Календар оновлень:

Новини:12.01.2018, 15:32
Анонси:08.12.2017, 11:33
Статті:26.10.2016, 14:56
  
Останнє оновлення: 12.01.2018, 15:32
 

ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та відзначення в області Дня захисника України

11.10.2016, 15:49

ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації

М.І. Білокінь

« 04 » жовтня 2016 року

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення в області Дня захисника України

1. Провести у м. Полтаві, інших населених пунктах області урочисті мітинги, виставки військової техніки, покладання квітів до меморіалів загиблим воїнам за участю військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників Революції гідності, ветеранів війни та військової служби, членів сімей загиблих (померлих) воїнів, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, молоді (за окремими планами).

14 жовтня 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації, організаційний відділ апарату облдержадміністрації, відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми спільно з обласними організаціями ветеранів війни та АТО.

2. Провести зустрічі керівників області, міст, районів із представниками громадських об’єднань ветеранів війни та військової служби, учасниками антитерористичної операції і членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях (за окремими планами).

До 14 жовтня 2016 року

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Управлін-ня культури облдержадміністрації, організацій-ний відділ апарату облдержадміністрації, відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми спільно з обласними організаціями ветеранів війни та АТО.

3. Звернутися до релігійних організацій області із пропозицією провести 14 жовтня 2016 року за участю капеланів панахиди за загиблими та молебні за захисників України.

До 14 жовтня 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

4. Забезпечити проведення комплексу тематичних інформаційно-просвітницьких заходів у навчальних закладах, позашкільних закладах для дітей та молоді («круглі столи», бесіди, лекції, конференції, семінари, конкурси малюнків, благодійні акції, виставки тематичної літератури у шкільних бібліотеках тощо) за участю ветеранів війни та військової служби, учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників українського визвольного руху.

До 14 жовтня 2016 року

Департамент освіти і науки облдержадмініст-рації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

5. Забезпечити проведення у закладах культури тематичних заходів. Поновити експозиції, стенди музеїв області новими матеріалами про учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників українського визвольного руху.

До 14 жовтня 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадмініст-рації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

6. Забезпечити відвідування і привітання ветеранів війни та військової служби, військовослужбовців, інвалідів війни, учасників бойових дій, які перебувають у закладах соціального захисту населення, госпіталях для ветеранів війни, медичних, санаторних і реабілітаційних закладах, сімей загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, а також вшанування солдатських матерів і дружин.

До 14 жовтня 2016 року

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми спільно з місцевими осередками громадських об’єднань ветеранів війни та АТО.

7. Забезпечити громадський порядок та безпеку громадян під час проведення масових заходів з нагоди Дня захисника України.

14 жовтня 2016 року

Відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

8. Забезпечити приведення у належний стан та упорядкування прилеглих територій пам’ятників, меморіалів, обелісків, пам’ятних дощок і знаків, місць поховань, пов’язаних з увічненням пам’яті загиблих захисників рідної землі, яки загинули у боротьбі за здобуття державності, незалежності та територіальної цілісності України.

До 14 жовтня 2016 року

Управління житлово-комунального господар-ства облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Управління культури облдержадміністрації, райдерж-адміністрації, міськвиконкоми.

9. Організувати показ документальних і художніх фільмів на воєнну та патріотичну тематику, передбачивши їх перегляд ветеранами війни, дітьми, молоддю.

До 14 жовтня 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадмініст-рації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмініст-рації.

10. Надавати безкоштовну консультативну допомогу з питань соціального захисту ветеранам війни та військової служби, учасниками українського визвольного руху та учасниками бойових дій і антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. Направляти інформаційні листи щодо змін в законодавстві громадським організаціям інвалідів та ветеранів війни.

Постійно

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

11. Сприяти громадським об’єднанням, у тому числі волонтерським організаціям, у здійсненні ними статутної діяльності, пов’язаної з проведенням заходів, присвячених Дню захисника України, надання допомоги в організації відвідування громадянами місць поховань загиблих.

Постійно

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Управління культури облдержадміністрації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

12. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань життя захисників України, розміщення в засобах масової інформації відповідних матеріалів, створення тематичних медіа-проектів.

Протягом року

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмініст-рації спільно з філією Національної телекомпанії України «Полтавська регіональна дирекція «Лтава», райдержадміністрації, міськвиконкоми.

Директор Департаменту інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації В.Г. Штефан