Календар оновлень:

Новини:12.01.2018, 15:32
Анонси:08.12.2017, 11:33
Статті:26.10.2016, 14:56
  
Останнє оновлення: 12.01.2018, 15:32
 

План заходів з підготовки та відзначення у 2016 році в області Дня визволення України від нацистських окупантів

26.10.2016, 14:51

ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації

М.І. Білокінь

« » жовтня 2016 року

План заходів

з підготовки та відзначення у 2016 році в області Дня визволення України від нацистських окупантів

1. Забезпечити проведення у м. Полтава, інших населених пунктах області тематичних меморіальних, урочистих заходів за участю представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, молоді, духовенства.

28 жовтня 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, організаційний відділ апарату облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади спільно з обласними організаціями ветеранів.

2. Забезпечити проведення у начальних закладах та закладах культури області тематичних інформаційно-просвітницьких заходів („круглі столи”, бесіди, лекції, конференції, семінари, конкурси малюнків, благодійні акції, виставки тематичної літератури тощо) за участю ветеранів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Жовтень 2016 року

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Управління культури облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, райдерж-адміністрації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади.

3. Продовжити роботу пошукових загонів з метою встановлення і уточнення прізвищ воїнів, полеглих у боях за визволення краю, виявлення місць поховань 1941-1945 років.

Протягом 2016 року

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, райдержадмі-ністрації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади.

4. Поновити тематичні експозиції у шкільних музеях матеріалами та документами, пов’язаними з історією перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Жовтень 2016 року

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, райдержадмініст-рації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади.

5. Організувати відвідування та привітання ветеранів війни, які перебувають у госпіталях, лікарнях, будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних будинках, пансіонатах для ветеранів війни і праці.

До 28 жовтня

2016 року

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, Департамент соціального захисту облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації спільно з місцевими осередками громадських об’єднань.

6. Забезпечити приведення у належний стан та упорядкування прилеглих територій пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних дощок і знаків, місць поховань, пов’язаних з увічненням пам’яті загиблих воїнів, підпільників, мирних жителів, які стали жертвами нацизму.

Протягом 2016 року

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Управління культури облдержадміністрації, райдержадмі-ністрації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади спільно з ветеранськими організаціями.

7. Поновити тематичні експозиції, стенди музеїв області, поповнити їх новими матеріалами про внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Жовтень 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади.

8. Організувати показ документальних і художніх фільмів на воєнну тематику, передбачивши їх перегляд ветеранами війни, дітьми, молоддю.

Протягом 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з ветеранськими організаціями.

9. Надавати безкоштовну консультативну допомогу з питань соціального захисту ветеранів Другої світової війни. Направляти інформаційні листи щодо змін в законодавстві громадським організаціям інвалідів та ветеранів.

Протягом 2016 року

Департамент соціального захисту облдержадміністрації.

10. Забезпечити діяльність „соціальних офісів” при територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян для надання юридичних та інформаційних послуг.

Протягом 2016 року

Департамент соціального захисту облдержадміністрації.

11. Проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів війни та виявляти тих, хто потребує соціальних послуг. Продовжити практику надання їм грошової та натуральної допомоги за рахунок коштів місцевих бюджетів, спонсорських коштів.

Протягом 2016 року

Департамент соціального захисту облдержадміністрації, райдержадмініст-рації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади.

12. Звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести у храмах області панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників Вітчизни.

До 28 жовтня 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади.

13. Вжити заходів щодо запобігання актам вандалізму та руйнування військових меморіалів, пам’ятників та місць поховань осіб, які загинули під час Другої світової війни 1939-1945 років.

Протягом 2016 року

відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

14. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань життя ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, архівних матеріалів, спогадів учасників та очевидців подій Другої світової війни, створення відповідних інформаційних проектів.

Протягом 2016 року

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдерж-адміністрації спільно з філією Національної телекомпанії України „Полтавська регіональна дирекція „Лтава”, Державний архів Полтавської області, райдерж-адміністрації, міськвиконкоми.

Директор Департаменту інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації В.Г. Штефан

Дахно Інна Олександрівна

2-90-81