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів засідання Комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною, де розглянуто справи 49 кандидатів та прийнято позитивні рішення щодо усіх кандидатур.

● 17 вересня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду з керівниками системи пенсійного забезпечення, дирекції УДППЗ «Укрпошта» та управління АТ «Державний ощадний банк України», де розглянуто питання «Удосконалення процесу доставки пенсійних виплат до найвіддаленіших населених пунктів області».       Обговорено шляхи вирішення проблемних питань, зокрема, порушення термінів проходження пенсійних коштів, коли між їх появою на рахунку Центру поштового зв`язку та доставкою пенсіонеру проходить декілька днів, незручного режиму роботи відділень зв`язку (2-4 дні вихідні на тиждень), професійного рівня працівників, які надають послуги з виплати і доставки пенсій.

● 18 вересня на Полтавщині на виконання Указу Президента України від 22.09.2011 № 925 «Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії» Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА за участі представників ЗМІ і місцевої громадськості проведено публічні забори землі на території 6 сіл області, спалених нацистами у ході каральних операцій у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Обласна делегація візьме участь у меморіальному заході «Вшанування пам'яті жертв цивільного населення, вбитого під час нацистських каральних акцій знищення населених пунктів України: Житомирщина, Київщина, Сумщина, Полтавщина, Чернігівщина» у рамках Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України», що відбудеться 20 вересня у м.Корюківка Чернігівської області.

● 17 вересня у м.Кременчук на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти - майбутнє України» у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міськради за участі представників ОДА та міської влади, батьків та вихованців Центру урочисто відкрито відділення денного перебування. Батьки схвально оцінили нову соціальну послугу. Зокрема, можливість залишити дитину-інваліда у спеціалізованому закладі сприятиме отриманню позитивної динаміки з реабілітаційних заходів та вивільнить час батькам для вирішення соціально-побутових питань. Цього ж дня у Автозаводському районі міста у місцевому територіальному центрі соціального обслуговування відкрито майданчик для  освоєння особами з обмеженими фізичними можливостями навичок користування колісними кріслами. Це забезпечить адаптацію інвалідів до навколишнього середовища та надасть можливість залучати їх до активного способу життя.


● 17 вересня у Полтаві голова ОДА О.Удовіченко провів обласну селекторну нараду з актуальних питань роботи АПК області, зокрема, збирання пізніх зернових культур 2013 року, посіву озимих культур, придбання та внесення мінеральних добрив, формування регіональних ресурсів зерна, проведення ярмаркових заходів та цінової ситуації на зерновому ринку.

● 17 вересня заступник голови Полтавської ОДА Б.Галушко рамках реалізації в області завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення, незалежно від місця проживання, під час робочої поїздки до Диканського району спільно з профільними фахівцями вивчив стан робіт з реконструкції місцевої гідротехнічної споруди - протиповіневої дамби Троянівського водосховища.

● 16 вересня у Полтаві заступник голови ОДА В.Замикула провів нараду з питання «Про хід реалізації Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік». Констатовано, що за 8 місяців поточного року на реалізацію заходів програми використано 108 млн. грн. за всіма напрямками фінансування, що становить 75% від запланованих обсягів. В.Замикула наголосив, що основні напрямки реалізації Програми у повній мірі відповідають дорученням Президента України В.Ф.Януковича щодо розвитку сільських населених пунктів, створення умов для всебічного розвитку дитини, розвитку дошкільної освіти, залучення дітей до занять спортом, розвитку культури в сільській місцевості, розвитку підприємницької діяльності на селі.

● 17 вересня у Полтаві за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.Перепелиці відбувся обласний семінар-нарада з питань інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо реалізації основних напрямів державної політики для заступників голів РДА.

● 16 вересня на Полтавщині у с.Калайдинці Лубенського району голова РДА В.Алєксєєнко спільно з головою райради О.Дядечком провів виїзну нараду з питання будівництва та облаштування місцевого футбольного стадіону. У ході роботи керівниками району деталізовано завдання місцевої влади щодо забезпечення  розширення мережі спортивних секцій і гуртків, належного утримання спортивних залів і майданчиків та створення необхідних умов для занять фізкультурою і спортом.            

● 29 серпня голова Полтавської ОДА О.Удовіченко у ході робочої поїздки до районів області ознайомився зі станом виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», зокрема, підготовкою дітей до нового навчального року.

● 29 серпня у Полтаві на базі Полтавського навчально-виховного комплексу №16 за участі заступника голови ОДА Б.Галушка, начальника Управління ДСНС у Полтавській області Р.Кириленко відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі в приміщенні освітнього закладу. Навчання проводилися  на виконання завдань Президента України В.Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, з  метою відпрацювання розгортання сил та засобів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області. Особовому складу рятувальників доведено інформацію про доручення Президента України щодо забезпечення безпеки дітей в освітніх закладах.

● 29 серпня у Полтаві за участі заступника голови ОДА О.Коваля, начальника центру особового складу ТрУ «Північ», полковника І.Тищенка відбулася нарада територіального управління «Північ» з питань підбиття підсумків  проведення призову  весною 2013 року та визначення завдань на осінній призов 2013 року. О.Коваль побажав учасникам заходу плідної праці в удосконаленні процесу ефективної організації призовної кампанії восени 2013 року та висловив впевненість, що як Полтавська область, як і інші регіони України, з честю виконають за якісними і кількісними показниками встановлені завдання на осінній призов.

● 29 серпня у Полтаві заступник голови ОДА В.Шадчнєв провів нараду з питань  проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області та їх готовності до перевезення школярів під час навчального року.

● 29 серпня у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко за участі керівників структурних підрозділів ОДА провів нараду з питання підготовки та проведення фіналу чемпіонату України з кільцевих перегонів. За результатами наради дано доручення щодо погодження робочого плану підготовки та проведення фінальних змагань.

● 29 серпня в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ щодо підготовки дітей соціально вразливих категорій до нового навчального року. Поінформовано про стан виконання у регіоні соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України».

● 28 серпня увечері у Полтаві  заступник голови ОДА Б.Галушко провів пряму «гарячу телефонну» лінію. Звернення мешканців краю стосувалися сфери пенсійного забезпечення та соціального захисту.

● 29 серпня у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко на виконання у регіоні завдань та соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, провів нараду з питань облаштування спортивного майданчика в парковій зоні поблизу Будинку культури залізничників у м. Полтаві.


● 28 серпня у Полтаві за участі голови ОДА О.Удовіченка, заступника голови облради В.Марченка, заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Розглянуто питання про роботу обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі у частині використання коштів обласного бюджету; про фінансово-майновий стан комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»; про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки; про результати засідання конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад області.

● 28 серпня у Полтаві за участі голови облдержадміністрації О.Удовіченка, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиці, керівників структурних підрозділів ОДА, засобів масової інформації відбулося засідання комісії з питань проведення органами виконавчої влади інформаційно-роз'яснювальної роботи в області. Обговорено заходи щодо покращення інформування широкої громадськості про реалізацію в області соціальних ініціатив Президента України В.Януковича, здобутки краю в економічній, соціальній, гуманітарній сферах, діяльність органів влади тощо. Дано відповідні доручення.

● 28 серпня у Полтаві за участі першого заступника голови обласної ради В.Онищенка, заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка  відбулася презентація книги про Полтавську обласну філармонію, культурологічного та краєзнавчого видання, створеного з нагоди 70-річчя від дня заснування закладу у рамках шкільного навчального курсу «Історія Полтавщини». На прес-конференції, присвяченій цій події, зазначено, що питанням збереження духовної спадщини приділяється велика увага на рівні держави, зокрема, на цьому наголошує Президент України В.Янукович у своїх соціальних ініціативах.

●  28 серпня у Полтаві заступник голови ОДА В.Шадчнєв провів нараду з туристичними фірмами, які надають послуги внутрішнього туризму, щодо використання у навчальному процесі екскурсійних маршрутів,  пов'язаних з вивченням історичного минулого України. Акцентовано увагу на належному виконанні у регіоні завдань Президента України В.Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

● 28 серпня у Полтаві заступник голови ОДА В.Шадчнєв провів нараду з питання «Про підбиття підсумків проведення засідання конкурсного комітету при облдержадміністрації з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області».

● 28 серпня у Полтавському районі на базі КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка  відбулося відкриття командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное. Актуалізовано питання популяризації у регіоні здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти-майбутнє України». Довідково: навчально-тренувальна база КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» введена в експлуатацію у 2011 році. За 2011-2012 роки на спортивній базі проведено десять чемпіонатів державного значення, шість з них у 2012 році. У 2011 році тут свої тренування проводив олімпійський чемпіон 2012 року  Юрій Чабан.


● 27 серпня у Полтаві за участі голови облдержадміністрації О.Удовіченка, голови обласної ради І.Момота відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. Розглянуто питання про хід виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на    2013 рік; забезпечення дотримання законодавства про державну службу, запобігання і протидію корупції та виконання завдань відповідно до Указу Президента України від 24.05.2013 № 307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території»; про стан свободи слова в області. Поінформовано, що цього року на розвиток сільських населених пунктів  Полтавської області спрямовано майже 90 млн. грн.  Кошти передбачено спеціальною Програмою розвитку та підтримки сільських населених пунктів, яку на рівні держави ініціював Президент України В.Янукович.

● 27 серпня у Полтаві за участі першого заступника голови ОДА В.Животенка відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом осіб із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів війни, військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, для відселення їх із населених пунктів військових гарнізонів.

● 24 серпня у Полтаві з нагоди 22-ї річниці незалежності України за участі першого заступника голови ОДА В.Животенка, заступника голови обласної ради В.Марченка, міського голови О.Мамая, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств,  установ, партійних та громадських організацій, духовенства, ЗМІ (до 2 тис. осіб) відбулися покладання квітів до пам'ятників Т.Г.Шевченку та Українським загиблим козакам, урочистий мітинг, вручення премії  ім. С.Величка.

● 27 серпня в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ з питань реалізації в області завдань Президента України В.Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року. Актуалізовано питання виконання у регіоні нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

● 24 серпня у с.Великі Сорочинці з нагоди 22-ї річниці незалежності України відбулися урочистості «День Незалежності на Сорочинському ярмарку», у яких взяв участь заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко. відкриваючи захід, він наголосив, що ярмарок є яскравим свідченням виконання у регіоні вимог Президента України В.Януковича щодо продовольчої безпеки населення, основа якої – розвинута аграрна інфраструктура.


● 22 серпня у Полтаві  з нагоди 22-ї річниці незалежності України за участі голови облдержадміністрації О.Удовіченка, голови  обласної ради І.Момота, секретаря Полтавської міськради О.Деркач, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств,  установ, партійних та громадських організацій, духовенства, ЗМІ (640 осіб) відбулись урочисті збори та святковий концерт. У своїй доповіді О.Удовіченко наголосив, що українці все більше усвідомлюють логіку і необхідність змін, які ініціював Президент України Віктор Янукович, у країні панує стабільна, ділова обстановка, все більш злагодженішим стає  ритм суспільного життя. Відзначено успіхи області у економічній, соціальній, гуманітарній сферах. Кращим керівникам та працівникам підприємств, установ та організацій області вручено державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому.

● 22 серпня у Полтаві за участі заступника голови ОДА Б.Галушко відбулося урочисте відкриття Консультаційного центру Управління ДСНС України у Полтавській області. Центр створено з метою забезпечення населення своєчасною, достовірною та повною інформацією про діяльність Державної служби України з надзвичайних ситуацій, забезпечення якості та доступності адміністративних послуг для громадян, участі у формуванні громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки, надання інформації населенню щодо прав та обов'язків громадян України у сфері цивільного захисту, інформаційно-просвітницької роботи серед населення та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

● 21 серпня заступник голови Полтавської ОДА О.Коваль провів пряму «гарячу» телефонну лінію. Звернення мешканців краю стосувалися сфери пенсійного забезпечення та соціального захисту.

● 21 серпня  у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль взяв участь у   прямому ефірі радіопередачі «На благо громади» ОДТРК «Лтава». Поінформовано про хід виконання у регіоні завдань Президента України В.Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

● 21 серпня у м.Комсомольськ за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулося урочисте відкриття              ХІІI Міжнародного фольклорного  фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Актуалізовано питання виконання у регіоні завдань і соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини.

● 22 серпня у Полтаві у рамках реалізації у регіоні завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо належного  відзначення 1025-річчя Хрещення Київської  Русі за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка, Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, науковців, представників громадськості, духовенства та ЗМІ відбувся урочистий акт передачі Полтавською єпархією УПЦ факсимільного видання Пересопницького Євангелія Полтавському краєзнавчому музею.

● 21 серпня у Полтаві за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.Перепелиці, начальника Головного управління юстиції у Полтавській області Т.Колотілової, представників структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів органів виконавчої влади, науковців, представників Громадської ради при ОДА, обласних правозахисних і молодіжних громадських організацій, ЗМІ відбулося засідання круглого столу на тему: «Становлення української державності та шляхи її удосконалення на сучасному етапі». Відбулася дискусія про конкретні шляхи удосконалення української державності на сучасному етапі. Прийнято резолюцію про співпрацю органів державної влади та громадськості.


● 21 серпня у Полтаві голова облдержадміністрації О.Удовіченко спільно з головою обласної ради І.Момотом провів робочу зустріч з обласним управляючим Великотирновської області Республіки Болгарія паном           Георгієм Рачевим. Обговорено стан та перспективи розвитку співробітництва Полтавської області з Республікою Болгарія. Підписано Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Полтавською обласною державною адміністрацією України та адміністрацією Великотирновської області Республіки Болгарія, що сприятиме реалізації у регіоні завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави. Довідково: зовнішньоторговельний оборот товарів Полтавщини з Болгарією за підсумками січня-травня 2013 року складає 3,48 млн. дол. США. Обсяг експорту товарів становить 0,69 млн. дол. США, імпорту - 2,79 млн. дол. США.

● 21 серпня у Полтаві голова облдержадміністрації О.Удовіченко спільно з головою обласної ради І.Момотом, першим заступником голови ОДА В.Животенком під час урочистої церемонії  введення в експлуатацію житлового будинку по вул. Фурманова, 8-б у м. Полтаві вручили символічні ордери 9 родинам, які за допомогою державної програми забезпечення молоді житлом, отримали у цьому будинку квартири. О.Удовіченко під час виступу актуалізував питання виконання у регіоні завдань Президента України В.Януковича щодо розвитку будівельної галузі та залучення державних коштів в рамках реалізації програми забезпечення молоді житлом.

● 21 серпня у Полтаві за участі голови облдержадміністрації О.Удовіченка, голови обласної ради І.Момота, заступника голови ОДА О.Коваля відбулася обласна педагогічна конференція «Педагогічні аспекти  підвищення якості освіти: здобутки та завдання». Загальноосвітнім школам Полтавщини вручено сертифікати на навчально-комп'ютерні та інтерактивні комплекси. У рамках Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на      2011-2015 роки придбано 25 навчально-комп'ютерних комплексів та 15 кабінетів фізики-хімії. Актуалізовано завдання Президента України В.Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

●  21 серпня у Полтаві заступник голови ОДА О.Адамович провела робочу зустріч з радником Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні доктором Ансгаром Ашфальк. Обговорено стан та перспективи розвитку співробітництва Полтавської області з Федеративною Республікою Німеччина. Збільшення зовнішньоторговельного обороту товарів Полтавської області з Федеративною Республікою Німеччина сприятиме реалізації у регіоні завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави.

Довідково: зовнішньоторговельний оборот товарів Полтавщини з Німеччиною за підсумками минулого року склав 145,68 млн. дол. США. Обсяг експорту товарів становив 52,45 млн. дол. США, імпорту - 93,23 млн. дол. США.

● 21 серпня у Полтаві заступник голови ОДА Б.Галушко провів нараду в з питання «Про заходи, що вживаються в області по спрощенню та прискоренню процедури приєднання до електромереж електроустановок виробників та споживачів на виконання п.92 Національного плану дій на 2013 рік в рамках доручень Президента України В.Януковича щодо забезпечення енергетичної незалежності держави». Актуалізовано питання виконання в регіоні Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентно-спроможна економіка, ефективна держава».

● 21 серпня в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ з нагоди участі молоді Полтавщини у VII Всеукраїнському фестивалі молодіжних загонів «Ми працею славимо тебе, Україно!». Поінформовано, що з прийняттям Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді» в Україні відроджено рух студентських, учнівських та волонтерських трудових загонів. Сьогодні в Полтавській області на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», справу відродження патріотичного руху студентської та учнівської молоді взяли на себе відділ у справах сім'ї та молоді облдержадміністрацій та КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради.

●  21 серпня у Полтаві заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко  взяв участь у відкритті документальної виставки з нагоди 22-ї річниці незалежності України у Полтавському краєзнавчому музеї. На виставці представлено документи і матеріали Державного архіву Полтавської області та Полтавського краєзнавчого музею другої половини 1980-х початку 1990х років; документи останніх років, що розповідають про соціально-економічні та соціальні досягнення краю на сучасному етапі.

● 21 серпня у с. Великі Сорочинці (Мирогродський р-н.) у рамках Ділової програми Національного Сорочинського ярмарку відбулося виїзне засідання Громадської ради при облдержадміністрації з питань розвитку громадянського суспільства та виконання в регіоні завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо розвитку інфраструктури міст та районів Полтавської області. Розглянуто також питання «Про стан виконання обласного бюджету у 2013 році та прогнози на IV  квартал 2013 р.»


● 20 серпня у с. Великі Сорочинці Миргородського району урочисто відкрито Національний Сорочинський ярмарок. В урочистій церемонії взяли участь Віце-прем'єр-міністр України О.Вілкул, Міністр молоді та спорту України Р.Сафіуллін, голова облдержадміністрації О.Удовіченко,  голова обласної ради І.Момот, заступники голови облдержадміністрації, керівник проекту «Сорочинський ярмарок» С.Свищева, керівники районів області, представники дипломатичних місій країн близького і далекого зарубіжжя. По завершенні церемонії відкриття голова облдержадміністрації О.Удовіченко дав інтерв'ю  журналістам центральних та місцевих мас-медіа. На відкритих сценах та майданчиках розпочалися виступи художніх колективів Полтавщини, областей України та колективів країн-учасниць фестивалю.


● 13 серпня у Полтаві в. о. голови ОДА В.Животенко провів нараду з питань виконання прогнозних показників будівництва житла на території області. Зазначено, що за січень-червень 2013 року обсяг прийнятого в експлуатацію житла становить 59,2 тис. кв. метрів загальної площі, що на 88,1% більше відносно відповідних показників минулого року. Розглянуто стан реалізації житлових програм в області. На цей час підписано 23 кредитні угоди між позичальниками та банківськими установами за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, 8 угод за програмою будівництва доступного житла за 30-відсотковою державною підтримкою та 14 кредитних угод за програмою молодіжного житлового будівництва. Акцентовано увагу на практичній реалізації в регіоні Програми Президента України «Україна для людей» та Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

● 13 серпня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів селекторну нараду з головами райдержадміністрацій з питань підготовки закладів освіти області до нового навчального року. Розглянуто питання виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України».

● 13 серпня у Полтаві заступник голови ОДА Б.Галушко провів нараду з питань доопрацювання та підготовки до подання в Держенергоефективності України проектів для участі в конкурсному відборі.  Зокрема, поінформовано, що на виконання Плану заходів на 2011-2015 роки щодо реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2030 року на підприємствах житлово-комунального господарства м. Миргород у 2012 році зекономлено 156 тонн умовного палива за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів, що є важливим кроком реалізації у регіонах завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави.

● 13 серпня в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови-керівник апарату ОДА В.Пархоменко провів прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ щодо підсумків виступу спортсменів області на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх у м. Софії (Болгарія). Поінформовано, що представники Полтавщини вибороли 1 золоту, 4 срібні та 6 бронзових медалей. В.Пархоменко наголосив, що розвиток спорту, підтримка здорового способу життя та будівництво спортивної інфраструктури є одним із пріоритетних завдань Президента України В.Януковича, які реалізовуються в регіоні.

● 13 серпня у Полтаві заступник голови ОДА В.Шадчнєв провів засідання конкурсного комітету при облдержадміністрації з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

● 13 серпня заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко у ході робочої поїздки до районів області ознайомився зі станом виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», зокрема, підготовкою дітей із сімей соціально незахищених категорій до нового навчального року.


● 9 серпня у Шишацькому районі під патронатом Міністра молоді та спорту України, члена Політради Партії регіонів Р.Сафіулліна та за участі голови Полтавської обласної ради І.Момота, заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулося урочисте закриття ХІ обласного турніру з футболу «Шишацький Кубок». Р.Сафіуллін, вітаючи його учасників, відзначив, що ці змагання значимі для людей, тому й надалі їх будуть організовувати та проводити на полтавській землі. І.Момот наголосив, що «Шишацький кубок» вже переріс себе – вийшов за межі спортивних змагань і став масштабним святом для жителів усієї області. У своєму виступі В.Пархоменко актуалізував питання реалізації завдань та соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо комплексного розвитку сільських населених пунктів, створення умов для всебічного розвитку дитини, організації оздоровлення та відпочинку сільських дітей. Відбулося нагородження команд-призерів.

● 12 серпня  у Полтаві за участі заступника голови-керівника апарату ОДА В.Пархоменка відбулося засідання «круглого столу» в рамках проекту Студреспубліка-2013 на тему: «Майбутнє від мрії до реального плану дій». Актуалізовано питання виконання у регіоні Програми Президента України В.Януковича «Україна для людей» та впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

● 12 серпня в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови ОДА Б.Галушко провів прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ щодо поточних питань роботи галузей. Поінформовано про стан виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

● 12 серпня  у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль за участі керівників причетних структурних підрозділів ОДА провів нараду з питань виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо створення в області умов для розвитку обдарованих дітей, роботи оздоровчих літніх шкіл для обдарованих дітей. Поінформовано, що в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» влітку поточного року організовано навчання та оздоровлення 525 дітей, у навчально-оздоровчом комплексі «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка протягом 2012-2013 навчального року пройшли навчання та оздоровилися 1260 учнів, в тому числі 225 дітей влітку.

● 11 серпня на Полтавщині на позачергових виборах до місцевих рад обрано: депутатом Миргородської районної ради В.Кульченка, 1966 р.н., директора Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; депутатом Крутобалківської сільської ради Новосанжарського району –  Г.Мазан, 1977  р.н.,  заступника  директора  Крутобалківської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів з  навчально-виховної  роботи; депутатом Харківцівської сільської ради Лохвицького району –  В.Головню, 1971 р.н., бухгалтера-диспетчера ТОВ «Ранок».  Всі обрані – члени ПР.


● 9 серпня заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко у ході робочої поїздки до районів області ознайомився зі станом виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», зокрема, підготовкою дітей із сімей соціально незахищених категорій до нового навчального року.

● 9 серпня  у Полтаві за участі заступника голови Полтавської ОДА Б.Галушка відбулося засідання розширеної колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області щодо підбиття підсумків роботи за перше півріччя 2013 року.

● 8 серпня заступник голови Полтавської ОДА В.Замикула у ході робочої поїздки до Котелевського району ознайомився з практичним досвідом реалізації на території району пріоритетних напрямів соціального розвиту сільських територій та розвитку агропромислового комплексу. Під час зустрічей у трудових колективах актуалізовано питання реалізації завдань та соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо комплексного розвитку сільських населених пунктів, створення умов для всебічного розвитку дитини, організації оздоровлення та відпочинку сільських дітей.

● 8 серпня у м.Кобеляки (Полтавська обл.) за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та Кобеляцької міської ради на виконання заходів Комплексної програми  сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки у рамках реалізації конкурсного проекту «Відкрита Полтавщина: програма залучення інститутів громадянського суспільства Полтавської області до заходів Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», відповідно до доручень Президента України щодо підвищення уваги органів влади до питань, порушених у зверненнях громадян, громадською організацією «Аналітичний центр «Бюро економічних та соціальних досліджень» проведено семінар для представників громадських організацій з питань впровадження електронного урядування. Учасники семінару ознайомилися з практикою впровадження реформ у сфері державного управління та місцевого самоврядування щодо надання електронних, адміністративних послуг, запровадження діалогу між громадськістю та владою шляхом впровадження електронного урядування.

 ● 8 серпня  у Полтаві заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко взяв участь у вечірньому прямому ефірі телепередачі «Виконавча влада: щоденні будні» на ОДТРК «Лтава» щодо вирішення питань громадян, які звернулися до Глави держави у рамках проекту «Діалог з країною». Поінформовано, що за січень-липень 2013 року до ОДА з Адміністрації Президента України надійшло 366 звернень від мешканців області, що становить 16,2% від загальної кількості (2254). Актуалізовано завдання Президента України В.Януковича щодо необхідності модернізації всієї системи роботи із зверненнями громадян у країні, її осучаснення, наближення до найкращих європейських стандартів.


● 8 серпня у Полтаві  в. о. голови ОДА В.Животенко провів засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з питань підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року. Поінформовано, що на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», зокрема, підготовки матеріально-технічної бази загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів до нового навчального року та осінньо-зимового періоду  бюджетами міст та районів області передбачено більше 28,8 млн. грн., станом на 02.08.2013 року із названої загальної суми профінансовано 6,1 млн. грн.

● 8 серпня  у Полтаві заступник голови ОДА Б.Галушко провів нараду з питань підбиття підсумків роботи паливно-енергетичного комплексу області за перше півріччя 2013 року.

● 8 серпня заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко у ході робочої поїздки до районів області ознайомився зі станом виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», зокрема, підготовкою дітей із сімей соціально незахищених категорій до нового навчального року.

● 8 серпня у Полтаві заступник голови Полтавської ОДА В.Шадчнєв ознайомився з порядком надання адміністративних послуг відділеннями Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Поінформовано, що через 234 поштові відділення «Укрпошта» надається більше 40 адміністративних послуг, станом на 01.08.2013 прийнято 50 звернень. Актуалізовано питання реалізації завдань Президента України щодо ретельного розгляду кожного проблемного питання, порушеного громадянами у зверненнях до органів виконавчої влади та Глави держави.

● 7 серпня  у Полтаві заступник голови Полтавської ОДА О.Коваль провів постійно діючу пряму телефонну лінію. Звернення мешканців краю стосувалися питань охорони здоров'я та соціального захисту.

● 7 серпня  у Полтаві за участі заступника голови Полтавської ОДА В.Замикули відповідно до доручень Міністра аграрної політики та продовольства України М.В.Присяжнюка відбулося засідання робочої групи з питань координації роботи Школи інноваційних технологій в тваринництві. Актуалізовано питання виконання програми економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема, підвищення кваліфікації головних агрономів сільськогосподарських підприємств, головних зоотехніків, проведення семінарів, конференцій, круглих столів, надання консультативних послуг з питань тваринництва спеціалістами провідних світових компаній, практичні семінари, направлення на практику студентів Полтавщини у передові господарства області.

● 7 серпня  у Полтаві заступник голови Полтавської ОДА В.Замикула взяв участь у  прямому ефірі радіопередачі «На благо громади» ОДТРК «Лтава». Поінформовано про підсумки жнив, отриманий урожай становить 1 млн. 535 тис.тонн зерна, середня урожайність склала 38,3 ц/га. Окреслено коло питань з підготовки до посіву озимих під урожай 2014 року. Наголошено, що у відповідності до доручень Президента України щодо підвищення уваги органів влади до питань, порушених у зверненнях громадян, в області проведена велика робота щодо вирішення проблемних питань пов'язаних з упорядкуванням мисливських угідь.


● 7 серпня  у Полтаві в.о.голови ОДА Ф.Животенко за участі керівників представників причетних структурних підрозділів ОДА провів нараду з питань укладення договорів та розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ.

● 7 серпня заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко за участі причетних структурних підрозділів облдержадміністрації провів виїзну нараду з вирішення питань організації та проведення урочистих заходів з нагоди 1025-річчя заснування м.Лубен.

● 7 серпня заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко у ході робочої поїздки до Пирятинського, Гребінківського та Лубенського районів ознайомився зі станом виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», зокрема, підготовкою дітей, які виховуються в соціально-вразливих сім'ях та у спеціалізованих закладах, до нового навчального року та осінньо-зимового сезону 2013-2014 року.

● 7 серпня заступник голови Полтавської ОДА В.Шадчнєв за участі причетних структурних підрозділів облдержадміністрації провів нараду з питань проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

● 6 серпня заступник голови Полтавської ОДА  В.Замикула здійснив робочу поїздку до с.Великі Сорочинці Миргородського району з метою координації роботи з підготовки до представлення агропромислового комплексу Полтавської області на Національному Сорочинському ярмарку.

● 6 серпня у м.Полтава заступник голови ОДА О.Коваль з метою ознайомлення зі станом виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України» у ході інспектування загальноосвітніх шкіл обласного центру перевірив стан їх підготовки до організованого початку нового 2013-2014 навчального року та опалювального сезону.


● 6 серпня у Полтаві  за участі заступника голови ОДА Б.Галушка відбулося засідання обласної комісії з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві, де розглянуто питання зміни тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у м.Полтава та  на послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються Полтавським КАТП -1628.

● 6 серпня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду з питань підготовки закладів освіти області до організованого початку нового 2013/2014 навчального року та опалювального сезону. Розглянуто стан реалізації в області соціальних ініціатив Президента України та ряд актуальних питань роботи освітньої галузі, виконання доручення Уряду щодо впровадження системи електронної реєстрації дітей для подальшого влаштування їх у дитячі садочки.

● 6 серпня у Полтаві заступник голови ОДА О.Коваль провів нараду щодо стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Констатовано, що продовжує залишатися складною ситуація з погашенням зарплатних боргів на підприємствах державної форми власності, які станом на 01.08.2013 заборгували 8,7 млн.грн. (близько 70% в загальнообласній заборгованості), з них заборгованість підприємств паливно-енергетичного комплексу області складає 3,4 млн.грн. За результатами наради дані відповідні доручення.

● 6 серпня в ОКІА «Новини Полтавщини» директор  Департаменту  інформаційної  діяльності  та  комунікацій з громадськістю ОДА М.Перепелиця провів прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ щодо виконання  в регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян, які звернулися до Глави держави у рамках проекту «Діалог з країною». Поінформовано, що потягом 12 – 22 лютого 2013 року на багатофункціональний телефонний номер державної установи «Урядовий контактний центр» у рамках проекту «Діалог з країною» надійшло 21 162 дзвінки, у тому числі було зареєстровано 16 438 звернень. Наголошено, що особлива увага приділяється реалізації завдань Президента України щодо ретельного розгляду кожного проблемного питання та забезпечення з боку влади належної допомоги людям з усіх звернень.

● 25 липня голова Диканської РДА Ю.Оніщенко взяв участь у вечірньому прямому телеефірі програми ОДТРК «Лтава» «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду. Диканський район». Під час ефіру поінформовано про роботу зі зверненнями громадян, вирішення питань у рамках виконання  в регіонах завдань і доручень Президента України щодо розгляду звернень громадян до Глави держави у рамках проекту «Діалог з країною». 


● 5 серпня у Полтаві  в. о. голови ОДА В.Животенко провів нараду щодо забезпечення житлом осіб з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнів інтернаціоналістів, інвалідів війни та військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, для відселення їх із закритих та віддалених населених пунктів військових гарнізонів. Актуалізовано політику Президента України В.Януковича щодо реалізації в регіоні завдань у сфері житлового будівництва.

● 4 серпня у смт Котельва за участі заступника голови ОДА Б.Галушка, голови РДА, Героя України Т.Корост, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівників сільськогосподарських підприємств району, місцевих мешканців відбулося районне Свято врожаю. У виступах керівників області та району акцентовано увагу на заходах, які здійснюють Президент України, Уряд, місцеві органи влади щодо розвитку сільськогосподарського виробництва, сільських населених пунктів, забезпечення добробуту людей. Свято пройшло в теплій родинній обстановці, сприяло утвердженню позитивного іміджу влади.

● 2 серпня заступник голови Полтавської ОДА Б.Галушко у ході робочої поїздки до Чорнухинського району ознайомився зі станом виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», зокрема, підготовки закладів освіти до  роботи в осінньо-зимовий період в частині виконання  доручення Прем'єр-міністра України М.Азарова місцевим адміністраціям щодо облаштування внутрішніх шкільних туалетів у навчальних закладах, де вони відсутні. За результатами поїздки дано відповідні доручення керівництву місцевої райдержадміністрації.


● 2 серпня у Полтаві  в. о. голови ОДА В.Животенко провів нараду щодо стану  виплати заробітної плати на підприємствах будівельної галузі області. Констатовано погашення на 93%  існуючої з початку року заборгованості на економічно активних підприємствах (500 тис. грн.).   Також доручено вжити дієвих заходів щодо прискорення погашення заборгованості  на підприємствах-банктутах будівельної галузі (близько 400 тис. грн.).

● 1 серпня  в. о. голови Полтавської ОДА В.Животенко взяв участь у прямому телеефірі програми «Виконавча влада: щоденні будні» ОДТРК «Лтава». Поінформовано про заходи підприємств  ЖКГ області щодо підготовки  до майбутнього опалювального сезону. Також йшлося про стан розрахунків підприємств за спожиті енергоносії, скорочення споживання природного газу та заміщення його альтернативними видами палива. Актуалізовано ситуацію в будівельній галузі області, зокрема, успішне введення в дію об'єктів соціальної сфери, ефективне погашення зарплатних боргів будівельникам, перспективи розвитку будівельної галузі у поточному та наступному роках. Акцентовано увагу на державній житловій політиці, надано роз'яснення щодо механізмів здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом.

● 2 серпня у Полтаві  заступник голови ОДА В.Шадчнєв провів особистий прийом громадян. Клопотання заявників стосувалися сфери транспортних перевезень в регіоні та інформатизації.

● 1 серпня у м.Миргород за участі заступника голови ОДА В.Шадчнєва відбулася нарада з питань підготовки проведення у жовтні цього року у м.Миргород Міжнародного бізнес-турсалону та виставки «Полтавщина-2013». Визначено місця проведення запланованих заходів, зокрема, презентаційної виставки районів і міст Полтавщини, інших регіонів України та іноземних держав, концерту творчих колективів, спортивно-розважальних програм, панельних дискусій, прес-конференцій тощо.

● 2 серпня у Полтаві  директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю ОДА М.Перепелиця зустрівся з новопризначеним старшим пресвітером релігійної громади Церкви Адвентистів сьомого дня в області. Йшлося про ймовірну співпрацю з метою подальшої активізації зусиль громадськості задля її дієвої участі у реалізації державної політики, відродження духовності, актуалізації вічних моральних цінностей.

● 1 серпня заступник голови-керівника апарату Полтавської ОДА В.Пархоменко з метою перевірки виконання стану реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України» у ході робочої поїздки до Великобогачанського, Шишацького та Миргородського районів ознайомився зі станом оздоровлення дітей у місцевих оздоровчих закладах, зустрівся  з їх трудовими колективами, вивчив стан підготовки урочистого закриття «Шишацького кубку».


● 1 серпня  у Полтаві  в. о. голови ОДА В.Животенко провів засідання координаційної ради з контролю за виконанням заходів щодо підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року. Проаналізовано стан підготовки до роботи у новому опалювальному сезоні 95 котелень та теплогенераторних, що перебувають на балансі ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та житлово-комунального господарства, у т. ч. відомчого, Решетилівського і Карлівського районів та м.Карлівка. В.Животенком акцентовано увагу на існуючих проблемних питаннях та напрямах їх вирішення, зокрема, максимальному використанні потенціалу будівельної галузі для капремонту інфраструктурних мереж ЖКГ з повною заміною всього технологічного обладнання, скороченні непродуктивних втрат теплової енергії при транспортуванні шляхом виведення із експлуатації безгосподарських теплових мереж та інших.