Календар оновлень:

Новини:12.01.2018, 15:32
Анонси:08.12.2017, 11:33
Статті:26.10.2016, 14:56
  
Останнє оновлення: 12.01.2018, 15:32
 

ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та відзначення у 2016 році в області Дня Гідності та Свободи

26.10.2016, 14:56

ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації

М.І. Білокінь

« 21 » жовтня 2016 року

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення у 2016 році в області Дня Гідності та Свободи

1. Забезпечити проведення в обласному та районних центрах, населених пунктах області меморіальних, урочистих та культурно-мистецьких заходів за участю представників органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, представників громадських об’єднань, волонтерських рухів, молоді, духовенства.

21 листопада 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, організаційний відділ апарату облдерж-адміністрації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

2. Забезпечити проведення в м. Полтава до Дня Гідності та Свободи Народного Віче біля пам’ятника Івану Мазепі, молебню за Україну, ходи та покладання квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні у м. Полтава (за окремим планом).

21 листопада 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, організаційний відділ апарату облдерж-адміністрації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Полтавський міськвиконком спільно з релігійними організаціями.

3. Забезпечити благоустрій та упорядкування меморіалів, пам’ятних знаків, місць поховань загиблих під час Революції Гідності, борців за незалежність України у ХХ столітті, воїнів, полеглих у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, а також прилеглих територій.

Листопад 2016 року

Управління житлово-комунального господар-ства, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

4. Провести в населених пунктах богослужіння на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Листопад 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми спільно з релігійними організаціями.

5. Організувати тематичні експозиції та виставки в музейних закладах області.

Листопад 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

6. Організувати тематичну виставку документів та друкованих видань.

Листопад 2016 року

Державний архів Полтавської області.

7. Провести в бібліотечних та навчальних закладах області тематичні книжкові виставки, перегляди літератури, бесіди тощо.

Листопад 2016 року

Управління культури облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадмініст-рації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

8. Забезпечити проведення в навчальних закладах та закладах культури інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи: лекцій, виховних годин, «круглих столів», конференцій, семінарів, переглядів відеофільмів, конкурсів малюнків, благодійних акцій тощо.

Листопад 2016 року

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації, Управління культури облдержадміністрації, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

9. Сприяти проведенню з ініціативи громадських об’єднань тематичних заходів.

Листопад 2016 року

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації, Управління культури облдержадмі-ністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

10. Забезпечити громадський порядок та безпеку дорожнього руху під час проведення в області тематичних масових заходів.

Листопад 2016 року

Відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

11. Забезпечити у місцях проведення масових заходів належний медичний супровід.

Листопад 2016 року Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми.

12. Забезпечити висвітлення заходів до Дня Гідності та Свободи в регіональних ЗМІ.

Листопад 2016 року Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації спільно з філією Національної телекомпанії України «Полтавська регіональна дирекція «Лтава», райдержадміністрації, міськвиконкоми.

Директор Департаменту інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації В.Г. Штефан

Дахно Інна Олександрівна

2-90-81